Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ως τώρα είχα την συνδρομή να τραβάει κάθε μήνα τα χρήματα αυτόματα όμως 15€ κάθε μήνα δεν λέει

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει ακόμα ο τρόπος με τη μετατροπή Gold σε ultimate και κάποιος οδηγός αν υπάρχει θα ήμουν υπόχρεος

Στόχος είναι ετήσια συνδρομή στην καλύτερη δυνατή τιμή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 minutes ago, mak3don said:

Ως τώρα είχα την συνδρομή να τραβάει κάθε μήνα τα χρήματα αυτόματα όμως 15€ κάθε μήνα δεν λέει

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει ακόμα ο τρόπος με τη μετατροπή Gold σε ultimate και κάποιος οδηγός αν υπάρχει θα ήμουν υπόχρεος

Στόχος είναι ετήσια συνδρομή στην καλύτερη δυνατή τιμή 

Παίζει να είσαι ο μόνος που δίνει 15€/μήνα!

 

Διάβασε το 2ο post 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, mak3don είπε

Ως τώρα είχα την συνδρομή να τραβάει κάθε μήνα τα χρήματα αυτόματα όμως 15€ κάθε μήνα δεν λέει

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει ακόμα ο τρόπος με τη μετατροπή Gold σε ultimate και κάποιος οδηγός αν υπάρχει θα ήμουν υπόχρεος

Στόχος είναι ετήσια συνδρομή στην καλύτερη δυνατή τιμή 

Πραγματικά παίζει να είσαι ο μόνος που δίνει 15€ .

 

Τώρα στα δικά μας ... διάβασε τα πρώτα ποστ. Τρόποι πολλοί αλλά διάβασε καινεσυ λίγο 

 

Στους υπόλοιπους...

Από eneba βρήκα 6μηνες με 30 ευρώ νότια Αφρική. 

Παιδευτηκα να την περάσω αλλά τελικά το κατάφερα με SA VPN και 4-5 προσπάθειες....

Προτείνετε μόνο σε γενναίους

Επεξ/σία από dskoul
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ θα βρεις τις απαντήσεις που θες.

https://www.xbox.com/el-GR/xbox-game-pass#faq

https://support.xbox.com/el-GR/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/xbox-game-pass-ultimate-faq

 

Εδώ φθηνή συνδρομή για 2 χρόνια.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο 26 μηνες ληγει η συνδρομη μου απο τον βραζιλιανο θειο!

Παρολο που επαιξα πολλα παιχνιδια και το ευχαριστηθηκα δεν θα ανανεωσω προς το παρον.

Απο τα παλια παιχνιδια εχω παιξει οτι ηθελα. Επισης ορισμενα πιο νεα, αργουν πολυ να μπουν... και οταν μπουν πια εχουν στην αγορα αξια 4-5 ευρω πχ μεσω Αργεντινης.

Τα exclusives επισης εχουν αργησει παρα πολυ για να δωσουν το boost. Τα indie πολυ σπανια με ενδιαφερουν πολυ λιγα εχω παιξει.

Στο μελλον βλεπουμε αναλογως με το νεο υλικο. Επισης δεν ειμαι οπαδος της activision για να με ενδιαφερει και αυτη η συνεργασια.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορείς να στακάρεις 3μηνες EU συνδρομές (πχ 12 τρίμηνες) καθώς είναι λίγο πιο φθηνές αναλογικά αυτή τη στιγμή νομίζω ή η μέγιστη διάρκεια των 36 μηνών επιτυγχάνεται μόνο με 12μηνες;

Επεξ/σία από Palp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/1/2024 στις 12:35 ΠΜ, Palp είπε

Μπορείς να στακάρεις 3μηνες EU συνδρομές (πχ 12 τρίμηνες) καθώς είναι λίγο πιο φθηνές αναλογικά αυτή τη στιγμή νομίζω ή η μέγιστη διάρκεια των 36 μηνών επιτυγχάνεται μόνο με 12μηνες;

Οι 36 μήνες είναι το μέγιστο, ότι κ να βάλεις core / gold / ultimate. Δεν παίζει ρόλο αν βάλεις 3μηνα, 6 μηνα ή 12 μήνα. 

Δες το πρώτο post για αναλογίες μετατροπων κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση επειδή είμαι καινούργιος στο xbox. Πήρα ένα series s που είχε δώρο τρίμηνη συνδρομη ultimate. Μπορω να κανω τον οδηγό ενώ έχω βάλει την 3μηνη δωρεάν συνδρομή που είχε η κονσόλα στο προφίλ που έχω τώρα? Η πρέπει να είναι καινούργιο το account?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, gasgorth said:

Να κάνω μια ερώτηση επειδή είμαι καινούργιος στο xbox. Πήρα ένα series s που είχε δώρο τρίμηνη συνδρομη ultimate. Μπορω να κανω τον οδηγό ενώ έχω βάλει την 3μηνη δωρεάν συνδρομή που είχε η κονσόλα στο προφίλ που έχω τώρα? Η πρέπει να είναι καινούργιο το account?

Αν το κάνεις τώρα που έχεις ενεργή ultimate θα γίνει η μετατροπή σύμφωνα με τον πίνακα του δεύτερου post, που αν έχω καταλάβει σωστά δεν είναι 3/2 όπως αν το κάνεις όταν δεν έχεις ενεργή συνδρομή και αγοράσεις πρώτα core/gold και στο τέλος ultimate.

σωστά τα λέω @sphinxgr?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Σε ενεργη συνδρομη βαζουμε gold/core. Παραδειγμα 3μηνη gold σε ενεργη συνδρομη θα μετατραπει σε 50 μερες ultimate.

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις. Αρα θα βαλω gold/core και θα μετατραπει αυτοματα σε ultimate με μειωμενες μερες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...