Προς το περιεχόμενο

Το ελληνικό υπεραυτοκίνητο CHAOS των 3.000 ίππων


adi32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ Σώρας μυρίζει πάντως, από αυτά που λέει και κυρίως αυτά που δεν δείχνει. 

Το καλύτερο βέβαια είναι τα σχόλια στο γιουτούμπι από ΕΛ "πατριώτες". Γιούργια και φάγαμε τον φλώρο τον Κονισεγκ!

|

ΒΤW: Πολύ Τζέμις Ποντ βλέπει, αυτό το γραφείο τελείως super-villain.

Με τις οθόνες στον τοίχο να έχουν τα "σχέδια" πρέπει να έχει πολύ γερό μάτι... :P

  • Like 7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, Coppermine είπε

Update video από τον ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΙΤΗ που κάποια χάπατα τον πήραν στα σοβαρά και περίμεναν αυτοκίνητο in house με ιπποδύναμη διπλάσια ενός ΑΗ-64

01.jpg

02.jpgΤι λείπει ΟΕΟ τα screenshots είναι από το βίντεο στο σύνδεσμο που ανέβασα, φυσικά μπορεί κάποιος να ισχυριστεί ότι οι απολήξεις των εξατμίσεων κρύβονται όταν δεν γίνεται χρήση μετάκαυσης ή ας πούμε αυτό το ψηφιακό μακέτο αν είχε πλαστικό στις απολήξεις των εξατμίσεων θα έμενε προφυλακτήρας LOOOOOL🤣😅😆

Το όλο σκηνικό με την κουκούλα εμένα μου θύμισε αυτό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο προβληματισμός είναι αν ο συγκεκριμένος έχει το υπόβαθρο, την τεχνογνωσία ή την οικονομική δυνατότητα να το κάνει;

Μήπως κράζουμε γιατί τίποτα ελληνικό δεν μπορεί να είναι της προκοπής (εκτός ίσως αν το κάνουμε οι ίδιοι) ή απλά κράζουμε για να κράζουμε (από hobby);

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κανένας προβληματισμός no offence αλλά εάν κάποιος έχει μια στοιχειώδη γνώση πάνω στην μηχανολογία και τον σχεδιασμό ενός αυτοκινήτου καταλαβαίνει το μέγεθος της απάτης τόσο από τον υποτιθέμενο δημιουργό του φανταστικού αυτού οχήματος όσο και του δημοσιογράφου που το προπαγανδίζει

Ο σκοπός

-Σίγουρα κάτι περισσότερο από το να πωρώνει πιτσιρίκια και αδαείς στο youtube, αλλά όποιος και να είναι δικό του πρόβλημα είναι και δι όλου με απασχολεί μπορώ να έχω άποψη στο προφανές ότι αυτά που ισχυρίζεται ΔΕΝ γίνονται το γιατί το πόσταρα πιο πίσω και το εξηγεί και ο άνθρωπος στο βίντεο, τώρα επειδή με το στανιό κάποιοι που δεν έχουν ιδέα από αυτοκίνητα πείστηκαν πάλι πρόβλημα τους είναι και φυσικά και ΔΕΝ σέβομαί ούτε αυτούς ως άτομα όσο και τις απόψεις που εκφράζουν

-Αυτό το είδος ανθρώπων είναι που επιτρέπει σε τέτοιους απατεώνες είτε να επιβιώνουν είτε να γίνονται και πολιτικοί.......πάει μακριά η βαλίτσα αλλά πέρα από τον χαβαλέ έκατσα και διάβασα τα σχόλια κάτω από το βίντεο του απατεώνα και πραγματικά προβληματίζομαι και δεν βλέπω ελπίδα γενικότερα anyway

  • Like 8
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Coppermine είπε

Δεν υπάρχει κανένας προβληματισμός no offence αλλά εάν κάποιος έχει μια στοιχειώδη γνώση πάνω στην μηχανολογία και τον σχεδιασμό ενός αυτοκινήτου καταλαβαίνει το μέγεθος της απάτης τόσο από τον υποτιθέμενο δημιουργό του φανταστικού αυτού οχήματος όσο και του δημοσιογράφου που το προπαγανδίζει

Ο σκοπός

-Σίγουρα κάτι περισσότερο από το να πωρώνει πιτσιρίκια και αδαείς στο youtube, αλλά όποιος και να είναι δικό του πρόβλημα είναι και δι όλου με απασχολεί μπορώ να έχω άποψη στο προφανές ότι αυτά που ισχυρίζεται ΔΕΝ γίνονται το γιατί το πόσταρα πιο πίσω και το εξηγεί και ο άνθρωπος στο βίντεο, τώρα επειδή με το στανιό κάποιοι που δεν έχουν ιδέα από αυτοκίνητα πείστηκαν πάλι πρόβλημα τους είναι και φυσικά και ΔΕΝ σέβομαί ούτε αυτούς ως άτομα όσο και τις απόψεις που εκφράζουν

-Αυτό το είδος ανθρώπων είναι που επιτρέπει σε τέτοιους απατεώνες είτε να επιβιώνουν είτε να γίνονται και πολιτικοί.......πάει μακριά η βαλίτσα αλλά πέρα από τον χαβαλέ έκατσα και διάβασα τα σχόλια κάτω από το βίντεο του απατεώνα και πραγματικά προβληματίζομαι και δεν βλέπω ελπίδα γενικότερα anyway

Ακριβώς αυτό, δυστυχώς πάρα πολλοί ήταν, είναι και θα είναι "Σωρικοί". 

18 λεπτά πριν, agnostos13 είπε

Ο προβληματισμός είναι αν ο συγκεκριμένος έχει το υπόβαθρο, την τεχνογνωσία ή την οικονομική δυνατότητα να το κάνει;

Μήπως κράζουμε γιατί τίποτα ελληνικό δεν μπορεί να είναι της προκοπής (εκτός ίσως αν το κάνουμε οι ίδιοι) ή απλά κράζουμε για να κράζουμε (από hobby);

Προσωπικά, ως μη γνώστης του θέματος hypercar που δεν μπορώ να επιχειρηματολογήσω επί των τεχνικών λεπτομερειών, βλέπω έναν τύπο:

Α) Που τάζει πάρα πολλά, μεγάλο μέρος εκ των οποίων δεν έχουν λογική βάση (π.χ. πλήρης παραγωγή στην Ελλάδα δίχως third party από εξωτερικό).

Β) Προσβάλει άλλους που ήδη είναι καταξιωμένοι & έχουν επιτυχία. 

Γ) Και το κυριότερο δεν έχει δείξει τίποτα απτό, εκτός από σχέδια και φανταχτερά rendering. 

|

Μπορεί να είμαι άθλιος εγκάθετος και να κράζω από χόμπι, το δέχομαι.

Εάν τα καταφέρει θα είμαι ο πρώτος που θα πάρω πίσω όσα έγραψα, όπως έκανα για τον Μάσκ και την SpaceX.

Αλλά μέχρι να δείξει ότι μπορεί να κάνει αυτά που λέει, θα συνεχίσω να κράζω αυτούς που πιστεύω ως μπαταχτσήδες που λένε παπάντζες.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, LongTom είπε

Ακριβώς αυτό, δυστυχώς πάρα πολλοί ήταν, είναι και θα είναι "Σωρικοί". 

Προσωπικά, ως μη γνώστης του θέματος hypercar που δεν μπορώ να επιχειρηματολογήσω επί των τεχνικών λεπτομερειών, βλέπω έναν τύπο:

Α) Που τάζει πάρα πολλά, μεγάλο μέρος εκ των οποίων δεν έχουν λογική βάση (π.χ. πλήρης παραγωγή στην Ελλάδα δίχως third party από εξωτερικό).

Β) Προσβάλει άλλους που ήδη είναι καταξιωμένοι & έχουν επιτυχία. 

Γ) Και το κυριότερο δεν έχει δείξει τίποτα απτό, εκτός από σχέδια και φανταχτερά rendering. 

|

Μπορεί να είμαι άθλιος εγκάθετος και να κράζω από χόμπι, το δέχομαι.

Εάν τα καταφέρει θα είμαι ο πρώτος που θα πάρω πίσω όσα έγραψα, όπως έκανα για τον Μάσκ και την SpaceX.

Αλλά μέχρι να δείξει ότι μπορεί να κάνει αυτά που λέει, θα συνεχίσω να κράζω αυτούς που πιστεύω ως μπαταχτσήδες που λένε παπάντζες.

Δεν διαφωνώ οτι οι μεγαλοστομίες δεν βοηθούν, αλλά φαντάζομαι δεν είναι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος που έχει καβαλήσει το καλάμι σε αυτόν τον κόσμο...

Πάντως χωρίς να θέλω να υποστηρίξω αλλά ούτε και να κατακρίνω ας περιμένουμε και ο χρόνος θα δείξει αν είναι τελικά Σώρρας, Τσάκας ή οτιδήποτε.

Γιατί πρέπει πάντα να προτρέχουμε και να βλέπουμε παντού αποτυχημένους και απατεώνες γύρω μας;

Ίσως γιατί αυτό μας συμφέρει θα μου πεις...

Ειδικός δεν είμαι αλλά και οι ειδικοί δεν βλέπω να λένε οτι είναι ανέφικτο το εγχείρημα...οτί είναι πολύ δύσκολο λένε!

ΥΓ. Και τον Musk (όπως πολύ σωστά ανέφερες) για τρελό τον λέγανε στο παρελθόν κάποιοι ειδικοί όταν υποστήριζε οτι θα αμφισβητήσει την παγκόσμια αυτοκινητοβιομηχανία, τώρα τι λένε;

Επεξ/σία από agnostos13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα δε νομιζω οτι αυτα που λεει ειναι τρελα ή ανεφικτα.

Δηλαδη λεει οτι αυτη την στιγμη εχει 9 ατομα προσωπικο και θελει να βγαλει ενα μοντελο στην γενευη.

Νομιζω οτι στην γενευη πανε και αυτοκινητα σε σταδιο κατασκευης και πειραματικα ετσι δεν ειναι?

Ισως σκοπος του ειναι να κανει ενα πληρες μοντελο χωρις να το εχει τεσταρει ομως στο δρομο, να το προμοταρει εκει μπας και βρει επενδυτες.

Το να προσλαβει πχ αλλα 11 ατομα και να ειναι 20 συνολο, και να βγαζουν 5 αυτοκινητα τον χρονο (οπως λεει) δεν ειναι και τελειως παλαβο. Και αν βρει κανα καλο κονε να απογειωθει, γιατι οχι.

Το πιο περιεργο ειναι πως τους πληρωνει αυτους και αυτα τα μηχανηματα που εδειξε. Εχει τοσα φραγκα?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-1 Έλληνας κάνει όσο 9 ξένοι

-Γιατί;

- Γιατί αγαπάνε αυτό που κάνουν (ενώ οι ξένοι όχι,από αγγαρεία το κάνουν,μόνο για τα λεφτά οι φραγκοφονιαδες) και γιατί έχουν ταλέντο και μπλα μπλα μπλα....

 

.... ειλικρινά περίμενα να ακούσω ένα "θα έχεις φορτωματα μικρέ" για να ολοκληρωθεί το ντεζαβου συνέντευξης Σώρρα στον Σροιτερ

 

1 ώρα πριν, agnostos13 είπε

Δεν διαφωνώ οτι οι μεγαλοστομίες δεν βοηθούν, αλλά φαντάζομαι δεν είναι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος που έχει καβαλήσει το καλάμι σε αυτόν τον κόσμο...

Πάντως χωρίς να θέλω να υποστηρίξω αλλά ούτε και να κατακρίνω ας περιμένουμε και ο χρόνος θα δείξει αν είναι τελικά Σώρρας, Τσάκας ή οτιδήποτε.

Γιατί πρέπει πάντα να προτρέχουμε και να βλέπουμε παντού αποτυχημένους και απατεώνες γύρω μας;

Ίσως γιατί αυτό μας συμφέρει θα μου πεις...

Ειδικός δεν είμαι αλλά και οι ειδικοί δεν βλέπω να λένε οτι είναι ανέφικτο το εγχείρημα...οτί είναι πολύ δύσκολο λένε!

ΥΓ. Και τον Musk (όπως πολύ σωστά ανέφερες) για τρελό τον λέγανε στο παρελθόν κάποιοι ειδικοί όταν υποστήριζε οτι θα αμφισβητήσει την παγκόσμια αυτοκινητοβιομηχανία, τώρα τι λένε;

Ναι αλλά ξέρεις και ο Μασκ πριν τρέξει, περπάτησε, είχε φτιάξει και ένα PayPal πριν άρχισει να "καίει" λεφτά σε άλλους τομείς

  • Like 6
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, LongTom είπε

Ακριβώς αυτό, δυστυχώς πάρα πολλοί ήταν, είναι και θα είναι "Σωρικοί". 

Προσωπικά, ως μη γνώστης του θέματος hypercar που δεν μπορώ να επιχειρηματολογήσω επί των τεχνικών λεπτομερειών, βλέπω έναν τύπο:

Α) Που τάζει πάρα πολλά, μεγάλο μέρος εκ των οποίων δεν έχουν λογική βάση (π.χ. πλήρης παραγωγή στην Ελλάδα δίχως third party από εξωτερικό).

Β) Προσβάλει άλλους που ήδη είναι καταξιωμένοι & έχουν επιτυχία. 

Γ) Και το κυριότερο δεν έχει δείξει τίποτα απτό, εκτός από σχέδια και φανταχτερά rendering. 

|

Μπορεί να είμαι άθλιος εγκάθετος και να κράζω από χόμπι, το δέχομαι.

Εάν τα καταφέρει θα είμαι ο πρώτος που θα πάρω πίσω όσα έγραψα, όπως έκανα για τον Μάσκ και την SpaceX.

Αλλά μέχρι να δείξει ότι μπορεί να κάνει αυτά που λέει, θα συνεχίσω να κράζω αυτούς που πιστεύω ως μπαταχτσήδες που λένε παπάντζες.


Αφού δεν ξέρεις τι τον κράζεις τον άνθρωπο ;

Αλλα ξέχασα όταν πετύχει θα του πεις μπράβο . ( Εγω προσωπικα δεν λέω αν πετύχει η’ όχι ούτε ξέρω να μην παρεξηγηθώ ) 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, agnostos13 είπε

Πάντως χωρίς να θέλω να υποστηρίξω αλλά ούτε και να κατακρίνω ας περιμένουμε και ο χρόνος θα δείξει αν είναι τελικά Σώρρας, Τσάκας ή οτιδήποτε.

Γιατί πρέπει πάντα να προτρέχουμε και να βλέπουμε παντού αποτυχημένους και απατεώνες γύρω μας;

Ίσως γιατί αυτό μας συμφέρει θα μου πεις...

Eίναι απατεώνας και ακόμη περισσότερα

 

6 ώρες πριν, agnostos13 είπε

Ειδικός δεν είμαι αλλά και οι ειδικοί δεν βλέπω να λένε οτι είναι ανέφικτο το εγχείρημα...οτί είναι πολύ δύσκολο λένε!

Ποιοι είναι αυτοί οι ειδικοί να τους ακούσουμε και εμείς, δεν φαντάζομαι να εννοείς τα παιδάκια που σχολιάζουν στα βίντεο που ανεβάζει

5 ώρες πριν, giwfys είπε

Προσωπικα δε νομιζω οτι αυτα που λεει ειναι τρελα ή ανεφικτα.

Οχι είναι παπατζηλίκια που πωρώνουν παιδάκια παίζοντας το παιχνίδι του Εμείς οι Ελληνες και οι άλλοι μαλάκες

4 ώρες πριν, mp123 είπε

Αφού δεν ξέρεις τι τον κράζεις τον άνθρωπο ;

Αλλα ξέχασα όταν πετύχει θα του πεις μπράβο . ( Εγω προσωπικα δεν λέω αν πετύχει η’ όχι ούτε ξέρω να μην παρεξηγηθώ ) 

Και εγώ τώρα που το σκέφτομαι λέω να ανεβάσω ενα βίντεο στο youtube να βάλω ένα κολλητό να κάνει το δημοσιογράφο και να δηλώσω οτι εξελίσσω mia vga με απόδοση fp32 και ray traycing 8 φορές γρηγορότερη από την 2080Τi, μάλιστα την εξελίσσω in house με το φίλο μου το Μήτσο τον κώστα και τον Πελοπίδα, μάλιστα η συνέντευξη θα γίνει στο gaming room του σπιτιού μου με το 3000€ custom watercooleed rig μου πρώτη μούρη στο καβούρι με δυο τηλεοράσεις 65 ιντσών από το Κωτσόβολο με δόσεις σβηστό το φώς και κρυφή λεντοταινία 20m ένα δεκάρικο

Tι δε νομίζω να μη το πιστέψατε έτσι και αλλιώς είμαι 100% Ελληνας, και γενικώς γ@μ@με....

Στα σοβαρά δεν πίστευα ποτέ οτι εν έτη 2020 θα υπήρχαν άνθρωποι νέοι να τσιμπούν με τέτοιες μαλακίες, βάλτε άν έχετε συνδρομητική ή στο youtube ένα βίντεο από μια γραμμή παραγωγής να δείτε πόσο προσωπικό εργάζεται σε αυτές και ίσως να προβληματιστείτε λίγο και σε αυτά τα βίντεο λείπει το R n D που είναι ο σχεδιασμός και η ανάπτυξη ενός οχήματος

Οχι v10 ένα απλό 3κύλινδρο 600κεκ ελληνικής κατασκευής και σχεδιασμού μπορεί κάποιος να μας δείξει......αλήθεια η κατασκευή των καλουπιών και η χύτευση του μπλόκ του κινητήρα σε ποιες φανταστικές εγκαταστάσεις θα γίνει? στο συνεργείο του Βασίλη του ξαδέρφου του?  mindfuck θα έγραφα και άλλα αλλά δεν έχει νόημα αρκεί ενα ψεύτικο βίντεο ενος φανταστικού οχήματος rendered σε υπολογιστή μάλιστα έχοντας κάνει την μαλακία να λείπουν οι απολήξεις των εξατμίσεων μετά από κάποιο σημείο όπως έδειξα και ο κόσμος no problemo είμαστε Hellenes και g@m@me,

  • Like 3
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

O musk δεν έφτιαξε την paypal...άλλο όνομα ειχε πριν ,πιθανόν και άλλη ιδεα.παρολ αυτα στην ουσία απέτυχε γιατί έχασε την συμμετοχή σε αυτό π ναι εδώ κ δεκαετίες η paypal για μερικά μύρια.

Τα πρότζεκτ τ μασκ χρηματοδοτούνται από bonds funds κ χρηματιστήριο..όσο τσουλανε αυτά συνεχίζει κ αυτός να κάνει ζωαρα..

https://www.koenigsegg.com/koenigsegg-history/

 

Επεξ/σία από kage
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, mp123 είπε


Αφού δεν ξέρεις τι τον κράζεις τον άνθρωπο ;

Αλλα ξέχασα όταν πετύχει θα του πεις μπράβο . ( Εγω προσωπικα δεν λέω αν πετύχει η’ όχι ούτε ξέρω να μην παρεξηγηθώ ) 

Γιατί έχω δεν είμαι ούτε κουφός, ούτε τυφλός. 

Όσοι έχουν κάτι να δείξουν το κάνουν, δίχως να λένε "περίεργα" για ΕΛ υπεροχή και βελαδινοφάγους όταν το μόνο που έχουν παράξει είναι εικονίτσες και πλαστικά απάρτια από 3D printing.

Δες πως χειρίζεται τις συνεντεύξεις πχ. ο Κόνιγκσεγκ και τι λέει και μετά έλα να με πεις γιατί αμφιβάλω για το τι θα βγει.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Coppermine είπε

Eίναι απατεώνας και ακόμη περισσότερα

Ποιοι είναι αυτοί οι ειδικοί να τους ακούσουμε και εμείς, δεν φαντάζομαι να εννοείς τα παιδάκια που σχολιάζουν στα βίντεο που ανεβάζει

Οχι είναι παπατζηλίκια που πωρώνουν παιδάκια παίζοντας το παιχνίδι του Εμείς οι Ελληνες και οι άλλοι μαλάκες

Και εγώ τώρα που το σκέφτομαι λέω να ανεβάσω ενα βίντεο στο youtube να βάλω ένα κολλητό να κάνει το δημοσιογράφο και να δηλώσω οτι εξελίσσω mia vga με απόδοση fp32 και ray traycing 8 φορές γρηγορότερη από την 2080Τi, μάλιστα την εξελίσσω in house με το φίλο μου το Μήτσο τον κώστα και τον Πελοπίδα, μάλιστα η συνέντευξη θα γίνει στο gaming room του σπιτιού μου με το 3000€ custom watercooleed rig μου πρώτη μούρη στο καβούρι με δυο τηλεοράσεις 65 ιντσών από το Κωτσόβολο με δόσεις σβηστό το φώς και κρυφή λεντοταινία 20m ένα δεκάρικο

Tι δε νομίζω να μη το πιστέψατε έτσι και αλλιώς είμαι 100% Ελληνας, και γενικώς γ@μ@με....

Στα σοβαρά δεν πίστευα ποτέ οτι εν έτη 2020 θα υπήρχαν άνθρωποι νέοι να τσιμπούν με τέτοιες μαλακίες, βάλτε άν έχετε συνδρομητική ή στο youtube ένα βίντεο από μια γραμμή παραγωγής να δείτε πόσο προσωπικό εργάζεται σε αυτές και ίσως να προβληματιστείτε λίγο και σε αυτά τα βίντεο λείπει το R n D που είναι ο σχεδιασμός και η ανάπτυξη ενός οχήματος

Οχι v10 ένα απλό 3κύλινδρο 600κεκ ελληνικής κατασκευής και σχεδιασμού μπορεί κάποιος να μας δείξει......αλήθεια η κατασκευή των καλουπιών και η χύτευση του μπλόκ του κινητήρα σε ποιες φανταστικές εγκαταστάσεις θα γίνει? στο συνεργείο του Βασίλη του ξαδέρφου του?  mindfuck θα έγραφα και άλλα αλλά δεν έχει νόημα αρκεί ενα ψεύτικο βίντεο ενος φανταστικού οχήματος rendered σε υπολογιστή μάλιστα έχοντας κάνει την μαλακία να λείπουν οι απολήξεις των εξατμίσεων μετά από κάποιο σημείο όπως έδειξα και ο κόσμος no problemo είμαστε Hellenes και g@m@me,

Δεν σε εμποδίζει κανένας να το κανείς.

Εξελιξε την κάρτα γραφικών σου. Οποτε το κανείς και φτιάξεις το βίντεο πες το μας να το δούμε. Όχι μόνο λόγια.

Δεν υποστηρίζω κανέναν ούτε πιστευω σε ελ και άλλες τέτοιες ιστορίες.Αφηστε τον άνθρωπο δεν σας έχει πάρει τα λεφτά ούτε κλέβει κανέναν.Τουλαχιστον αυτός έφτιαξε κάτι και οδηγεί dragster. Εσείς που κράζετε ούτε ένα απλό playmobil δεν ξέρετε να φτιάχνετε και το μόνο που έχετε οδηγήσει είναι τα συγκρουόμενα σε κανενα λούνα πάρκ.( αν και πολυ αμφιβάλλω αν μπορείτε να οδηγήσετε συγκρουόμενα του λούνα παρκ )

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kage είπε

O musk δεν έφτιαξε την paypal...άλλο όνομα ειχε πριν ,πιθανόν και άλλη ιδεα.παρολ αυτα στην ουσία απέτυχε γιατί έχασε την συμμετοχή σε αυτό π ναι εδώ κ δεκαετίες η paypal για μερικά μύρια.

Τα πρότζεκτ τ μασκ χρηματοδοτούνται από bonds funds κ χρηματιστήριο..όσο τσουλανε αυτά συνεχίζει κ αυτός να κάνει ζωαρα..

https://www.koenigsegg.com/koenigsegg-history/

Ουσιαστικα την εφτιαξε οταν συγχωνεύτηκε η δικη του X.com με την Confinity και εμφανιστηκε το Paypal ως κυρια επιχειρηματική δραστηριότητα, ενω μεχρι τοτε ηταν side project.

 Επισης, οτα βγάζεις 165 εκ απο την πώληση των μερισμάτων σου, δεν το λες και αποτυχια, μαλλον κατι καλο κανεις για να αποτιμαται τοσο η μετοχη σου

Τεσπα, τι συγκρινουμε ομως?

Εαν ο Κος Πανοπουλος εμφανισει κατι απιστευτο, το impact δεν θα ειναι να ρουμπωσει κατι χρηστες στο Insomnia, θα ειναι παγκοσμιο, θα γινει παγκοσμιος παικτης. Σαν να γινεται MVP ο Γιαννης στο NBA

Αλλα εαν πιστεψουμε το "δειξε μου τον φιλο σου να σου πω ποιος εισαι", η επιλογη του καρτουν Σαριμπαλιδι δεν φερει ακριβως σφραγιδα αξιοπιστιας...

 

 

 

Επεξ/σία από tutuyo
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...