Προς το περιεχόμενο

Ο ισχυρότερος υπολογιστής του κόσμου στον πόλεμο κατά του κορωνοϊού


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περα απο το ελπιδοφορο της υποθεσης φανταστειτε αυτο το εργαλειο να τρεχει paravirtualized (που κατα πασα πιθανοτητα το κανει και αυτο σε καποιο κομματι του cluster) μηχανες windows ετσι ωστε να μπορουμε να παιζουμε ολοι remotely COD η DIRT....

Παντα φυσικα με assigned physical GPUS (ελπιζωντας οτι μπορει να γινει κατι τετοιο) ..

Ε ρε γλεντια .....

Και να νικαμε τον ιο και να νικαμε στο παιχνιδι ....(γιατι στις ημερες που ζουμε και το δικο μου brain fart μπορει να κανει καποιους να χαμογελασουν 🙂

Διοτι πιθανα ερχονται μαυρες μερες ....

 

https://www.theguardian.com/uk

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kostasgpa είπε

Ναι, μισό να του βάλουμε ubuntu να πετάει.

ΦΑΠ ΦΑΠ ΦΑΠ 

50 λεπτά πριν, aggelis6 είπε

Red Hat Enterprise Linux https://en.wikipedia.org/wiki/Summit_(supercomputer)

γατάκια !!!!!!!!

 

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω ο ιος εχει δημιουργηθει απο ενα μικρο εργαστηρι με μικρο υπολογιστη και ταιριαζε απολυτα να "ξεκινησει" στην κινα που "τρωνε" οτι κινειται και που τυχαια αναδυεται ως πρωτη οικονομια παγκοαμιως.. 

λεω εγω τωρα . . .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, makak0s είπε

ενω ο ιος εχει δημιουργηθει απο ενα μικρο εργαστηρι με μικρο υπολογιστη και ταιριαζε απολυτα να "ξεκινησει" στην κινα που "τρωνε" οτι κινειται και που τυχαια αναδυεται ως πρωτη οικονομια παγκοαμιως.. 

λεω εγω τωρα . . .

Και σου λένε μετά οι κακοί ρεπταϊλ ανθρωπόμορφοι, δισεκατομμύριουχοι ας μεταδώθει και στις άλλες χώρες πχ. Ιταλία και ας πεθάνουν και αυτοί έτσι για τα μάτια του κόσμου, για να μην μας ανακαλύψουν ότι θέλαμε να γονατίζουμε μόνο τους Κινέζους και την οικονομία τούς... Σωστά;

  • Like 8
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, aris1986 είπε

Και σου λένε μετά οι κακοί ρεπταϊλ ανθρωπόμορφοι, δισεκατομμύριουχοι ας μεταδώθει και στις άλλες χώρες πχ. Ιταλία και ας πεθάνουν και αυτοί έτσι για τα μάτια του κόσμου, για να μην μας ανακαλύψουν ότι θέλαμε να γονατίζουμε μόνο τους Κινέζους και την οικονομία τούς... Σωστά;

δεν μου πολυαρεσουν αυτες οι θεωριες συνομοσιας..αλλα ελα τωρα 2020 στελεχος απλου κορωνοιου απειλει και βρισκει απροετημαστη ολη τη γη?

για να μην το παμω παραπερα για τα σεναρια υπερπληθυσμου που τυχαια παλι υπαρχει ρητρα στην κινα οτι δεν μπορουν πανω απο ενα παιδι να εχουν..

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, makak0s είπε

δεν μου πολυαρεσουν αυτες οι θεωριες συνομοσιας..αλλα ελα τωρα 2020 στελεχος απλου κορωνοιου απειλει και βρισκει απροετημαστη ολη τη γη?

για να μην το παμω παραπερα για τα σεναρια υπερπληθυσμου που τυχαια παλι υπαρχει ρητρα στην κινα οτι δεν μπορουν πανω απο ενα παιδι να εχουν..

Το αν κάποια πράγματα ταιριάζουν για θεωρίες συνωμοσίας, δεν σημαίνει πως είναι.

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mariosCS είπε

Το αν κάποια πράγματα ταιριάζουν για θεωρίες συνωμοσίας, δεν σημαίνει πως είναι.

ισχυει φιλε μου.. σε 10-15 χρονια απο τωρα μπορει να μαθουμε τι ηταν..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, makak0s είπε

δεν μου πολυαρεσουν αυτες οι θεωριες συνομοσιας..αλλα ελα τωρα 2020 στελεχος απλου κορωνοιου απειλει και βρισκει απροετημαστη ολη τη γη?

για να μην το παμω παραπερα για τα σεναρια υπερπληθυσμου που τυχαια παλι υπαρχει ρητρα στην κινα οτι δεν μπορουν πανω απο ενα παιδι να εχουν..

3K νεκροι στην Κινα,το ελυσαν το θεματακι τους..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, makak0s είπε

δεν μου πολυαρεσουν αυτες οι θεωριες συνομοσιας..αλλα ελα τωρα 2020 στελεχος απλου κορωνοιου απειλει και βρισκει απροετημαστη ολη τη γη?

για να μην το παμω παραπερα για τα σεναρια υπερπληθυσμου που τυχαια παλι υπαρχει ρητρα στην κινα οτι δεν μπορουν πανω απο ενα παιδι να εχουν..

Και η βουβωνική πανώλη το 1348 - 1353 ήταν παρασκευασμένη από εξωγήινους να δούνε πως θα αντιδράσουμε...

Σε όλα μπορείς να δημιουργήσεις θεωρίες συνωμοσίας...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, aris1986 είπε

Και η βουβωνική πανώλη το 1348 - 1353 ήταν παρασκευασμένη από εξωγήινους να δούνε πως θα αντιδράσουμε...

Σε όλα μπορείς να δημιουργήσεις θεωρίες συνωμοσίας...

αληθρια τωρα? googlares αυτο μονο και μονο γιατι? 

για να συγκρινεις το 1348 με το 2020..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...