Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τωρα  να πουμε και την κριτικη μας

Ολα καλα με το μηχανημα το ειδαμε δεν λεω.αλλα κυρια σονυ νομιζω οτι αυτη η μυστικοπαθεια σου,αρχιζει να κουραζει

Ποτε θα δειξεις επιτελους το λειτουργικο?κοντευουμε ενα μηνα πριν το λανσαρισμα της αμερικης και ακομα δεν ξερουμε πως θα δουλευει το ος.

Ακομα δεν εχουμε δει τους πραγματικους χρονους φορτωματος απο τον καινουργιο custom ssd

Δηλαδη τι αλλο περιμενεις?(τον ανταγωνισμο)ο ανταγωνισμος εχει δειξει ενα καρο πραγματα,και θα δειξει και αλλα αυτη την εβδομαδα.

 

4 λεπτά πριν, stevenfins είπε

Το ότι θα διάβαζα ότι δεν ξέρουμε αν υπάρχει πράγματι το ps5 με ξεπερνά. Όλα τα έχουμε ακούσει αλλά και αυτό..

Ετσι!!!!!!Ο στιβεν κινγκ θα πρεπει να ηταν υπερηφανος για αυτους.

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, stevenfins είπε

Το ότι θα διάβαζα ότι δεν ξέρουμε αν υπάρχει πράγματι το ps5 με ξεπερνά. Όλα τα έχουμε ακούσει αλλά και αυτό..

 

5 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Τωρα  να πουμε και την κριτικη μας

Ολα καλα με το μηχανημα το ειδαμε δεν λεω.αλλα κυρια σονυ νομιζω οτι αυτη η μυστικοπαθεια σου,αρχιζει να κουραζει

Ποτε θα δειξεις επιτελους το λειτουργικο?κοντευουμε ενα μηνα πριν το λανσαρισμα της αμερικης και ακομα δεν ξερουμε πως θα δουλευει το ος.

Ακομα δεν εχουμε δει τους πραγματικους χρονους φορτωματος απο τον καινουργιο custom ssd

Δηλαδη τι αλλο περιμενεις?(τον ανταγωνισμο)ο ανταγωνισμος εχει δειξει ενα καρο πραγματα,και θα δειξει και αλλα αυτη την εβδομαδα.

Ετσι!!!!!!Ο στιβεν κινγκ θα πρεπει να ηταν υπερηφανος για αυτους.


Το ότι δεν μπορείτε να καταλάβετε ένα κάργα ειρωνικό ποστ ενός χρήστη εδώ μέσα με ξεπερνά! Σοβαρά ρε όμως; Γράφουν περί καλωδίων και κλειστών κονσολών στα σοβαρά οι από πάνω του, και μετά πετάει και αυτός το συγκεκριμένο ποστ για ειρωνεία. Πόσο δύσκολο πια;

 

15 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

Πάντως και σε άλλο βίντεο που είδα το respawn time του astrobot ήταν 1sec.

Επίσης ακυρο με το θέμα αλλά το Ff16 θα είναι για 18+ ηλικίες

Παίζει να είναι το μόνο μη άκυρο εν το μεταξύ. 😅

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Τωρα  να πουμε και την κριτικη μας

Ολα καλα με το μηχανημα το ειδαμε δεν λεω.αλλα κυρια σονυ νομιζω οτι αυτη η μυστικοπαθεια σου,αρχιζει να κουραζει

Ποτε θα δειξεις επιτελους το λειτουργικο?κοντευουμε ενα μηνα πριν το λανσαρισμα της αμερικης και ακομα δεν ξερουμε πως θα δουλευει το ος.

Ακομα δεν εχουμε δει τους πραγματικους χρονους φορτωματος απο τον καινουργιο custom ssd

Δηλαδη τι αλλο περιμενεις?(τον ανταγωνισμο)ο ανταγωνισμος εχει δειξει ενα καρο πραγματα,και θα δειξει και αλλα αυτη την εβδομαδα.

Ετσι!!!!!!Ο στιβεν κινγκ θα πρεπει να ηταν υπερηφανος για αυτους.

ναι οκ δεν θα διαφωνήσω πολύ, αλλά πχ ο ανταγωνισμός δεν έχει δείξει ακόμα next gen παιχνίδι να τρέχει σε retail console....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Daredevil είπε

ναι οκ δεν θα διαφωνήσω πολύ, αλλά πχ ο ανταγωνισμός δεν έχει δείξει ακόμα next gen παιχνίδι να τρέχει σε retail console....

Συμφωνο.Αλλα εχει δειξει λειτουργικο,compatibility και χρονους φορτωματος.Επιπλεον εχει δωσει κανονικο hardware(εστω σαν prototype)σε αρκετους γιουτουμπερς

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εγώ δεν το βρισκω και τόσο περιεργο να θέλουμε να μαθουμε και για το BC αυτης της γενιας μιας και νομίζω ότι ειμαστε αρκετοι που δεν τελειωσαμε με τους τιτλους του ps4 ακομα η παιζουμε καποιο παιχνιδι τυπου MHW που απλα δεν γινεται να ξεκινήσεις απο την αρχη. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, spartan29gr είπε

Συμφωνο.Αλλα εχει δειξει λειτουργικο,compatibility και χρονους φορτωματος.Επιπλεον εχει δωσει κανονικο hardware(εστω σαν prototype)σε αρκετους γιουτουμπερς

ναι οκ αλλά τι να τα κάνω όλα αυτα, τα παιχνίδια με ενδιαφέρουν πρωτίστως  ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, non-serviam είπε


Το ότι δεν μπορείτε να καταλάβετε ένα κάργα ειρωνικό ποστ ενός χρήστη εδώ μέσα με ξεπερνά! Σοβαρά ρε όμως; Γράφουν περί καλωδίων και κλειστών κονσολών στα σοβαρά οι από πάνω του, και μετά πετάει και αυτός το συγκεκριμένο ποστ για ειρωνεία. Πόσο δύσκολο πια;

 

Παίζει να είναι το μόνο μη άκυρο εν το μεταξύ. 😅

Mπερδεψες τα ποστ μου μεγαλε.

Σε αυτο κανω κριτικη 

Η ειρωνια μου ηταν στο προηγουμενο μου ποστ.Λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και series x vs series s δεν εχει δειξει...αλλα ας μην το κανουμε vs...

το θεμα ειναι απο τη στιγμη που ανοιξαν preorders, θα επρεπε να ειναι πιο ξεκαθαρο του τι ειναι αυτο που πουλανε...για μενα ισχυει και για τους 2...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ADHD είπε

Παντως εγώ δεν το βρισκω και τόσο περιεργο να θέλουμε να μαθουμε και για το BC αυτης της γενιας μιας και νομίζω ότι ειμαστε αρκετοι που δεν τελειωσαμε με τους τιτλους του ps4 ακομα η παιζουμε καποιο παιχνιδι τυπου MHW που απλα δεν γινεται να ξεκινήσεις απο την αρχη. 

συμφωνώ κι εγώ περιμένω να παίξω το ghost στο ps5.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Daredevil είπε

ναι οκ αλλά τι να τα κάνω όλα αυτα, τα παιχνίδια με ενδιαφέρουν πρωτίστως  ;) 

Ναι αλλα ποσο ακομα πρεπει να περιμενουμε

Ενας μηνας σχεδον εμεινε.😆

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, spartan29gr είπε

Mπερδεψες τα ποστ μου μεγαλε.

Σε αυτο κανω κριτικη 

Η ειρωνια μου ηταν στο προηγουμενο μου ποστ.Λολ

Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα μωρέ (αφού πέτυχα το σωστό άτομο μια χαρά). :P
 

76c74c54b55039043a20-1428190154.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xavier είπε

και series x vs series s δεν εχει δειξει...αλλα ας μην το κανουμε vs...

το θεμα ειναι απο τη στιγμη που ανοιξαν preorders, θα επρεπε να ειναι πιο ξεκαθαρο του τι ειναι αυτο που πουλανε...για μενα ισχυει και για τους 2...

Δεν ειναι θεμα  vs (μην το βλεπεις ετσι)

Απλα πρεπει να αρχισει να κουναει και λιγο τον κωλο της η κυρα σονυ.Ακομα τυφλοι ειμαστε σε αρκετα πραγματα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Το ότι δεν μπορείτε να καταλάβετε ένα κάργα ειρωνικό ποστ ενός χρήστη εδώ μέσα με ξεπερνά! Σοβαρά ρε όμως; Γράφουν περί καλωδίων και κλειστών κονσολών στα σοβαρά οι από πάνω του, και μετά πετάει και αυτός το συγκεκριμένο ποστ για ειρωνεία. Πόσο δύσκολο πια

Γράψε λάθος αν είναι ειρωνικό. Απλώς με τόσα που είδα για τα καλώδια και τα φωτάκια δεν θα απεκλεια να μην το άκουγα σοβαρά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...