Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

h beta του νεου pes ειναι στο store μεχρι 8/7

αλλαζουν μηχανη γραφικων απο fox engine σε unreal 4

https://www.microsoft.com/el-gr/p/new-football-game-online-performance-test/9pbcnwpn36mp?rtc=1#activetab=pivot:overviewtab

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, privateer είπε

h beta του νεου pes ειναι στο store μεχρι 8/7

αλλαζουν μηχανη γραφικων απο fox engine σε unreal 4

https://www.microsoft.com/el-gr/p/new-football-game-online-performance-test/9pbcnwpn36mp?rtc=1#activetab=pivot:overviewtab

«Μα τις χίλιες μπάλες» αυτό δείχνει τρισχειρότερο από το προηγούμενο, είναι σαν να βλέπω PES 2012 αντί για PES 2022.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, music_lover said:

«Μα τις χίλιες μπάλες» αυτό δείχνει τρισχειρότερο από το προηγούμενο, είναι σαν να βλέπω PES 2012 αντί για PES 2022.

Ας μην το κρινουμε απο θεμα γραφικων ακομη. Οπως φαινεται ειναι η εκδοση για κινητα (ελπιζω) και το ντεμο αυτο ειναι κατα βαση για να δοκιμασουν το online. 

Επισημη ανακοινωση θα εχουμε 21 Ιουλιου. Αν ειναι ετσι βεβαια RIP PES. Και δεν εχω καμια ορεξη για Fifa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, privateer είπε

Ας μην το κρινουμε απο θεμα γραφικων ακομη. Οπως φαινεται ειναι η εκδοση για κινητα (ελπιζω) και το ντεμο αυτο ειναι κατα βαση για να δοκιμασουν το online. 

Επισημη ανακοινωση θα εχουμε 21 Ιουλιου. Αν ειναι ετσι βεβαια RIP PES. Και δεν εχω καμια ορεξη για Fifa.

δεν το κοβω δυστυχως για εκδοση για κινητα αν δεις στην αρχη φαινεται απο πισω το τετραγωνο και το τριγωνο των πληκτρων του PS 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, privateer είπε

h beta του νεου pes ειναι στο store μεχρι 8/7

αλλαζουν μηχανη γραφικων απο fox engine σε unreal 4

https://www.microsoft.com/el-gr/p/new-football-game-online-performance-test/9pbcnwpn36mp?rtc=1#activetab=pivot:overviewtab

Βγήκε στο Xbox BC με Nintendo 64? Γιατί από εκείνη την εποχή φαίνεται το demo και δε μιλάω για τα γραφικά. Ό,τι χειρότερο έχω δει.

PS. Το ίδιο ισχύει και για την PS έκδοση οπότε μη το πάρετε για console war post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, Mitroglou7 said:

Βγήκε στο Xbox BC με Nintendo 64? Γιατί από εκείνη την εποχή φαίνεται το demo και δε μιλάω για τα γραφικά. Ό,τι χειρότερο έχω δει.

PS. Το ίδιο ισχύει και για την PS έκδοση οπότε μη το πάρετε για console war post.

Αν δεν ηταν η κοναμι θα ημουν σιγουρος πως δεν θα ειναι ετσι το τελικο παιχνιδι. Τωρα το φοβαμαι, αλλα και παλι πιστευω πως δεν ειναι δυνατον να εμειναν ενα χρονο εξω για να παρουσιασουν αυτο το χαλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, privateer είπε

Αν δεν ηταν η κοναμι θα ημουν σιγουρος πως δεν θα ειναι ετσι το τελικο παιχνιδι. Τωρα το φοβαμαι, αλλα και παλι πιστευω πως δεν ειναι δυνατον να εμειναν ενα χρονο εξω για να παρουσιασουν αυτο το χαλι.

Μεγάλωσα παίζοντας PES μέχρι πριν 5 χρόνια όταν και το γύρισα σε Fifa και πλέον δε παίζω κανένα και έχω βρει την υγεία μου. Τα animation των παιχτών και του τερματοφύλακα είναι 15 χρόνια πίσω. Δε καταλαβαίνω τι ακριβώς δείχνουν σε αυτό το demo. Από το video φαίνεται πόσο irresponsive είναι οι παίχτες. Δεν στρίβουν. Μαούνες.

Επεξ/σία από Mitroglou7
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/konsoles/microsoft-xbox-series-x-fifa-21-next-level_3765695?qId=26b7faa976bb373d7c53f908e655347e&qIx=products

Διαθεσιμο το series x  αυτη την στιγμη στο πλαισιο μαζι με το παιχνιδι φιφα 21

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ερώτηση. Πως μπορώ να διαγράψω τα δεδομένα  ενός παιχνιδιού που έχω απεγκαταστήσει? Για να μην πιάνει χώρο?

Πχ. όταν διέγραψα το red dead , έσβησα το παιχνίδι 100+ gb, αλλά δεν πήγα κάτω να σβήσω τα αποθηκευμένα δεδομένα που ήταν 18gb. Βγήκα από το μενού και πλεον δεν το βρίσκω. Υπάρχει τρόπος? Ίσως είναι τα save game.

Επεξ/σία από pankostas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, gr8effect είπε

Το έχει προσφορά με 4,5 ευρώ. Για χαλαρή φάση με οικογένεια- πιτσιρίκια είναι σούπερ! Ως 6 παίχτες με ένα χειριστήριο.

 

Έχει Ελληνικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, spartan29gr είπε

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/konsoles/microsoft-xbox-series-x-fifa-21-next-level_3765695?qId=26b7faa976bb373d7c53f908e655347e&qIx=products

Διαθεσιμο το series x  αυτη την στιγμη στο πλαισιο μαζι με το παιχνιδι φιφα 21

Σκέτο που θα το βρούμε είναι το θέμα 😫

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγάλη αλητεία αυτή που κάνανε με το soulcalibur που το βγάζουν από το pass :P και δεν είναι η τιμή να το αγοράσεις αλλά ότι βρίσκεις σε δευτερόλεπτο ματσαρίσματα στο xbox. Το έχω και στο pc και στο ps5 και στα δύο ιδίως στο ps5 για να βρεις game πρέπει να περάσει μια ώρα. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η συζήτηση για το Xbox Series X, τα games του και τα περιφερειακά του θα συνεχιστεί εδώ.

Μπορείτε να επαναλάβετε όποιες απορίες που δεν απαντήθηκαν εδώ και όποιες συζητήσεις θεωρείτε ότι έχουν ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...