Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, gr8effect είπε

Retroarch κανονικά σαν εφαρμογή στο store! Κάντε redeem μέσω του site. Τσιμπάτε!!!

https://www.microsoft.com/en-gb/p/retroarch/9PBZZ1DGXP0J#activetab=pivot:overviewtab

 

Δε φαινεται να ειναι επισημο, θελει προσοχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, ikaros2 είπε

Δε φαινεται να ειναι επισημο, θελει προσοχη.

Τι εννοείς; Πόσο πιο επίσημο μπορεί να γίνει;

Επεξ/σία από Retromaniac
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, xavier είπε

εγω στο pc το επαιξα να πω την αληθεια, αλλα απο το συγκριτικο του df ιδια μου φαινοντουσταν...Αν είναι οπως τα λες, παω πασο...

Το ξεκινησα στο gamepass για pc και θα ηθελα να το συνεχισω στο series x και στην oled οταν παρει αναβαθμιση. Δυστυχως ομως νομιζω δεν συγχρονιζει saves και θα πρεπει να το παιξω απο την αρχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Τι εννοείς; Πόσο πιο επίσημο μπορεί να γίνει;

Στο https://www.retroarch.com/index.php?page=platforms ειναι αλλη η διαδικασια που περιγραφουν για εγκατασταση στο xbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα και από μένα , από προχθές είμαι ένας πανευτυχής κάτοχος xbox series x , το πήρα από mediamarkt Συγγρου , λογικά θα πρέπει να έχει ακόμα , μια ερώτηση , για ακουστικά μέχρι 100 ευρώ τι προτείνετε; Βλέπω και τα xbox wireless headset αλλά βλέπω ότι δεν είναι διαθέσιμο και από ήχο είναι οκ από ότι βλέπω σε διάφορα review

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, nithe είπε

καλησπέρα και από μένα , από προχθές είμαι ένας πανευτυχής κάτοχος xbox series x , το πήρα από mediamarkt Συγγρου , λογικά θα πρέπει να έχει ακόμα , μια ερώτηση , για ακουστικά μέχρι 100 ευρώ τι προτείνετε; Βλέπω και τα xbox wireless headset αλλά βλέπω ότι δεν είναι διαθέσιμο και από ήχο είναι οκ από ότι βλέπω σε διάφορα review

135€

Screenshot_20210618-200134_Skroutz.jpg

Επεξ/σία από Lobo10
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nithe είπε

μια ερώτηση , για ακουστικά μέχρι 100 ευρώ τι προτείνετε; Βλέπω και τα xbox wireless headset αλλά βλέπω ότι δεν είναι διαθέσιμο και από ήχο είναι οκ από ότι βλέπω σε διάφορα review

Για ρίξε μια ματια

https://www.rtings.com/headphones/reviews/best/xbox-series-x

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, nithe είπε

καλησπέρα και από μένα , από προχθές είμαι ένας πανευτυχής κάτοχος xbox series x , το πήρα από mediamarkt Συγγρου , λογικά θα πρέπει να έχει ακόμα , μια ερώτηση , για ακουστικά μέχρι 100 ευρώ τι προτείνετε; Βλέπω και τα xbox wireless headset αλλά βλέπω ότι δεν είναι διαθέσιμο και από ήχο είναι οκ από ότι βλέπω σε διάφορα review

δες τα link στην υπογραφη απο κατω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το πρωι και ανοιγοντας το xbox μου βγαζει μηνυμα η tv, instant game response is launched. Απο οτι καταλαβαινω ειναι το alm που ενεργοποιειται αυτοματα? Εγω θυμαμαι ομως οτι το μηνυμα αυτο δεν το βγαζε στο κεντρικο μενου του xbox παρα μονο οταν εμπαινα σε παιχνιδι οπου καπακι εβγαζε και το μηνυμα του hdr. Θυμαμαι λαθος?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...