Προς το περιεχόμενο

Κορωνοϊός στην Ελλάδα #2


insomnia.gr
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh
  • Μια τελευταία προειδοποίηση, το ότι υπάρχει αυτό το topic δεν σημαίνει ότι είναι εξαίρεση στους κανόνες του forum.
  • Επόμενες αναφορές σε κόμματα  και πολιτικά πρόσωπα (εσωτερικού ΚΙ εξωτερικού) δεν θα έχουν "προειδοποιητικές βολές" αλλά απευθείας 30μερο ban.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

57 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Εγώ πάντως μια χρυσή άκρη και βοιδοκοιλια θα πάω

Σε κάποιες χώρες όμως επιβάλλουν τη μάσκα

Μαζί σου στο ότι είναι μέτρο "μπαζει" και κυρίως σκουπίδια προσθέτει, από την άλλη για το κατά πόσο (λένε ότι) κάνει δουλειά ή όχι δεν είμαι βέβαιος ότι εξαρτάται από την πραγματική αποτελεσματικότητα όσο από την έλλειψη που μπορεί να έχουν αυτές σε ιατρικό προσωπικό αν ορμάει ο καθένας

Πριν πάντως όπως περπατούσα βλέπω ένα τύπο μόνο του σε ένα χωράφι να φοράει μάσκα, πολύ θα ήθελα να ήξερα τι σκέφτεται

Μήπως ψεκαζε ?

22 ώρες πριν, GREGORYMO είπε

Σημερα, συν 170, στα 1203.

Σήμερα, συν 130, στα 1333 η Σουηδία.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, logistoulis είπε

Εγώ πάντως μια χρυσή άκρη και βοιδοκοιλια θα πάω

Σε κάποιες χώρες όμως επιβάλλουν τη μάσκα

Μαζί σου στο ότι είναι μέτρο "μπαζει" και κυρίως σκουπίδια προσθέτει, από την άλλη για το κατά πόσο (λένε ότι) κάνει δουλειά ή όχι δεν είμαι βέβαιος ότι εξαρτάται από την πραγματική αποτελεσματικότητα όσο από την έλλειψη που μπορεί να έχουν αυτές σε ιατρικό προσωπικό αν ορμάει ο καθένας

Πριν πάντως όπως περπατούσα βλέπω ένα τύπο μόνο του σε ένα χωράφι να φοράει μάσκα, πολύ θα ήθελα να ήξερα τι σκέφτεται

Ο τύπος στο χωράφι έχει τη λογική ότι τη μάσκα δεν πρέπει να την ακουμπάς βάζεις βγάζεις κτλ.. εγώ όταν την φοράω το πρωι για τη δουλειά την ξανακουμπαω το μεσημέρι στο σπίτι για να τη βγάλω.. έτσι και την πιάσεις κουνήσεις βγάλεις κτλ υπάρχει πρόβλημα.

Οπότε ίσως ήθελε μετά να πάει κάπου αλλού? Αμφιβάλλω αλλά είναι μια λογικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, patclo είπε

Χοντρό προβλήμα έχει το ΒΕΛΓΙΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Χοντρό προβλήμα έχει το ΒΕΛΓΙΟ.

Όλοι έχουμε πλέον πρόβλημα γιατί η αισιόδοξη εκτίμηση του Ιωαννιδη δεν φαίνεται να ισχύει. Οι Ολλανδοι για να αγελοποιηθουν πρέπει να θυσιάσουν άλλες 70 - 80 χιλιαδες παππούδες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mια χαρά είμαστε,σιγά σιγά θα αρθούν και τα μέτρα,απλά κλείνουμε τα σύνορα για τους τουριστές μέχρι να βρεθεί εμβόλιο ή θεραπεία.Να πάνε αλλού για διακοπές.

Επεξ/σία από kritikos28
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ΠάρηςΓ είπε

Μακαρι να μηδενιστουν. Η ζημια θα γινει απεξω μετα αν αφησουν πτησεις.

Αν περιμενουμε να μηδενιστουν θα αρχισουμε να μετραμε αυτοκτονιες.

Αντε να αρουν τα περιοριστικα μετρα να μπορουμε να παμε μια βολτα εξω με την οικογενεια μας σαν ανθρωποι...

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...