Προς το περιεχόμενο

sos sos δεν μπουταρει


shyster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

2 λεπτά πριν, shyster είπε

ναι ο υπολογιστης λειτουργουσε κανονικα μεχρι το μεσημερακι που αποφασησα να βγαλω το καλωδιο του τροφοδοτικου και την μπαταρια

Η ιστορία που έλεγα: https://www.insomnia.gr/forums/topic/727972-πρόβλημα-στην-μητρική/

Επεξ/σία από Τέρης Α.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, shyster είπε

ναι αλλα δεν πειραξα τιποτα απο επεξεργαστη. θα ασχοληθω με λυσιμο επεξεργστη το σαββατοκυριακο που θα εχω χρονο

Για να αποκλείσουμε κάθε πιθανότητα...  Γινόταν μήπως O.C.;

Εκτός αν το τροφοδοτικό δεν δίνει επαρκές ρεύμα στη CPU.

Επεξ/σία από Τέρης Α.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τροφοδοτικο ειναι καινουριο της corsair 650w το πρωι λειτουργουσε κανονικα και το δοκιμασα χωρις σκληρους και χωρις καρτα γραφικων αρα το θεωρω πολυ δυσκολο να φταει αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pcmasteralex είπε

Να ρωτήσω κάτι; Γιατί αφαιρεσες την μπαταρία αφού λειτουργούσε κανονικά;

Αν δεν την έβγαζε πως θα "γέμιζε" η εβδομάδα του μέσα στην καραντίνα;;;;

Εγώ από την βαρεμάρα μου έκανα σε όλα τα pc φορμάτ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, bromiaris είπε

Αν δεν την έβγαζε πως θα "γέμιζε" η εβδομάδα του μέσα στην καραντίνα;;;;

Εγώ από την βαρεμάρα μου έκανα σε όλα τα pc φορμάτ...

Εντελώς φιλικά, αλλά το θέμα εδώ είναι άλλο ("SOS sos δεν μπουτάρει").

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, shyster είπε

σε καποια φαση εβγαλα καρτα γραφικων απο πανω, τον ανοιξα τον ξαναεκλεισα ξανα κουμπωσα και 

το μονο που εγινε ήταν να ανοιξει να με βγαλει οτι θελει σεταρισμα το bios και μολις εκανα εξοδο και μετα επανεκινηση και παλι τα ιδια, αλλαξα καρτα γραφικων ξανα μανα τα ιδια.

Oταν ξαναγίνει , να μην το κλείσεις !! να μπείς στο βιος , να κοιτάξεις εαν αναγνωρίζει ακριβώς τον επεξεργαστή σου , και να κάνεις ενα reset στα default settings..... Πολύ βασικό.

Μην προσπαθείς συνέχεια να κανεις flash το βιος γιατι μπορεί να το αποτελειώσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, pcmasteralex είπε

Να ρωτήσω κάτι; Γιατί αφαιρεσες την μπαταρία αφού λειτουργούσε κανονικά;

γιατί είμαι μ@,,,,

1ον οπως είχα γράψει και σε αλλο topic εχω 3 οθονες και κατα την εκκινηση εβλεπε το μπουταρισμα μονο στις 2 οι οποιες ειναι τηλεορασεις και οχι σε απλ μονιτορ. αφου δοκιμασα σχεδον τα παντα πιστεψα πως το προβλημα ηταν απο την Motherboard και θεωρησα πως αν την κανω γενικο reset κατα την εναρξη θα bootαρει στο Monitor

2ον η μια απο τις 2 θυρες usb 3 ηταν νεκρη και στα windows και στο bios αυτη οι δυο λογοι με εκαναν να κανω την χαζομαρα μου

και η ''γκαντεμια''' συνεχιζετε. η μητρική είναι εντός εγγυησης αλλά το κατάστημα απο το οποίο την πήρα βάρεσε κανόνι και μιλάω για μεγάλο skroutzoμαγαζο

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, shyster είπε

γιατί είμαι μ@,,,,

1ον οπως είχα γράψει και σε αλλο topic εχω 3 οθονες και κατα την εκκινηση εβλεπε το μπουταρισμα μονο στις 2 οι οποιες ειναι τηλεορασεις και οχι σε απλ μονιτορ. αφου δοκιμασα σχεδον τα παντα πιστεψα πως το προβλημα ηταν απο την Motherboard και θεωρησα πως αν την κανω γενικο reset κατα την εναρξη θα bootαρει στο Monitor

2ον η μια απο τις 2 θυρες usb 3 ηταν νεκρη και στα windows και στο bios αυτη οι δυο λογοι με εκαναν να κανω την χαζομαρα μου

και η ''γκαντεμια''' συνεχιζετε. η μητρική είναι εντός εγγυησης αλλά το κατάστημα απο το οποίο την πήρα βάρεσε κανόνι και μιλάω για μεγάλο skroutzoμαγαζο

Στείλε ένα email στην αντιπροσωπεία τότε , και το κατάστημα εκεί θα την έστελνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...