Προς το περιεχόμενο

Mi max 3 4/64 wind.gr 149 euros [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ-ΑΚΥΡΑ]


drjohn1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Mesqal είπε

Ευρωπαϊκή μέτρησης στο κεφάλι: 1.584 W/Kg,
στο σώμα: 1.417 W/Kg

Ελεγα να το παρω, αλλα μπαα :P

Πιστευω οτι η επιλογη κινητου βαση sar ειναι μεγα λαθος, γιατι τα νουμερα αυτα αφορουν καταστασεις χωρις σημα που η συσκευη δουλευει στο φουλ για να πιασει δικτυο κατι το οποιο μεσα στις πολεις ειναι απιθανο εως αδυνατο να συμβει. Και ο κινδυνος αφορα την εκθεση μας στα ραδιοκυματα για μεγαλα χρονικα διαστηματα και πολυωρες κλησεις. Οποτε μην τρομοκρατειστε γιατι αν ηταν οι συσκευες επικυνδυνες δεν θα ειχα βγει στην αγορα , ουτε η εταιρεια θα ειχε ξοδεψει τετοια κεφαλαια για την παραγωγη τους. Ειναι πολυ πιο επικυνδυνο να μην φορας ζωνη η κρανος απο αυτο. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το "σύντομα διαθέσιμο" που λέει στο site της γουιντ είναι αντίστοιχο του εξαντλημένου ή υπάρχει περίπτωση να το ξαναβάλουν ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ιδια απορια εχω και εγω αλλα δυστυχως η wind δε μπορεσε να μου την επιλυσει. Κριμα παντως που μερικοι το παραγγειλαν και επελεξαν να μη το παραλαβουν γιατι απλα αλλαξαν γνωμη ενω καποιοι απο εμας ισως να το χρειαζομασταν. τι να κανουμε ομως αυτα εχει η ζωη (αμπελοφιλοσοφιες οφφφφφφφτοπικ)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, a16 είπε

Το "σύντομα διαθέσιμο" που λέει στο site της γουιντ είναι αντίστοιχο του εξαντλημένου ή υπάρχει περίπτωση να το ξαναβάλουν ; 

Το θεμα ξεκινησε 21:47 και στις 10:15 το ειχε "συντομα διαθεσιμο", εγω το πετυχα διαθεσιμο στις 01:30 το βραδυ και το παρηγγειλα, οποτε εχεις ελπιδα. Δεν παρελαβα ακομη ομως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, darkf είπε

Σε πόσο καιρό τα παραλάβατε; Εμένα δεν ήρθε μήνυμα απο courier, μόνο απο Wind.

Έχει έρθει από εχθές στο τοπικό κατάστημα, και μου είπαν στο τηλέφωνο θα μου το φερουν Παρασκευή!!! 

Δηλαδή 5 μέρες αναμονή, ενώ είναι δίπλα το δέμα, και να μην πάω από εκεί μου είπε για παραλαβή επειδή έχει μεγάλες ουρές κάθε μέρα 😑☹️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, a16 είπε

Το "σύντομα διαθέσιμο" που λέει στο site της γουιντ είναι αντίστοιχο του εξαντλημένου ή υπάρχει περίπτωση να το ξαναβάλουν ; 

   Εγώ που μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών μέσω μιας φόρμας στο μεσεντζερ, μου είπαν ότι θα είναι σύντομα πάλι διαθέσιμο αρκεί να παρακολουθώ το σαΐτ. Πάντως δεν μου ανέφεραν κάποια ημερομηνία.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτά τα λεφτά αξιζει, πρώτη φορα κρατάω κινητό 1,5 χρόνο.

μπαταρία τέρας 7-8 ωρες οθόνη μονίμως, αξιοπρεπή καμερα και μέχρι στιγμής ο επεξεργαστής ρολαρει καλα, οπου σταθω και οπου βρεθώ ανοίγω νετφλιξ και δε βγαζω τα ματια μου θα την λατρέψετε την οθόνη του.

το μέγεθος θα το συνηθίσετε το θεμα ειναι οτι οποιο κινητό να πιασω τωρα μου φαίνεται μικρό και δε ξερω τι να παρω μετα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, kazampidis είπε

   Εγώ που μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών μέσω μιας φόρμας στο μεσεντζερ, μου είπαν ότι θα είναι σύντομα πάλι διαθέσιμο αρκεί να παρακολουθώ το σαΐτ. Πάντως δεν μου ανέφεραν κάποια ημερομηνία.... 

Μακάρι αλλά δε το βλέπω. H Wind αν δεις στο site της, για όλες τις συσκευές που έχει και εξαντλούνται δεν βάζει ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ αλλά ΣΥΝΤΟΜΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, a16 είπε

Το "σύντομα διαθέσιμο" που λέει στο site της γουιντ είναι αντίστοιχο του εξαντλημένου ή υπάρχει περίπτωση να το ξαναβάλουν ; 

Σύντομα διαθέσιμο βάζουν σε όλα.

Απλά για να μπαίνεις να είσαι συνεχεια στο site τους,μήπως ψωνίσεις τίποτα άλλο 

Μάρκετινγκ κολπάκια...😁

7 ώρες πριν, kazampidis είπε

   Εγώ που μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών μέσω μιας φόρμας στο μεσεντζερ, μου είπαν ότι θα είναι σύντομα πάλι διαθέσιμο αρκεί να παρακολουθώ το σαΐτ. Πάντως δεν μου ανέφεραν κάποια ημερομηνία.... 

Ακριβώς αυτό που είπα 😋

Για να είσαι στο site συνέχεια να κοιτάς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα με καλεσε κυρια εκ μερους της wind και μου ακυρωσε παραγγελια που εγινε στις 3 Απριλιου 1 το πρωι.

Η αιτιολογια ηταν οτι δεν υπαρχει αποθεμα. Οταν ειπα οτι καποιοι απο γνωστο φορουμ εχουν ηδη παραλαβει, αρχικα μου ειπε οτι δεν παραλαβε κανεις. Οταν επεμεινα λιγο παραπανω μου ειπε οτι δεν εχει παραλαβει κανεις που παραγγειλε στις 3 Απριλιου.

Τελος, με ενημερωσε οτι καλουσε με τη σειρα οσους ειχαν παραγγειλει για να τους πει τα ευχαριστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, papafigos84 είπε

Σημερα με καλεσε κυρια εκ μερους της wind και μου ακυρωσε παραγγελια που εγινε στις 3 Απριλιου 1 το πρωι.

Η αιτιολογια ηταν οτι δεν υπαρχει αποθεμα. Οταν ειπα οτι καποιοι απο γνωστο φορουμ εχουν ηδη παραλαβει, αρχικα μου ειπε οτι δεν παραλαβε κανεις. Οταν επεμεινα λιγο παραπανω μου ειπε οτι δεν εχει παραλαβει κανεις που παραγγειλε στις 3 Απριλιου.

Τελος, με ενημερωσε οτι καλουσε με τη σειρα οσους ειχαν παραγγειλει για να τους πει τα ευχαριστα.

Είναι που γράφουν σύντομα διαθέσιμο όπως είπαμε και παραπάνω... " Σύντομα "... Βάλε εκεί ένα εξαντλήθηκε να τελειώνεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, papafigos84 είπε

Σημερα με καλεσε κυρια εκ μερους της wind και μου ακυρωσε παραγγελια που εγινε στις 3 Απριλιου 1 το πρωι.

Η αιτιολογια ηταν οτι δεν υπαρχει αποθεμα. Οταν ειπα οτι καποιοι απο γνωστο φορουμ εχουν ηδη παραλαβει, αρχικα μου ειπε οτι δεν παραλαβε κανεις. Οταν επεμεινα λιγο παραπανω μου ειπε οτι δεν εχει παραλαβει κανεις που παραγγειλε στις 3 Απριλιου.

Τελος, με ενημερωσε οτι καλουσε με τη σειρα οσους ειχαν παραγγειλει για να τους πει τα ευχαριστα.

Και σε μένα έπεσε το άκυρο .η παραγγελία στις 22:26 της πέμπτης .! οσο και να επέμεινα για κάποια αντιπροσφορά ,παπαλα .καλοριζικο στα παιδιά που παρέλαβαν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...