Προς το περιεχόμενο

Το Apple Store «διαρρέει» την ονομασία iPhone SE


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Questioner είπε

Δεν χρειάζεται να τραβήξεις 4Κ βίντεο 3 ωρών. Κάποια λεπτά αρκούν για να σε κάνουν να νιώσεις άβολα με τον μη επεκτάσιμο χώρο που σου δίνει η συσκευή σου. Και θύμησέ μου εσύ που δεν τα κρατάς στο κινητό, τι cloud έχεις που συγχρονίζεις τις φωτογραφίες και τα βίντεό σου στο iphone;

Το SE του 2016 τραβάει 4Κ και είχε βγει με 16GB... just sayin'...
Κι από πότε το cloud είναι ο default τρόπος backup video + photo?
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σήμερα θα κυκλοφορήσει , εγώ έτσι είχα διαβάσει , κάτσε ακόμη υπάρχει χρόνος 7 ώρες πίσω είναι η νεα υόρκη , απο κουπερτίνο ακόμη πιο πολύ

Επεξ/σία από ethereum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, patsakos. D είπε

Πουλάω το iphone se 32gb silver !!!!!😛😛😛

Η αλήθεια είναι ότι κάποιοι σαν εμένα που προτιμάμε κινητά τηλέφωνα και όχι τηλεκοντρόλ θα το θέλαμε με all screen body ratio!!

Επίσης χρειάζεται και καλύτερη μπαταρία από το 8 για να πεις ότι αξίζει στα 400 €!

Περιμένω να δω πιθανόν να το αγοράσω!

Προτιμάς κινητό και όχι τηλεκοντρόλ. Τότε πάρε κινητό. Σου στελνο λινγκ. https://www.amazon.com/Smartphone-iLight-Smallest-Android-Unlocked/dp/B07FW6QWB8

images76FGLBUP.jpg

untitled.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, gousias είπε

Κοστίζει πολύ στην Apple να βάλει το TouchID εντός οθόνης;!

Δυστυχώς κανένα δακτυλικό αποτύπωμα κάτω από την οθόνη δεν φτάνει την ταχύτητα και την αξιοπιστία των κλασικών... νομίζεις ότι η apple θέλει με το ζόρι το faceid???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, AtiX είπε

Θα έχει γέλιο πάντως σε μια εποχή που όλες οι μεγάλες εταιρίες ανακοινώνουν τις ναυαρχίδες τους στα 1000... ή apple να ανακοινώσει ένα mini τερατάκι και μάλιστα κάτω των 500...

Μετά αναρωτιούνται γιατί πουλάει...

Πουλάει γιατί είναι φθηνό iPhone και ο κάθε βλάχος που θέλει να το παίξει λεφτάς θα το πάρει. Αν δεν είχε το μήλο από πίσω άπατο θα πήγαινε με τέτοιο ξεπερασμένο σχεδιασμό. Αλλά βλέπεις η Apple έχει αυτό το προνόμιο. Να βγάζει κάτι και ο κόσμος αυτομάτως να το θεωρεί καλό. 

  • Like 1
  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, Panagioths94 είπε

Πουλάει γιατί είναι φθηνό iPhone και ο κάθε βλάχος που θέλει να το παίξει λεφτάς θα το πάρει. Αν δεν είχε το μήλο από πίσω άπατο θα πήγαινε με τέτοιο ξεπερασμένο σχεδιασμό. Αλλά βλέπεις η Apple έχει αυτό το προνόμιο. Να βγάζει κάτι και ο κόσμος αυτομάτως να το θεωρεί καλό. 

Ενδιαφέρουσα άποψη... το απλό βέβαια ότι βγάζει καλές συσκευές που εκτός το ότι δουλεύουν σωστά, μπορούν να τις χρησιμοποιήσουν όλοι και έχουν και μια αντοχή στον χρόνο, είναι κάτι που δεν μπορεί να σταθούν ως επιχειρήματα... πρέπει σώνει και καλά να υπάρχει ο ευτελισμός τον αγοραστών της και η απαξίωση των συσκευών της μπας και νιώσουμε καλύτερα για τις επιλογές μας και για αυτό το εξάμηνο γιατί τον επόμενο θα τρέχουμε πίσω από κάποια άλλη...

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Panagioths94 είπε

Πουλάει γιατί είναι φθηνό iPhone και ο κάθε βλάχος που θέλει να το παίξει λεφτάς θα το πάρει. Αν δεν είχε το μήλο από πίσω άπατο θα πήγαινε με τέτοιο ξεπερασμένο σχεδιασμό. Αλλά βλέπεις η Apple έχει αυτό το προνόμιο. Να βγάζει κάτι και ο κόσμος αυτομάτως να το θεωρεί καλό. 

 

τι είσαι αν επιτρέπετε  πόντιος, νησιώτης κάτι άλλο?

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, pao13 είπε

τι είσαι αν επιτρέπετε  πόντιος, νησιώτης κάτι άλλο?

Ταγάρι είναι που δεν μπορεί προφανώς να συνειδητοποιήσει την δυναμική του AppleOS. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας πω και εγω το δικο μου...

σε οτι αφορα το μεγεθος το καλυτερο που επιασα ποτε στο χερι ηταν iphone 4 ...

iphone 5...SE κλπ...δεν ειχα.

οποτε αν ειναι σε αυτο το μεγεθος ειναι μια χαρα.

(κραταω βεβαια μια επιφυλαξη διοτι απο τοτε που το ειχα κοντυνανε τα χερια μου...καπως δεν μπορω να κρατησω οσο μακρυα θα ηθελα την εφημεριδα ΄η τα περιοδικα..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Antilogos1975 είπε

ας πω και εγω το δικο μου...

σε οτι αφορα το μεγεθος το καλυτερο που επιασα ποτε στο χερι ηταν iphone 4 ...

iphone 5...SE κλπ...δεν ειχα.

οποτε αν ειναι σε αυτο το μεγεθος ειναι μια χαρα.

(κραταω βεβαια μια επιφυλαξη διοτι απο τοτε που το ειχα κοντυνανε τα χερια μου...καπως δεν μπορω να κρατησω οσο μακρυα θα ηθελα την εφημεριδα ΄η τα περιοδικα..)

Το μέγεθος δεν είναι μυστήριο. Πήγαινε πιάσε ένα 8ρι. Εκεί είσαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...