Προς το περιεχόμενο

Το Apple Store «διαρρέει» την ονομασία iPhone SE


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, Dr_Slump είπε

Κλασικά τρώει κράξιμο, κινητό από άλλη εποχή, μπλα μπλα. Εγώ θα πω κάτι άλλο. Γιατί δεν υπάρχει ένα ρημάδι android με δυνατά χαρακτηριστικά, σοβαρή κάμερα, μέγεθος άνετο για οποιαδήποτε τσέπη και χρήση με ένα χέρι μέχρι την άκρη κάθε γωνίας; Το τελευταίο που βγήκε ήταν το Sony Xperia XZ1 Compact και είναι του 2017.

 

To galaxy s10e είναι αυτό που ψάχνεις! Μια χαρά είναι το SE, καλό είναι να υπάρχει στην αγορά.

Επεξ/σία από makis88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω εδώ και σχεδόν 3 χρόνια ένα SE. Πριν από αυτό, είχα android (από εποχές Motorola Milestone με android 2.0). Όλη η ιστορία είναι στο iOS και τις αναβαθμίσεις. Αυτά ελκύουν όσους έχουν iPhones. 

Σκέφτομαι να πάρω εντός του ‘20 ένα S10e να απολαύσω τεχνολογία και μικρά bezels και κολώνω γιατί ξέρω ότι δεν πρόκειται να πάρει όσες αναβαθμίσεις πήρε το SE που έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/4/2020 στις 6:47 ΜΜ, makis88 είπε

 

To galaxy s10e είναι αυτό που ψάχνεις! Μια χαρά είναι το SE, καλό είναι να υπάρχει στην αγορά.

Kαλο και βολικο το s10e αλλα φιλε SE δεν ειναι.. 2ποντους μακρυτερο και ποιο φαρδυ ειναι.. 

Εγω προσωπικα εδωσα το 6s μου(που ειναι λιγο ποιο μαζεμενο απτο s10e)  για ενα SE γιατι απλα το ηθελα ακομα μικροτερο..

10 παρεμφερη μοντελα κυκλοφοραει η καθε εταιρια, σχεδον καθε 3 μηνες , θα μπορουσαν ανετα να εχουν στην γκαμα τους και ενα μικρο τυπου se για τους "περιεργους" σα και μενα, και ας μην ειχε 3 καμερες.. 

Φαντασου το s10e στυλ ,  με 5" οθονη ,  2.5-3ah μπαταρια, μια και καλη καμερα,  720p οθονη (για να μην τρωει ρευμα), και εστω και ενα cpu κατηγοριας Snapdragon 665 .. να βγει καπου 130mm - 60mm -8mm παχος... στα 200ε max ..  Πιστευω οτι παρα πολυς κοσμος θα το τιμουσε.. 

Στις 5/4/2020 στις 1:12 ΠΜ, Bomber-21 είπε

Έχω εδώ και σχεδόν 3 χρόνια ένα SE. Πριν από αυτό, είχα android (από εποχές Motorola Milestone με android 2.0). Όλη η ιστορία είναι στο iOS και τις αναβαθμίσεις. Αυτά ελκύουν όσους έχουν iPhones. 

 

Φιλε δεν ειναι ολη η ιστορια μονο οι αναβαθμησεις.. ναι και γω εχω se , και ναι γουσταρω που ακομα και σημερα παιρνει αναβαθμησεις... μεγαλο πραγμα ναι.. αλλα κυριως με νοιαζει οτι εχοντας τζαμακι και πισω λεπτο καλυμα, εχω στην τσεπη μου ενα τηλεφωνακι που δεν με ενοχλει πουθενα. το κουβαλαω ανετα παντου, χωραει παντου.. ανετα με το ενα χερι κανω οτι θελω διχως να κανω τον ακροβατη μη μου πεσει..

Γιατι θα παρεις ενα s10e , θα βαλεις θηκη τζαμακι, και  εναταξει δεν θα χεις παντοφλα ν45 σιγουρα, αλλα θα εισαι στο παντοφλα νο36 ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...