Προς το περιεχόμενο

Adidas ανοιξιάτικες εκπτώσεις με extra έκπτωση 25%


bromiaris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, Everest είπε

Ναι κι εχω κανει αρκετες δοκιμες. Τι να πω, μπορει να ειναι και το ποδι. Εχω μεγαλυτερο κουντεπιε απο αλλους, αλλα και φιλοι που εχουν δοκιμασει αυτες τις μαρκες, το ιδιο μου εχουν πει. Επισης ποτε δεν με βολεψε οταν δοκιμασα να παω λιγο πιο κατω στο 2/3.

Τα ultraboost βγαινουν λιγο πιο μεγαλα, τα 19αρια τουλαχιστον απο τα nike..το 43 1/3 ειναι ανετο για καποιον που φοραει 43

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 λεπτά πριν, pantheo4 είπε

Τα ultraboost βγαινουν λιγο πιο μεγαλα, τα 19αρια τουλαχιστον απο τα nike..το 43 1/3 ειναι ανετο για καποιον που φοραει 43

Έτσι ακριβώς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως σε nike φοράω 45 και σε adidas έχω 2 44 2/3 (ultraboost 19, stan smith) ένα 45 1/3 (roshe run, δεν είχα βρει 45 κ φοβήθηκα μήπως ήταν μικρό το 44 2/3) και ένα νομίζω 44 1/3 (μου τα έφαγαν στον στρατό οπότε δε μπορώ να τσεκαρω για 100%) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ultraboost 19 σε 43+1/3 είναι λίγο μεγαλύτερο από Nike pegasus σε 43 και το ultraboost 19 σε 42+2/3 είναι λίγο μικρότερο από το Nike Pegasus σε 43, με λίγα λόγια τα νούμερα της adidas είναι ακριβώς αυτά που αναγράφει. (από προσωπική χρήση αυτές οι πληροφορίες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, pantheo4 είπε

Μιας που βλεπω οτι αρκετοι απο εσας εχετε ultraboost..να παω παλι για 19αρι ή αξιζει να παω στο 20αρι..179€ - 25%..καποιος που ειχε και τα δυο?

Μεγαλη διαφορα τιμης εχουν, καλυτερα τα 19αρια στα 50-80 €, οποια εχει σε προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, pantheo4 είπε

με 50€ δεν τα βρισκεις ρε φιλε..καπου στα 90-100..παιζουν..τα 19αρια..

Με ΄βαλες να ψαχνω παναθεμα σε :-)

Οριστε στα 75 € Οκτωβριος 2019

Οριστε στα 76€ Νοεμβριος 2019

 

(Τα boost HD ηταν στα 59 €).

Στα 90 € τελος Γεναρη

Φλεβαρη στα 67 €

 

Στο τελευταιο link, εχει και εικονα για τους δυσπιστους.

Αμα το ψαξω και αλλο, θα σου βρω και χαμηλοτερη τιμη 😛

 

 

Επεξ/σία από fagoura
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

19 Μαρτίου παραγγελία και πριν 10 μέρες παρέλαβα. Τις τιμές τις έχουν ανεβάσει από 40% και πάνω. Τα Ultraboost 19 τα είχαν όλα τα χρώματα 89,90 €

και τα Pulseboost 69,90 € όλα τα χρώματα. Επίσης και τότε ίσχυαν κουπόνια εκπτώσεων για - 25% 

 

AIjs5JP.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Επίσης και 27 Φεβρουαρίου είχα πάλι παραγγελία με Ultraboost με την τιμή στα 89,90 και τελική με έκπτωση στα 71,98 € 

 

Mui5i1T.jpg

Πάντα μετά τις εκπτώσεις κατεβάζουν τις τιμές. Επίσης κάτι βασικό που κάνουν η Adidas αλλά και η Nike είναι πως "κρύβουν" μοντέλα και νούμερα.

Πολλές φορές μάλιστα βγάζουν-φορτώνουν νούμερα λίγα κάθε φορά. Οπότε μην απελπίζεται κάποιος, θα βρει αυτό που θέλει και φθηνότερα σε λίγες μέρες.

Το χειρότερο είναι με την Nike βέβαια που αφαιρεί εντελώς το link από το προιόν. 

 VNO4RdQ.jpg

Επεξ/σία από Giannisvtc
Προσθήκη φωτο
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, fagoura είπε

Αμα το ψαξω και αλλο, θα σου βρω και χαμηλοτερη τιμη 😛

 

11 λεπτά πριν, fagoura είπε

Αχορταγος εισαι, δεν σε καλυψαν τα 67€ και τα 72€ ?

Εσύ είπες με σιγουριά ότι υπάρχουν και χαμηλότερες τιμές... Όχι εγώ...

Οπότε αναμένουμε...

Ή μήπως όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Giannisvtc είπε

19 Μαρτίου παραγγελία και πριν 10 μέρες παρέλαβα. Τις τιμές τις έχουν ανεβάσει από 40% και πάνω. Τα Ultraboost 19 τα είχαν όλα τα χρώματα 89,90 €

και τα Pulseboost 69,90 € όλα τα χρώματα. Επίσης και τότε ίσχυαν κουπόνια εκπτώσεων για - 25% 

AIjs5JP.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------

Επίσης και 27 Φεβρουαρίου είχα πάλι παραγγελία με Ultraboost με την τιμή στα 89,90 και τελική με έκπτωση στα 71,98 € 

Mui5i1T.jpg

Πάντα μετά τις εκπτώσεις κατεβάζουν τις τιμές. Επίσης κάτι βασικό που κάνουν η Adidas αλλά και η Nike είναι πως "κρύβουν" μοντέλα και νούμερα.

Πολλές φορές μάλιστα βγάζουν-φορτώνουν νούμερα λίγα κάθε φορά. Οπότε μην απελπίζεται κάποιος, θα βρει αυτό που θέλει και φθηνότερα σε λίγες μέρες.

Το χειρότερο είναι με την Nike βέβαια που αφαιρεί εντελώς το link από το προιόν. 

 VNO4RdQ.jpg

Για τα 20 τι θα κάνουν αποράω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω στα 90 τα πηρα τα 19αρια, δεν ειχα ξανα ultraboost, μεγαλη διαφορα με τα 20 σε τιμη, σε ολα το χρωματα δεν ηταν, ηταν στα πιο "περιεργα", αυτα που εχει ο Giannisvtc εχω, επισης παιζει ρολο και το νουμερο οποτε εγω βαζω πχ 45 κ η χαμηλοτερη τιμη μπορει να ειναι 90 αλλα μπορει σε 39 να ειναι στα 70.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...