Προς το περιεχόμενο

Adidas ανοιξιάτικες εκπτώσεις με extra έκπτωση 25%


bromiaris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανοιξιάτικες εκπτώσεις Adidas και extra έκπτωση -25% χρησιμοποιώντας τον κωδικό SHOP25

Η προσφορά ξεκινά από σήμερα 07/04/2020 00.01 μέχρι 13/04/2020 23.59.

Καλές αγορές.

https://www.adidas.gr/ανδρικά-spring_shopping_event

https://www.adidas.gr/γυναικεία-spring_shopping_event

 

20200407_211234.jpg

Επεξ/σία από bromiaris
  • Like 3
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Kαμία προσφορά. Κωδικοί με -25% στο Outlet αλλά και στα μη εκπτωτικά παίζουν εδώ και πολύ καιρό, μήνες θα έλεγα.

Επίσης δωρεάν μεταφορικά έχει τουλάχιστον εδώ και 3 βδομάδες που το παρακολουθώ (μιας και όπως προείπα έχω ψωνίσει), λόγω της πανδημίας (όπως κάνουν και άλλοι). 

Το ίδιο ισχύει και για την Reebok που ουσιαστικά είναι ίδια εταιρεία. 

Μάλιστα από την τελευταία φορά που αγόρασα με την χρήση των παραπάνω κωδικών, οι τιμές σε ορισμένα έχουν ανέβει. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, greekparot είπε

Αν φοράει κάποιος σε Nike ανδρικό 42 σε Adidas να προτιμήσω το ίδιο; Ενδιαφέρομαι για το vl court 2.0

Ναι Adidas, Nike, Asics όλοι που ξέρω φοράμε ίδιο νούμερο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως μία χαρά μου έκατσε στα 100€ το παρακάτω που το έψαχνα στο συγκεκριμένο χρώμα:

https://www.skroutz.gr/s/21986949/Adidas-Ultraboost-19-G27131.html

23 λεπτά πριν, Everest είπε

Ναι Adidas, Nike, Asics όλοι που ξέρω φοράμε ίδιο νούμερο.

Είσαι σίγουρος? Κοίταζα για running shoes τα sizing charts μεταξύ Nike και adidas και είδα ότι δεν συμβαδίζει το νούμερο στις δύο εταιρείες για το ίδιο μήκος φτέρνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ίδιο νούμερο φοράω, άντε να παίξω ανάμεσα στο 44 και 44.5.
Σε κάθε περίπτωση και λάθος να πάρεις μπορείς να το επιστρέψεις δωρεάν με την διαδικασία να είναι εξαιρετικά εύκολη, αν εξαιρέσουμε βέβαια την απαγόρευση κυκλοφορίας και το πως θα πας στο courier να παραδώσεις το πακέτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, μια χαρά είναι! Εγώ πήρα Nike στην Black Friday το Vaporfly 4% Flyknit και μετά από 30χλμ τρέξιμο άνοιξαν και οι δύο σόλες σε ένα συγκεκριμένο σημείο (2 μήνες δεν τα είχα τρέξει γιατί είχα άλλο ζευγάρι)..

Τους έστειλα 2 φωτό, μου έστειλαν προπληρωμένο voucher UPS, τους πήρα ένα τηλέφωνο και ήρθαν στην πόρτα μου και τα πήραν. Βέβαια εγώ ήθελα αντικατάσταση γιατί αυτό το παπούτσι δεν το βρίσκεις ξανά στα 120€ αλλά μου έδωσαν μοναδική επιλογή να επιτραφεί όλο το ποσό αγοράς.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, equi είπε

Ναι, μια χαρά είναι! Εγώ πήρα Nike στην Black Friday το Vaporfly 4% Flyknit και μετά από 30χλμ τρέξιμο άνοιξαν και οι δύο σόλες σε ένα συγκεκριμένο σημείο (2 μήνες δεν τα είχα τρέξει γιατί είχα άλλο ζευγάρι)..

Τους έστειλα 2 φωτό, μου έστειλαν προπληρωμένο voucher UPS, τους πήρα ένα τηλέφωνο και ήρθαν στην πόρτα μου και τα πήραν. Βέβαια εγώ ήθελα αντικατάσταση γιατί αυτό το παπούτσι δεν το βρίσκεις ξανά στα 120€ αλλά μου έδωσαν μοναδική επιλογή να επιτραφεί όλο το ποσό αγοράς.

Σκέψου να είχες αγοράσει από κάποιο κατάστημα λιανικής. Πάλι καλά, να λες..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, equi είπε

Εμένα πάντως μία χαρά μου έκατσε στα 100€ το παρακάτω που το έψαχνα στο συγκεκριμένο χρώμα:

https://www.skroutz.gr/s/21986949/Adidas-Ultraboost-19-G27131.html

Είσαι σίγουρος? Κοίταζα για running shoes τα sizing charts μεταξύ Nike και adidas και είδα ότι δεν συμβαδίζει το νούμερο στις δύο εταιρείες για το ίδιο μήκος φτέρνας.

Ναι κι εχω κανει αρκετες δοκιμες. Τι να πω, μπορει να ειναι και το ποδι. Εχω μεγαλυτερο κουντεπιε απο αλλους, αλλα και φιλοι που εχουν δοκιμασει αυτες τις μαρκες, το ιδιο μου εχουν πει. Επισης ποτε δεν με βολεψε οταν δοκιμασα να παω λιγο πιο κατω στο 2/3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...