Προς το περιεχόμενο

Adidas ανοιξιάτικες εκπτώσεις με extra έκπτωση 25%


bromiaris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, fagoura είπε

Ειναι που 'θελαν και αποδειξεις για τιμη στα 59 €.

Μουγκα στην στρουγκα τωρα για τα 34 ευρω 😝

Εννοειται οτι ουτε τωρα θα γινει πιστευτο...

Μουφα η αποδειξη εσυ την εφτιαξες.😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, fagoura είπε

Ενταξει, λογικο ειναι αυτο, σε ολα τα μαγαζια συμβαινει, πχ υπαρχει χρωμα ultraboost-19 στα 57 ευρω, υπαρχει και αλλο χρωμα ultraboost-19 στα 34 ευρω.

 

 

24 λεπτά πριν, fagoura είπε

Ειναι που 'θελαν και αποδειξεις για τιμη στα 59 €.

Μουγκα στην στρουγκα τωρα για τα 34 ευρω 😝


 

Αυτά που γράφεις τα σκέπτεσαι καθόλου;;;

Και εγώ γνωρίζω ένα κατάστημα στην Στοκχόλμη και ένα στο Όρεγκον που έχουν ακόμα πιο μικρές τιμές σε σπασμένα νούμερα…

Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι η πλειοψηφία του κόσμου έχει πρόσβαση στα συγκεκριμένα φυσικά καταστήματα…

Έλεος...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Symbad είπε

Πάντως για να βοηθήσω για τα νούμερα, να πω για μένα. Έχω μάλλον πλατύ πόδι και σε ultraboost-19 έχω πάρει 46&2/3 και μου είναι οκ σε μήκος, αρκετά σφιχτά στο κουντεπιε (toe box) , αν και με το καιρό κάπως χαλάρωσαν. Σε Nike epic react flyknit 2, πήρα 46 και είναι πιο άνετα από τα Adidas, ειδικά στο toe box, κάτι που προσωπικά εμένα μου αρέσει.

Αυτό πάντως που δεν μου άρεσε καθόλου στα Adidas ultraboost-19, και που δεν μου έχει ξανατυχει ποτέ σε παπούτσι και δεν ξέρω αν το έχει πάθει και κάποιος άλλος, είναι ότι ο εσωτερικός πάτος του παπουτσιού γλιστράει προς τα πίσω, με αποτέλεσμα να δημιουργείται κενό στα δάχτυλα, το οποίο είναι εξαιρετικά ενοχλητικό. Και έχει να κάνει με τον συγκεκριμένο πάτο (υλικό, πολύ λεπτός;) , γιατί έβαλα άλλους πάτους από παλιότερα Adidas, άλλο μοντέλο και όλα καλά.

Για πείτε, είχε κανένας άλλος το ίδιο θέμα; 

Σαν να το έγραψα εγώ ! Πράγματι δεν θα άλλαζα τίποτε στο κείμενό σου .

Πήρα τα Pulseboost σε 46 2/3 και είδα πως λύθηκε το θέμα με τα δάχτυλα που συμβαίνει στα Ultraboost

 

----------------------------------------------------------------------------------

Όσον αφορά για τις τιμές των προλαλησάντων ή δήθεν εξωπραγματικών προσφορών εκτός Adidas, προσέξτε από που και τι αγοράζετε 

 

 

Επεξ/σία από Giannisvtc
Προσθήκη βιντεο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, bromiaris είπε

Αυτά που γράφεις τα σκέπτεσαι καθόλου;;;

Και εγώ γνωρίζω ένα κατάστημα στην Στοκχόλμη και ένα στο Όρεγκον που έχουν ακόμα πιο μικρές τιμές σε σπασμένα νούμερα…

Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι η πλειοψηφία του κόσμου έχει πρόσβαση στα συγκεκριμένα φυσικά καταστήματα…

Έλεος...

Ωπα, αν δεν γνωριζεις το μαγαζι, μην εκφερεις αποψη.

Οι προσφορες επαιξαν Αγγλια σε μεγαλο μαγαζι (καμια σχεση με fake που υπονοει ο φιλος παραπανω, κατι που το ειχα ηδη γραψει αλλα μαλλον δεν προσεξε) και σε πολλα νουμερα και Δεκεμβρη και Γεναρη.

Ο καθενας μπορει να τις δει μαζι με τα σχολια των αγοραστων.

Το οτι αφορουσε φυσικο μαγαζι, φαινεται ξεκαθαρα απο τις φωτο.

Διασκεδαστε το και λιγο ντε!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, fagoura είπε

Ωπα, αν δεν γνωριζεις το μαγαζι, μην εκφερεις αποψη.

Οι προσφορες επαιξαν Αγγλια σε μεγαλο μαγαζι (καμια σχεση με fake που υπονοει ο φιλος παραπανω, κατι που το ειχα ηδη γραψει αλλα μαλλον δεν προσεξε) και σε πολλα νουμερα και Δεκεμβρη και Γεναρη.

Ο καθενας μπορει να τις δει μαζι με τα σχολια των αγοραστων.

Το οτι αφορουσε φυσικο μαγαζι, φαινεται ξεκαθαρα απο τις φωτο.

Διασκεδαστε το και λιγο ντε!

Βρε φίλος, απευθύνεσαι σε κάποιον και επιμένεις να μην αγοράσει σε μια Χ τιμή τα παπούτσια, γιατί έχουν παίξει στο παρελθόν εξαιρετικά χαμηλές τιμές…

Και μας δείχνεις μετά από ώρα φωτογραφίες από φυσικό κατάστημα στο ΗΒ…!!!!!!!!!

Υπάρχει περίπτωση καλέ μου άνθρωπε κάποιος από τα εκατομμύρια των Ελλήνων να σηκωθεί σήμερα και να πάει σε ένα φυσικό κατάστημα στο ΗΒ με την ελπίδα να βρει μια ομολογούμενος καλή έκπτωση;;;;;;;

Τρικυμία εν κρανίω...

Χρόνια Πολλά κιόλας... 

Επεξ/σία από bromiaris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύετε ότι γενικά αξίζει σαν προσφορά ή να περιμένω να τελειώσει; Σκέφτομαι να αγοράσω το Adidas Parkhood Backpack που βγαίνει κοντά στα 16 ευρώ, αλλά με αγχώνει το γεγονός πως έχουν μείνει μόνο 3 ώρες για να λήξει η προσφορά και δε ξέρω αν από αύριο θα υπάρχει το συγκεκριμένο ή κάτι παρόμοιο σε αυτή τη τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 12/4/2020 στις 9:08 ΠΜ, bromiaris είπε

Βρε φίλος, απευθύνεσαι σε κάποιον και επιμένεις να μην αγοράσει σε μια Χ τιμή τα παπούτσια, γιατί έχουν παίξει στο παρελθόν εξαιρετικά χαμηλές τιμές…

Και μας δείχνεις μετά από ώρα φωτογραφίες από φυσικό κατάστημα στο ΗΒ…!!!!!!!!!

Υπάρχει περίπτωση καλέ μου άνθρωπε κάποιος από τα εκατομμύρια των Ελλήνων να σηκωθεί σήμερα και να πάει σε ένα φυσικό κατάστημα στο ΗΒ με την ελπίδα να βρει μια ομολογούμενος καλή έκπτωση;;;;;;;

Τρικυμία εν κρανίω...

Χρόνια Πολλά κιόλας... 

Ε, οχι και να ακυρωσεις την συνεισφορα στο νημα.

Τα δειγματα της Αγγλιας αφορουσαν αποκλειστικα τους απιστους θωμαδες.

Εννοειται, οποιος ενημερωνεται και εχει φιλαρακι στην Αγγλια, μπορουσε να τα τσιμπησει μιας και επαιξαν 2 φορες σε εθνικη αλυσιδα με υποκαταστηματα σε πολλες πολεις και ειχαν επισης αναφερει οτι υπηρχαν ολα τα νουμερα σε αυτα τα 3 χρωματα.

Και εγω και αλλος εδειξαν προσφορες που επαιξαν πολλες φορες εδω στα 67€ και 72€ απο την ιδια την adidas, οι οποιες ειναι επισης εξαιρετικα χαμηλες τιμες.

Αυτη ειναι η ουσια και ο φιλος που ρωτησε για την συγκριση με τα 20-αρια, μονο κερδισμενος θα βγηκε.
Παρακαλω.

Επεξ/σία από fagoura
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, fagoura είπε

Ε, οχι και να ακυρωσεις την συνεισφορα στο νημα.

Τα δειγματα της Αγγλιας αφορουσαν αποκλειστικα τους απιστους θωμαδες.

Εννοειται, οποιος ενημερωνεται και εχει φιλαρακι στην Αγγλια, μπορουσε να τα τσιμπησει μιας και επαιξαν 2 φορες σε εθνικη αλυσιδα με υποκαταστηματα σε πολλες πολεις και ειχαν επισης αναφερει οτι υπηρχαν ολα τα νουμερα σε αυτα τα 3 χρωματα.

Και εγω και αλλος εδειξαν προσφορες που επαιξαν πολλες φορες εδω στα 67€ και 72€ απο την ιδια την adidas, οι οποιες ειναι επισης εξαιρετικα χαμηλες τιμες.

Αυτη ειναι η ουσια και ο φιλος που ρωτησε για την συγκριση με τα 20-αρια, μονο κερδισμενος θα βγηκε.
Παρακαλω.

Ενημερωτικά, δεν ήταν σε όλα τα καταστήματα της JD Sports η προσφορά. Ήταν μόνο σε συγκεκριμένα. Ήμουν Αγγλία τα Χριστούγεννα και πήγα σε 2 καταστήματα και δεν τα είχαν σ' αυτήν την τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, fagoura είπε

Ε, οχι και να ακυρωσεις την συνεισφορα στο νημα.

Τα δειγματα της Αγγλιας αφορουσαν αποκλειστικα τους απιστους θωμαδες.

Εννοειται, οποιος ενημερωνεται και εχει φιλαρακι στην Αγγλια, μπορουσε να τα τσιμπησει μιας και επαιξαν 2 φορες σε εθνικη αλυσιδα με υποκαταστηματα σε πολλες πολεις και ειχαν επισης αναφερει οτι υπηρχαν ολα τα νουμερα σε αυτα τα 3 χρωματα.

Και εγω και αλλος εδειξαν προσφορες που επαιξαν πολλες φορες εδω στα 67€ και 72€ απο την ιδια την adidas, οι οποιες ειναι επισης εξαιρετικα χαμηλες τιμες.

Αυτη ειναι η ουσια και ο φιλος που ρωτησε για την συγκριση με τα 20-αρια, μονο κερδισμενος θα βγηκε.
Παρακαλω.

Άει καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, dinosz750 είπε

Ενημερωτικά, δεν ήταν σε όλα τα καταστήματα της JD Sports η προσφορά. Ήταν μόνο σε συγκεκριμένα. Ήμουν Αγγλία τα Χριστούγεννα και πήγα σε 2 καταστήματα και δεν τα είχαν σ' αυτήν την τιμή.

Σωστος για το μαγαζι.

Για την προσφορα Δεκεμβρη, δεν επιβεβαιωσε καποιος αν επαιξε εθνικα.

Για την προσφορα Γεναρη ομως, ανεφερε εξ'αρχης ο TS:

" The shop assistant said that all deals they have in store are throughout all stores not just individual so not sure if that’s 100% correct. "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, d_gkal είπε

παρτο αν το θελεις. 

Το αγόρασα τελικά 12 παρά κάτι και λέω το πρόλαβα τελευταία στιγμή αλλά τώρα βλέπω ότι ακόμη συνεχίζεται η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μας κοροϊδεύει η Adidas. Η τσάντα που αγόρασα είχε τιμή 20.97 χωρίς τον εκπτωτικό κωδικό και υποτίθεται ότι βρισκόταν σε προσφορά. Τώρα όμως που έχει λήξει η προσφορά η τιμή της δεν έχει αλλάξει.

Επεξ/σία από neosstoforum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Μας κοροϊδεύει η Adidas. Η τσάντα που αγόρασα είχε τιμή 20.97 χωρίς τον εκπτωτικό κωδικό και υποτίθεται ότι βρισκόταν σε προσφορά. Τώρα όμως που έχει λήξει η προσφορά η τιμή της δεν έχει αλλάξει.

Η προσφορά στην ουσία είναι στο εχτρα 25%...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...