Προς το περιεχόμενο

Adidas ανοιξιάτικες εκπτώσεις με extra έκπτωση 25%


bromiaris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από τα 20 χρώματα που είχε τα Ultraboost19 στα 17 χρώματα είχε τιμή 89,97 και όλα τα νούμερα. Σε 1-2 μέρες εξαφανίζονται κάποια χρώματα ως out of stock 

και έπειτα λείπουν και νούμερα. Ποια λείπουν ? σε αντρικά από 44-46 και σε γυναικεία από 37-39 . Έπειτα κατά μια δυο ώρες μπαίνουν κάποια κομμάτια και όποιος 

προλάβει πρόλαβε. Μόλις είναι να ξεκινήσουν οι εκπτώσεις σχεδόν όλα τα είδη 1-2 μέρες νωρίτερα ανεβαίνουν 40% . Έχω πάρα πολλά παραδείγματα δικά μου

και εμπειρία από adidas και Nike που ψωνίζω σχεδόν όλο το χρόνο για μένα και την οικογένειά μου.

Ορίστε και ακόμα ένα παράδειγμα πρόσφατο 20 ημερών 

 

Τώρα, Adidas Original Monogram shorts (παίδες τέλεια αυτή η βερμούδα) με 35,96 εκπτωτική και με -25% πάει στα 26,97 !!!! και την πήρα πριν 15 μέρες με 18 €

BHcPaJd.jpg

 

X7fTrUv.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, bromiaris είπε

Εσύ είπες με σιγουριά ότι υπάρχουν και χαμηλότερες τιμές... Όχι εγώ...

Οπότε αναμένουμε...

Ή μήπως όχι;

Το απεδειξα ηδη, δεν χρειαζεται να χασω αλλο χρονο για απιστους θωμαδες. 
Ηδη κατερριφθη πανηγυρικα και απο αλλους το "σιγουρο" 90-100 και μουγκα στην στρουγκα γι'αυτο.

6 ώρες πριν, vrwmiar1Z είπε

Για τα 20 τι θα κάνουν αποράω.

Θα κανουν αντιστοιχα σε καναν χρονο. Ενδιαμεση τιμη στο τελος της χρονιας.

VFM τωρα, 19-αρια, πανηγυρικα επισης :-)

Επεξ/σία από fagoura
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, fagoura είπε

Το απεδειξα ηδη, δεν χρειαζεται να χασω αλλο χρονο για απιστους θωμαδες. 
Ηδη κατερριφθη πανηγυρικα και απο αλλους το "σιγουρο" 90-100 και μουγκα στην στρουγκα γι'αυτο.

Αν θέλεις να πιστεύεις ότι το απέδειξες τότε εγώ δεν θα σου χαλάσω χατίρι...

Πλησιάζει και Πάσχα και δεν πρέπει να στενοχωρούμε τον κόσμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/4/2020 στις 4:12 ΜΜ, Everest είπε

Ναι κι εχω κανει αρκετες δοκιμες. Τι να πω, μπορει να ειναι και το ποδι. Εχω μεγαλυτερο κουντεπιε απο αλλους, αλλα και φιλοι που εχουν δοκιμασει αυτες τις μαρκες, το ιδιο μου εχουν πει. Επισης ποτε δεν με βολεψε οταν δοκιμασα να παω λιγο πιο κατω στο 2/3.

Φοράω γενικά 43 σε αθλητικό αλλά τόσο τα ultra boost όσο και τα pulse boost τα πήρε σε 42 2/3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, bromiaris είπε

Αν θέλεις να πιστεύεις ότι το απέδειξες τότε εγώ δεν θα σου χαλάσω χατίρι...

Πλησιάζει και Πάσχα και δεν πρέπει να στενοχωρούμε τον κόσμο...

Καμια στεναχωρια, τουναντιον χαρα που γλυτωσε ενα μελος να πληρωσει 130-150 € για τα 20αρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδες απλα θα σας πω οτι ειναι η τριτη ισως τεταρτη φορα που γινεται παρομοια προμοσιον εκπτωση,στην πρωτη θυμαμαι μονο οτι ειχε αποθεμα στα αντιζερο σε νουμερα και χρωματα στις υπολοιπες ηταν πανω κατω τα ιδια ,σχεδον απο ολα τα μοντελα ελαχιστα νουμερα στα πιο συμβατικα κουλ χρωματα και περισσοτερα στα παρδαλα,κλασσικο τρικ που σημαινει οτι προωθουν αυτα που θελουν,τωρα για το παπουτσι με την διπλη εκπτωση στο ευροσ 70-85 ευρω ειναι vfm αγορα εχοντας αγορασει πολλα αθλητικα ειναι οντως πολυ καλο παπουτσι ανετο με ανωτερη σολα οσο για τα νουμερα εχει συζητηθει υπαρχει και οδηγος,στα αντιζερο παιρνεις 1/3-2/3 παραπανω απο κανονικο,δηλ φορας 42 παιρνεις 42 κ 2/3

Επεξ/σία από rudigarcia222
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, rudigarcia222 είπε

σχεδον απο ολα τα μοντελα ελαχιστα νουμερα στα πιο συμβατικα κουλ χρωματα και περισσοτερα στα παρδαλα,κλασσικο τρικ που σημαινει οτι προωθουν αυτα που θελουν

Λογικό δεν είναι να θέλουν να ξεστοκάρουν τα χρώματα που δεν πουλιούνται...;;;;

Αν έβαζαν μισή τιμή  σε ολα, ακομα και στα χρώματα που πουλιούνται σαν ζεστό ψωμί (μαύρα, πορτοκαλί κλπ κλπ), μαντέψτε τι θα αγοράζαμε και τι θα έμενε για πάντα απούλητο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, bromiaris είπε

Λογικό δεν είναι να θέλουν να ξεστοκάρουν τα χρώματα που δεν πουλιούνται...;;;;

Αν έβαζαν μισή τιμή  σε ολα, ακομα και στα χρώματα που πουλιούνται σαν ζεστό ψωμί (μαύρα, πορτοκαλί κλπ κλπ), μαντέψτε τι θα αγοράζαμε και τι θα έμενε για πάντα απούλητο...

αυτο λεω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει να αγοράσει κάποιος τώρα ή να περιμένει να λήξει η συγκεκριμένη προσφορά; Θα έχει καλύτερες τιμές μετά από αυτήν την προσφορά στην κατηγορία outlet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως για να βοηθήσω για τα νούμερα, να πω για μένα. Έχω μάλλον πλατύ πόδι και σε ultraboost-19 έχω πάρει 46&2/3 και μου είναι οκ σε μήκος, αρκετά σφιχτά στο κουντεπιε (toe box) , αν και με το καιρό κάπως χαλάρωσαν. Σε Nike epic react flyknit 2, πήρα 46 και είναι πιο άνετα από τα Adidas, ειδικά στο toe box, κάτι που προσωπικά εμένα μου αρέσει.

Αυτό πάντως που δεν μου άρεσε καθόλου στα Adidas ultraboost-19, και που δεν μου έχει ξανατυχει ποτέ σε παπούτσι και δεν ξέρω αν το έχει πάθει και κάποιος άλλος, είναι ότι ο εσωτερικός πάτος του παπουτσιού γλιστράει προς τα πίσω, με αποτέλεσμα να δημιουργείται κενό στα δάχτυλα, το οποίο είναι εξαιρετικά ενοχλητικό. Και έχει να κάνει με τον συγκεκριμένο πάτο (υλικό, πολύ λεπτός;) , γιατί έβαλα άλλους πάτους από παλιότερα Adidas, άλλο μοντέλο και όλα καλά.

Για πείτε, είχε κανένας άλλος το ίδιο θέμα; 

Επεξ/σία από Symbad
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, fagoura είπε

Ενταξει, λογικο ειναι αυτο, σε ολα τα μαγαζια συμβαινει, πχ υπαρχει χρωμα ultraboost-19 στα 57 ευρω, υπαρχει και αλλο χρωμα ultraboost-19 στα 34 ευρω.

224518934_tempdeladidasultraboost19c.jpg.bd1db2a7f84f63929ecf4ab5f8d8d2c1.jpg602545093_tempdeladidasultraboost19b.jpg.dba20ca1c295e20044a77ea5dd5d2f85.jpg

Τι τιμές είναι αυτές?? Πεθαίνω.

Επεξ/σία από christakos07
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Symbad είπε

Πάντως για να βοηθήσω για τα νούμερα, να πω για μένα. Έχω μάλλον πλατύ πόδι και σε ultraboost-19 έχω πάρει 46&2/3 και μου είναι οκ σε μήκος, αρκετά σφιχτά στο κουντεπιε (toe box) , αν και με το καιρό κάπως χαλάρωσαν. Σε Nike epic react flyknit 2, πήρα 46 και είναι πιο άνετα από τα Adidas, ειδικά στο toe box, κάτι που προσωπικά εμένα μου αρέσει.

Αυτό πάντως που δεν μου άρεσε καθόλου στα Adidas ultraboost-19, και που δεν μου έχει ξανατυχει ποτέ σε παπούτσι και δεν ξέρω αν το έχει πάθει και κάποιος άλλος, είναι ότι ο εσωτερικός πάτος του παπουτσιού γλιστράει προς τα πίσω, με αποτέλεσμα να δημιουργείται κενό στα δάχτυλα, το οποίο είναι εξαιρετικά ενοχλητικό. Και έχει να κάνει με τον συγκεκριμένο πάτο (υλικό, πολύ λεπτός;) , γιατί έβαλα άλλους πάτους από παλιότερα Adidas, άλλο μοντέλο και όλα καλά.

Για πείτε, είχε κανένας άλλος το ίδιο θέμα; 

Εγώ φίλε είχα άλλο θέμα με τα ub 19...

Με κτύπησαν τόσο πολύ στην φτέρνα που τα πέταξα στην κυριολεξία...

Εντελώς χάλια παπούτσια...

Αγόρασα τα solarboost 19 και ησύχασα...

 

20200411_161905.jpg

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, christakos07 είπε

Τι τιμές είναι αυτές?? Πεθαίνω.

Ειναι που 'θελαν και αποδειξεις για τιμη στα 59 €.

Μουγκα στην στρουγκα τωρα για τα 34 ευρω 😝

Εννοειται οτι ουτε τωρα θα γινει πιστευτο...
Γι'αυτο πασχαλιατικο δωρο και η σχετικη αποδειξη, χωρις ομως τα στοιχεια γνωστου μαγαζιου, το οποιο ειναι επισημος μεταπωλητης adidas, μιας και το επομενο βημα θα ειναι η αμφισβητηση γνησιοτητας 😛.

1754237486_tempdeladidasultraboost19-del.jpg.ff2f3360f60a70d26785b7adfcdfaadf.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, fagoura είπε

Ειναι που 'θελαν και αποδειξεις για τιμη στα 59 €.

Μουγκα στην στρουγκα τωρα για τα 34 ευρω 😝

Εννοειται οτι ουτε τωρα θα γινει πιστευτο...
Γι'αυτο πασχαλιατικο δωρο και η σχετικη αποδειξη, χωρις ομως τα στοιχεια γνωστου μαγαζιου, το οποιο ειναι επισημος μεταπωλητης adidas, μιας και το επομενο βημα θα ειναι η αμφισβητηση γνησιοτητας 😛.

1754237486_tempdeladidasultraboost19-del.jpg.ff2f3360f60a70d26785b7adfcdfaadf.jpg

Μόνο αυτό ήταν στα 30; Ή υπήρχαν και άλλου χρώματος;

Επίσης από διαθεσιμότητα νούμερου; 

Εξωπραγματική τιμή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...