Προς το περιεχόμενο

Επίδομα covid-καθηγητες σε ιδιωτικές δομές και φροντιστηρια


alex19871987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aκριβως ετσι φιλε μου. Πρωτοι κλεισαμε τελευταοι θα πληρωθουμε

Μόλις τώρα, alex19871987 είπε

Άμα μου εκτυπώνει την αίτηση μου με τον νέο αριθμό πρωτοκόλλου της επιχείρησης είμαι κομπλέ??

Ναι απλα θα πας με.την.δευτερη φαση πληρωμης οπως.ολοι μας

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δούμε.ας μιλάμε εδώ εκπαιδευτικό προσωπικό σε ιδιωτικές δομές να δούμε τι θα γίνει.

αλλα έχει μείνει ανοικτή η τροποποίηση στο support employees.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, alex19871987 είπε

Για να δούμε.ας μιλάμε εδώ εκπαιδευτικό προσωπικό σε ιδιωτικές δομές να δούμε τι θα γίνει.

αλλα έχει μείνει ανοικτή η τροποποίηση στο support employees.

Εγω την.εχω κανει την δηλωση απο τις 6 Απριλιου . Ακομα ανοιχτη ειναι. Και μεσα φαινεται ο νεος αριθμος.πρωτοκολου αυτοματα.

Πιστευω πως δεν λαβανε καν υποψην τις αιτησεις των εκπαιδευτικων σε αυτη την φαση πληρωμης. Λογικα στην επομενη θα γινει εκκαθαριση αν ολα πανε καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την ξαναέκανα μολις

17 λεπτά πριν, panagiotis.8000 είπε

Εγω την.εχω κανει την δηλωση απο τις 6 Απριλιου . Ακομα ανοιχτη ειναι. Και μεσα φαινεται ο νεος αριθμος.πρωτοκολου αυτοματα.

Πιστευω πως δεν λαβανε καν υποψην τις αιτησεις των εκπαιδευτικων σε αυτη την φαση πληρωμης. Λογικα στην επομενη θα γινει εκκαθαριση αν ολα πανε καλα.

Από την αίτηση π έκανες στις 6 έχει αλλάξει ο αρχικός αριθμός πρωτοκόλλου του εργοδότη σ??αν ναι πρέπει να πατήσεις εκ νέου υποβολή..με λίγα λόγια στην εκτυπωση να φαίνεται ο τελευταίος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, tsioulak είπε

Σε κάποια φροντιστήρια (ειδικά ΚΞΓ) είναι "συνήθειο" να δηλώνουν τους καθηγητές τους σαν "γραμματείς", σε αυτήν την περίπτωση δεν επηρεάστηκαν με την αλλαγή που έγινε.

Εμενα ειναι κανονικα δηλωμενη καθηγητρια Ξεν γλωσσων την εχει......

Ευχομαι αργα η γρηγορα να τα παρουν ολοι οι δικαιουχοι...αμαρτια γιορτες να μην εχεις φραγκο να παρεις λιγο αρνακι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, alex19871987 είπε

Εγώ την ξαναέκανα μολις

Από την αίτηση π έκανες στις 6 έχει αλλάξει ο αρχικός αριθμός πρωτοκόλλου του εργοδότη σ??αν ναι πρέπει να πατήσεις εκ νέου υποβολή..με λίγα λόγια στην εκτυπωση να φαίνεται ο τελευταίος

Δεν.εχω πατησει υποβολη. Και στην εκτυπωση φαινεται ο νεος αριθμος αυτοματα. Λογικα την πηρε το συστημα απο το εργανη αυτοματα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτό σε νοιάζει να εμφανίζεται στην πορτοκαλί αίτηση σου προς εκτύπωση ο τελευταίος αριθμός πρωτοκόλλου του εργοδότη στη θέση Γ.εγω δεν το είχα δοκιμάσει χωρις να κάνω υποβολή να δω τι βγάζει από μόνο του.πατησα και υποβολή.εγω σκέψου έχω αριθμό πρωτοκόλλου της αίτησης μου 844.000 περίπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά οι πληρωμές στους εκπαιδευτικούς του ιδιωτικού τομέα θα γίνουν με το επόμενο κύμα (25-27 του μηνός) όπως ήταν αναμενόμενο, αφού οι ορθές επαναλήψεις μπορούν να σταλθούν από τους εργοδότες από 13 μέχρι 20 Απριλίου..Όποτε όσοι έκαναν την αίτηση στο πρώτο 10ημερο ρωτάτε το φροντιστήριο το οποίο δήλωσαν στο πρώτο έντυπο αν χρειάζεται να ξανακάνετε δήλωση, αν όχι τότε απλά περιμένετε να μπουν τα χρήματα 25-27 του μηνός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Newbie12 είπε

Τελικά οι πληρωμές στους εκπαιδευτικούς του ιδιωτικού τομέα θα γίνουν με το επόμενο κύμα (25-27 του μηνός) όπως ήταν αναμενόμενο, αφού οι ορθές επαναλήψεις μπορούν να σταλθούν από τους εργοδότες από 13 μέχρι 20 Απριλίου..Όποτε όσοι έκαναν την αίτηση στο πρώτο 10ημερο ρωτάτε το φροντιστήριο το οποίο δήλωσαν στο πρώτο έντυπο αν χρειάζεται να ξανακάνετε δήλωση, αν όχι τότε απλά περιμένετε να μπουν τα χρήματα 25-27 του μηνός.

Πολλοί εργοδότες κάναν αλλαγή μετά τις 13/04 επομένως πρέπει να γίνει αίτηση με τον τελικό αριθμό πρωτοκόλλου της αναστολής του εργοδότη.επομενως μπαίνουμε και κάνουμε τροποποιήση.

pinakas-pliromes.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, alex19871987 είπε

Πολλοί εργοδότες κάναν αλλαγή μετά τις 13/04 επομένως πρέπει να γίνει αίτηση με τον τελικό αριθμό πρωτοκόλλου της αναστολής του εργοδότη.επομενως μπαίνουμε και κάνουμε τροποποιήση.

pinakas-pliromes.jpeg

Ναι όσοι εργοδότες κάναν αλλαγή τότε πρέπει οι υπάλληλοι να κάνουν τροποποίηση και να βάλουν τον καινούριο αριθμό πρωτοκόλλου.Οσοι όμως έκαναν ορθή επανάληψη δεν χρειάζεται να αλλάξουν κάτι από την αρχική αίτηση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι εργοδότες ήταν υποχρεωμένοι να κάνουν εκ νέου αίτηση αφού βγήκε νέα ΚΥΑ.

Έτσι λοιπόν άλλαξε και ο "αριθμός πρωτοκόλλου καταχώρησης εργοδότη στο ΠΣ Εργάνη".

Εγώ προσωπικά πάτησα τροποποίηση και υποβολή, ώστε η προσωπική μου αίτηση να έχει τον καινούργιο αριθμό πρωτοκόλλου του εργοδότη μου και σε ενδεχόμενη αντιπαραβολή στοιχείων να έχω τον ίδιο αριθμό με την νέα αίτηση του εργοδότη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να δημιουργήθει κάποιο πρόβλημα αν κάνετε τροποποίηση ενώ δεν χρειάζεται,αλλά από ότι ξέρω δεν απαιτείται να την κάνετε την τροποποίηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...