Προς το περιεχόμενο

Επίδομα covid-καθηγητες σε ιδιωτικές δομές και φροντιστηρια


alex19871987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς, εγώ που έχω λογαριασμό ανηλίκου στην άλφα πρέπει να πάω από την τράπεζα για να δω αν μπήκαν τα χρήματα. Επισησ  ξέρετε αν γίνεται να τα κάνω ανάληψη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκαν και στο πατέρα μου -που έκανα τροποποίηση στις 14- στην Alpha Bank ! Όλα κομπλέ.

Απλά αν έκαναν κάποιοι τροποποίηση 24, λογικά θα τα πάρουν Μάιο.

Μακάρι να πάνε όλα καλά και να τα πάρουν όλοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το ίδιο θα ήθελα να ρωτήσω αν και είναι στην εστίαση αλλά δουλειά δεν θα πιάσω ακόμα .. ξέρει κανείς αν πρέπει να με ξανακάνεις αίτηση ο εργοδότης κτλπ ; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Newbie12 είπε

Επίσης έχουμε καμία ιδέα πόσο θα είναι το 2ο επίδομα ή πως θα υπολογιστεί ;

https://www.efsyn.gr/oikonomia/elliniki-oikonomia/241741_sympsifismos-ton-epidomaton-800-kai-534-eyro-se-periptosi

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/4/2020 στις 11:49 ΠΜ, perelevas είπε

Σε μένα ρε παιδιά δεν έχει αφαιρεθεί η ανάκληση.Την αίτηση την υπέβαλα για δεύτερη φορά στις 17/4, αφού υπέβαλε ο εργοδότης μου την ίδια μέρα την ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ της αρχικής δήλωσής.
Απλά εχθές 24/4 ξαναπάτησα την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΔΗΛΩΣΗΣ και μου έβγαλε καινούργιο αριθμό πρωτοκόλλου με την καινούργια ημερομηνία φυσικά.Τι γίνετε τώρα,πάω για την επόμενη δόση πληρωμών τον Μάιο;

Κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα.Περίμενα χθες 5 Μαΐου να μπουν τα χρήματα στον λογαριαασμο μου αλλά τίποτα.Και σήμερα το πρωί που μπήκα τίποτα.Τι γίνεται ρε παιδιά ,θα μείνω απέξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, perelevas είπε

Κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα.Περίμενα χθες 5 Μαΐου να μπουν τα χρήματα στον λογαριαασμο μου αλλά τίποτα.Και σήμερα το πρωί που μπήκα τίποτα.Τι γίνεται ρε παιδιά ,θα μείνω απέξω;

Ακόμα τίποτα .Μήπως φταίει ότι έβαλα το ΙΒΑΝ με κενά ανάμεσα.Το έκανα αντιγραφή επικόλληση από το e-banking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...