Προς το περιεχόμενο

Apple: Σταμάτησε την πώληση του iPhone 8


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντυπωσιακό πάντως. Είναι ακριβώς σαν να έβαζε η Samsung γρηγορότερο επεγεργαστή και 1 gb ram ακόμα στο S8 και να ήθελε να το πουλήσει 500 ευρώ. Θα έτρωγε το κράξιμο της αρκούδας ενώ εδώ έχουμε κάτι νέο, κάτι διαφορετικό...

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ηλίθια κίνηση να βγάλει ένα κινητό με 4.7 ιντσες οθόνη το 2020... Θα μπορούσε να βγάλει ένα κινητό στο μέγεθος του iPhone 8 αλλά bezel less και να έχει τουλάχιστον 5.5 ιντσες . Αλλά προφανώς είχαν περισσέψει σασί από το 8 και δεν ήθελε να τα πετάξει 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, NorgeMan είπε

Σορυ που επεμβαίνω αλλά έχει ορχήστρα η Mercedes???

Ισχύει οτι θα το πάρουν πολλοί που δεν έχουν οικονομική ανάγκη αλλά δεν θέλουν να δώσουν 1500 για τηλέφωνο 

Μαέστρος εκεί είναι ο αρχιμηχανικός .

Επειδή ουσιαστικά διευθύνει την « Ορχήστρα» των μηχανικών 

 Σορυ που δεν το εξήγησα .

 Δεν είναι ότι δεν θέλει να δώσει 1500 για τηλέφωνο . Είναι ότι δεν τον βολεύει . Πως αλλιώς να το εξηγήσω ρε παιδιά .

 Εδώ  ο άλλος μου έβαλε λυπημένη φατσούλα (είναι στεναχωρημένος) γιατί οι ανάγκες του αδερφού μου είναι αυτές που περιέγραψα ..

 Έλα Χριστέ μου μέρες που είναι ..έχει πρόβλημα ο κόσμος ...

Επεξ/σία από Chris_BMW
  • Like 10
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που πέτυχε εμπορικα το πείραμα με το se που ήταν ένα αναβαθμισμένο 5s, γιατί να μη το ξανακάνει με το se2;;;

Και εννοείται ότι αν συνεχίσει να πουλάει το 8αριθα έκανε ζημιά στο se2!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Black Demis είπε

ο λόγος? (ενωω το ευτιχος)

Γιατί είχε ταλαιπωρηθεί αρκετά και δεν τραβούσε , άσε που θα έχανε πολύ αξία τώρα . Τότε το πούλησα αρκετά καλά για 1.5 χρόνο συσκευή.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, alx16v είπε

Εντυπωσιακό πάντως. Είναι ακριβώς σαν να έβαζε η Samsung γρηγορότερο επεγεργαστή και 1 gb ram ακόμα στο S8 και να ήθελε να το πουλήσει 500 ευρώ. Θα έτρωγε το κράξιμο της αρκούδας ενώ εδώ έχουμε κάτι νέο, κάτι διαφορετικό...

Και για πες μας εσυ που είσαι και κομματάκι έξυπνος .

 Τι ακριβώς έκανε η Samsung με το s10 e και το s10 lite ? 
 
Τουλάχιστον η Apple έβαλε τον Α13 μέσα ...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, alx16v είπε

Εντυπωσιακό πάντως. Είναι ακριβώς σαν να έβαζε η Samsung γρηγορότερο επεγεργαστή και 1 gb ram ακόμα στο S8 και να ήθελε να το πουλήσει 500 ευρώ. Θα έτρωγε το κράξιμο της αρκούδας ενώ εδώ έχουμε κάτι νέο, κάτι διαφορετικό...

 

Πιστευεις οτι αν αυριο εβγαζε το S8 με SD730, android one (χωρις το μουρδελο το UI της) και εξτρα 1GB Ram,  στα 500€ πανω κατω, πως θα την εκραζαν?

Δε νομιζω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Chris_BMW είπε

Μαέστρος εκεί είναι ο αρχιμηχανικός .

Επειδή ουσιαστικά διευθύνει την « Ορχήστρα» των μηχανικών 

 Σορυ που δεν το εξήγησα .

 Δεν είναι ότι δεν θέλει να δώσει 1500 για τηλέφωνο . Είναι ότι δεν τον βολεύει . Πως αλλιώς να το εξηγήσω ρε παιδιά .

 Εδώ  ο άλλος μου έβαλε λυπημένη φατσούλα (είναι στεναχωρημένος) γιατί οι ανάγκες του αδερφού μου είναι αυτές που περιέγραψα ..

 Έλα Χριστέ μου μέρες που είναι ..έχει πρόβλημα ο κόσμος ...

 

Εσυ ομως προδωσες την ορχηστρα με τη bmw!!!

ΥΓ. Αυτος που φωναζει "Μητσο πιασε το κλειδι" ειναι ο τενορος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, cat1967 είπε

Εσυ ομως προδωσες την ορχηστρα με τη bmw!!!

ΥΓ. Αυτος που φωναζει "Μητσο πιασε το κλειδι" ειναι ο τενορος;

Ποιος σου είπε πως ο αδερφός μου έχει Mercedes??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GrigM είπε

 

Πιστευεις οτι αν αυριο εβγαζε το S8 με SD730, android one (χωρις το μουρδελο το UI της) και εξτρα 1GB Ram,  στα 500€ πανω κατω, πως θα την εκραζαν?

Δε νομιζω.

Προφανώς και θα την εκραζαν. Αν όμως έβαζε 865 (γιατί αυτός είναι ο αντίστοιχος του Α13) και λιγο μικρότερη οθόνη, θα ήταν ότι καλύτερο έχει φτιάξει ποτέ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, dimitrisdim14 είπε

Ηλίθια κίνηση να βγάλει ένα κινητό με 4.7 ιντσες οθόνη το 2020... Θα μπορούσε να βγάλει ένα κινητό στο μέγεθος του iPhone 8 αλλά bezel less και να έχει τουλάχιστον 5.5 ιντσες . Αλλά προφανώς είχαν περισσέψει σασί από το 8 και δεν ήθελε να τα πετάξει 

Αυτόν τον σχεδιασμό τον κρατάει για το 12 που θα αντικαταστήσει το 11... και λογικά θα έχουμε 12 & 12 max και 12 pro & 12 pro max...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Dimisdask είπε

Προφανώς και θα την εκραζαν. Αν όμως έβαζε 865 (γιατί αυτός είναι ο αντίστοιχος του Α13) και λιγο μικρότερη οθόνη, θα ήταν ότι καλύτερο έχει φτιάξει ποτέ. 

Sorry GrigM, για τον Alx16v έπρεπε να ήταν το tag. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, panosk0 είπε

Γιατί είχε ταλαιπωρηθεί αρκετά και δεν τραβούσε , άσε που θα έχανε πολύ αξία τώρα . Τότε το πούλησα αρκετά καλά για 1.5 χρόνο συσκευή.

αα για μεταπώληση λες...... δεν εχω ιδέα εγώ από αυτά καθώς τα χαρίζω στα άτομα που το έχουν ανάγκη όταν κάνω αγορά νέου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...