Προς το περιεχόμενο

AMD Zen 3 ( Milan / Vermeer ) - Epyc 3 & Ryzen 5000


ultraex2003

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ποιο απλο μεσα στα βοηθηματα των win υπαρχει το γνωστο ψαλιδακι (εργαλειο αποκομματων )κοβεις οσο θες με αυτο σωζεις και  μετα ανεβαζεις!!

xvccxfv.JPG.7980600761904cb3d3d0a76f655b6f3d.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, ultraex2003 είπε

ποιο απλο μεσα στα βοηθηματα των win υπαρχει το γνωστο ψαλιδακι (εργαλειο αποκομματων )κοβεις οσο θες με αυτο σωζεις και  μετα ανεβαζεις!!

Μειώνει την ποιότητα στα μεγάλα screenshots δεν θα το συνιστούσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
18 minutes ago, parsifal said:

Ούτε καν Snip Tool χρειάζεται. Focus στο window που θες, Alt+PrtScr, CTRL+V απευθείας στον forum editor, profit!

Όταν έχεις μία οθόνη όμως. 

Edit: Or not, κάνει μονο στη main ή σε αυτή που έχεις το mouse cursor?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Thresh είπε

Όταν έχεις μία οθόνη όμως. 

Edit: Or not, κάνει μονο στη main ή σε αυτή που έχεις το mouse cursor?

Πιάνει μόνο το ενεργό/focused παράθυρο λέμε, σε όποια οθόνη και να βρίσκεται. Ούτε crop χρειάζεται.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.3dmark.com/compare/fs/24050079/fs/23481914 δείτε διαφορά στο physics score με τον παλιό 3900 μου.τον τσαλαπατει το θηριο

IMG_20201118_154616.jpg

IMG_20201118_154630.jpg

Επεξ/σία από billeiros
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Thresh είπε

Όταν έχεις μία οθόνη όμως. 

Edit: Or not, κάνει μονο στη main ή σε αυτή που έχεις το mouse cursor?

Στο active windows κάνει, άσχετα σε ποια οθόνη βρίσκεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ δεν ξέρουν να βγάζουν screenshots στον υπολογιστή, εμ αγοράζουν ακριβούς επεξεργαστες, εμ περιμένουν να ακούσουμε συμβουλές σε oc 😝.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αστειότητες βλέπω ξανά από Κωτσόβολο, Πριν 2-3 μέρες εμφάνισαν τον 5600x σαν "Διαθέσιμο - Ειδική Παραγγελία" (που σύμφωνα με το Σκρουτζ μεταφράζεται σε "έως 30 μέρες"). Ξαφνικά χθες απόγευμα τον έδειξαν σαν άμεσα διαθέσιμο, οπότε έκανα επιτόπου παραγγελία αφού θεωρητικά δεν έχω να χάσει και κάτι. Η κατάσταση της παραγγελίας κάπως προχώρησε αλλά τώρα γράφει ότι περιμένουν τον προμηθευτή να τους τον φέρει για να αποσταλεί σε εμένα ("Αναμονή Διαθεσιμότητας", τρέχα γύρευε) ενώ στο ίδιο το site ξαναγύρισε στο αρχικό περί ειδικής παραγγελίας.

Επειδή το παρακολουθούσα καθ' όλη τη διάρκειας της χθεσινής και σημερινής μέρας, πριν καμια ώρα ξαναέγινε άμεσα διαθέσιμο αλλά φυσικά στην ίδια την παραγγελία μου δεν άλλαξε κάτι. Τους στέλνω ευγενικό μήνυμα του τύπου "παιδιά τι θα γίνει, πείτε πότε περίπου υπολογίζετε να το στείλετε να ξέρω αν θα κρατήσω ή θα ακυρώσω την παραγγελία". Δεν ξέρω αν και πότε θα επικοινωνήσουν, πάντως στο site άλλαξε ξανά σε ειδική παραγγελία.

Ελληνικό logistics. Έχει να πέσει πολύ γέλιο στο Black Friday. Θα πονέσουν τα μάτια μας πάλι.

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θα ήθελα τη βοήθεια σας . Έχω πάρει τον ryzen 5800x από τότε που βγήκε και τον έβαλα πάνω σε μια Asus Rog Strix x570 f ως τώρα όταν τον έχω σε στοκ όταν είμαι σε idle μου κάνει ένα freeze το pc που μόνο άμα το κλείσω από το κουμπί ξεκολλάει. Αυτό δε μου το έχει κάνει ποτέ όταν παίζω . Επίσης όταν βάζω το asus optimal που τον βάζει σταθερά στα 4.2 ghz επίσης δε μου το έχει κάνει ποτέ . Διάβασα ότι παίζει να ρίχνει πολύ τα voltages και να το κάνει αυτό . Έχει κάποιος κάποια ιδέα για να το λύσω αυτό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...