Προς το περιεχόμενο

ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΕΣΠΡΕΣΣΟ ARIELLI KM-540B 47.9 Ευρω


akis_supernatural

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.e-shop.gr/kafetiera-espresso-arielli-km-540bs-p-HAP.105226

 

Κάποια γνώμη?  πιστεύω αξίζει σε αυτήν την τιμή!  Εγώ βέβαια την εχς παραγγείλει εδώ και 1 εβδομάδα στην αρχική της τιμή. Ακόμη δεν έχω παραλάβει λογικά την Τρίτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ την πήρα πριν 1 εβδομάδα στα 59 ευρώ.. οκ για 10 ευρώ διαφορά χαλάλι. Τώρα είναι σε status ότι θα μου την φέρει ο οδηγός λογικά Τρίτη θα την έχω και ενημερώνω.

Μηπως κάποιο μέλος την έχει; Δεν έχω βρει πληροφορίες στο forum. Είναι καινούργιο μοντέλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, George b είπε

στα 99.00 € δεν αξιζει εννοειτε,στην τιμη που ειναι τωρα ειναι μια χαρα,εγω εχω την KM-150BS εδω και ενα χρονο μια χαρα ειναι για την τιμη τους.

Αυτή η κατηγορία είναι και λίγο θέμα τύχης, επέστρεψα τη KM-150BS σε DOA γιατί 1 στις 3 ο καφές έβγαινε μαζί με το νερό από το πλάι του group

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, eldim69 είπε

Αυτή η κατηγορία είναι και λίγο θέμα τύχης, επέστρεψα τη KM-150BS σε DOA γιατί 1 στις 3 ο καφές έβγαινε μαζί με το νερό από το πλάι του group

Βέβαια η μηχανή του θέματος θεωρώ ότι είναι ανώτερη. Και πιο πολλά watt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Federacion είπε

Παίρνει χύμα εσπρέσσο; έχει και θρυματιστίρι;

Ναι χύμα καφέ παίρνει, όχι κάψουλες. Αγοράζεις έτοιμο αλεσμένο καφέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως αυτες οι καφετέριες αξιζουν τα περιπου 50ευρω κ παραπανω, εκτός αν πεσει σε προβλήματικη η σε σπανιο ασθενικο μοντελο. Κλπ

Συνηθως δεν καλυπτουν απαιτητικους αγοραστες του εσπρεσσο που προτιμουν πχ καφε αγοραστο απο μηχανες 500 η χιλια ευρω κλπ.

Επισης αναλογα τη χρηση μπορεί να αντεξουν 1,2 η 5 χρόνια κλπ

Χρόνια πολλά για την ημερα.με υγεία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, eldim69 είπε

Αυτή η κατηγορία είναι και λίγο θέμα τύχης, επέστρεψα τη KM-150BS σε DOA γιατί 1 στις 3 ο καφές έβγαινε μαζί με το νερό από το πλάι του group

Ναι οντως αναλογα τι θα σου τυχει,σε αυτα τα χρηματα πολυ καλη επιλογη,οπως και οι υπολοιπες βεβαια ARIELLI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΗ συγκεκριμένη την πήρα στην ίδια ακριβώς τιμή πριν 1 μήνα και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, τόσο που τη θεωρώ κλεψιά αυτή την τιμή από μεριάς σας προς το κατάστημα.

Για περισσότερα, από εδώ και κάτω:

 

https://www.insomnia.gr/forums/topic/721120-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC-%CE%BC%CE%B7%CF%87%CE%B1%CE%BD%CE%AE%CF%82-espresso/page/3/?tab=comments#comment-57807666

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι αυτοματη ή πρεπει να σταματας εσυ χειροκινητα ? Μια αλλη που ειχα δοκιμασει χειροκινητα επρεπε να το σταματας..

Επεξ/σία από Tasosp22
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

99 δεν είχε ποτέ, στα 59 σταθερά την είχε το eShop κι εκτός Crazy Sundays. Έχει παίξει και λίγο παρακάτω νομίζω στα 45, αλλά καθώς έψαχνα να αγοράσω μηχανή εδώ και 15 μέρες, κατά προτίμηση την συγκεκριμένη, μόλις είδα πως από διαθεσιμότητα 4-7 μέρες έγινε άμεσα διαθέσιμη την Παρασκευή το περίμενα να βγει σαν όχι σήμερα, την επόμενη Κυριακή. Έριξα την παραγγελία πρωί πρωί, πιστεύω αξίζει τα 7 περισσότερα ευρώ από την τιμή που βγάζει τα μικρότερα μοντέλα. Αντοχές σαν την 150bs να έχει και δεν θέλω τίποτα άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στο forum και χρόνια πολλά! Για να βοηθήσω πιθανούς αγοραστές που φλερτάρουν με την arielli έχω να πω τα εξής: Έχω δύο τέτοιες στην κατοχή μου... αγορασμένες από το eshop του πενηντάρικου... Τη μία εδώ και 5 χρόνια, φτιάχνει 7 καφέδες τη μερα κατ' ελάχιστο (μονές δόσεις) και δεν έχει παρουσιάσει ποτέ πρόβλημα. Την άλλη εδώ και 2 χρόνια φτιάχνει 1-2 καφέδες τη μέρα επίσης χωρίς κανένα πρόβλημα. Βάζω πάντα έτοιμο αλεσμένο καφέ διάσημης μάρκας και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Το πιό  φανταστικό και με τις δύο είναι το υπέροχο καιμάκι που κάνουν στον καφέ! Το μηχανισμό για το αφρόγαλά δεν τον χρησιμοποιώ σχεδόν καθόλου... (Εμείς της παλιάς σχολής βάζουμε εβαπορέ ακόμα και στον espresso...) Πριν είχα μια arriette και έλεγα πως δεν υπάρχει καλύτερη... Όταν μου χάλασε μετά από 10 χρόνια χρήσης το εργοστάσιο που τις έβγαζε έκλεισε και κατευθυνθηκα στην arielli δοκιμαστικά, με κέρδισε! Όποτε δοκίμασα freddo απέτυχα παταγωδώς... Αλλά μάλλον κάνω εγώ κάτι λάθος... Βέβαια θέλει και τη φροντίδα της... Ένα συνολικό καθάρισμα μια φορά το τρίμηνο-τετραμηνο...Αλλά σε προειδοποιεί... Δεν φτιάχνει τόσο καλό καφέ ή χυνεται από τα πλάγια, οπότε καταλαβαίνεις ότι πρέπει να την καθαρίσεις.... Ελπίζω να βοήθησα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Tasosp22 είπε

Ειναι αυτοματη ή πρεπει να σταματας εσυ χειροκινητα ? Μια αλλη που ειχα δοκιμασει χειροκινητα επρεπε να το σταματας..

Εσυ το κοβεις, ναι.Χειροκινητα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...