Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματα ακουστικά] Elephone Elepods 1 @ Banggood 9.5€ με προπαραγγελία [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, jonkyr είπε

EDIT: Παρήγγειλε ένα ζευγάρι τη φορά. Έβαλα δύο μαζί και δεν με άφησε. Έβαλα ένα και αγόρασα κανονικά από Ελλάδα.

Να τα. Ξεκίνησαν τα περίεργα. Όπως και αυτό που γράφει ότι χρειάζονται 50 δολάρια για δωρεάν αποστολή, ενώ ήδη ήταν δωρεάν για τα ακουστικά. Ανυπομονώ τι απάντηση θα πάρουμε τις επόμενες ημέρες. 

Edit: Άκυρο. Τελικά κάτω κάτω στη σελίδα γράφει Free delivery worldwide. Δεν ξέρω ποιο να πρωτοπιστέψω. 

elephone.jpg.6f161bd4316bd3ccfe502dad8d464038.jpg  

 

Επεξ/σία από neosstoforum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 304
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

43 λεπτά πριν, bromiaris είπε

Εγώ πάντως σε μια παλιά προσφορά από το ebay με κάτι κουπόνια των 5$ που έδινε… είχα πάρει δυο ΒΤ δωρεάν, σαν της φωτογραφίας… και είναι αξιοπρεπέστατα για ακρόαση στο λαπτοπ…

Άρα και αυτά της «προσφοράς» μια χαρά θα είναι…

1301876890_.png.802f15e7d183681dab6b63471a3192ec.png

Εμενα αυτα δεν ηρθαν ποτε. Απο την ιδια προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MikeJ είπε

Ούτε εμένα μου ήρθε κάτι, αν και φαντάζομαι το κουπόνι θα απαιτούσε παραγγελία τουλ. 100 και πάνω.

Σιγά μη μας πληρώνανε και 3 δολάρια για να πάρουμε τα ακουστικά τους.

Θα έκανες παραγγελία δύο τεμάχια. Αν και από τα γραφόμενα που ακολούθησαν, προφανώς έχουν περιορίσει τις παραγγελίες σε ένα τεμάχιο ανά άτομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ωραίο που παρατήρησα μόλις τώρα είναι ότι η πρώτη παραγγελία (1185) πήγε στο inbox κανονικά. Η δεύτερη που ολοκληρώθηκε τρία λεπτά αργότερα (1187) πήγε στο spam :D

Spoiler

Ακούγεται λογικό, σου λέει "δεν μπορεί αυτός ο μλκς να έκανε δύο παραγγελίες σε τρία λεπτά σε τέτοιο σάιτ, σπαμ θα είναι, ας τον προστατέψω"... Που να ήξερε!

Όσοι περιμένετε μέιλ, ρίξτε μία ματιά κι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πήρα και εγώ ένα μόλις τώρα. Από ποιότητα δε πιστεύω ότι θα είναι τίποτα αλλά με 6.7€ είναι ότι πρέπει να τα έχεις μόνιμα στη τσάντα για κανένα σούπερ μάρκετ. 🤣

(αν φυσικά φτάσουν και δε πάμε σε μαζικά claims)

Επεξ/σία από remalis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπική μου εμπειρία από αντίστοιχο προϊόν (Bilikay V5 TWS Bluetooth 5.0 Binaural Earphones True Wireless Earbuds).

Αν το έχεις μόνο για να ακούς (δέκτης) είναι υποφερτό.

Εγώ που το αγόρασα με σκοπό την ομιλία , ήταν σκέτο ναυάγιο. Το μικρόφωνο , εννοείται πως βρίσκεται στο αυτί σου, επομένως μετέδιδε στον συνομιλητή όλους τους άλλους περιφερειακούς θορύβους, εκτός από την ομιλία μου που για αυτό προερχόταν από πηγή που απομόνωνε μιας και ο ήχος από το στόμα ήταν μακρυά για να τον ακούσει.

Σας εύχομαι να είναι καλύτερα, δυστυχώς η ομιλία απαιτεί τουλάχιστον καλύτερα προϊόντα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, akis_supernatural είπε

Τώρα το δίλλημα είναι διαλέγουμε ή αυτά από Gearbest?

Το ίδιο πράγμα είναι πιστεύω. Τα Elephone τουλάχιστον έχουν και ένα όνομα. 😆

5 ώρες πριν, matrixxx είπε

Εχει αγορασει κανεις απο αυτο που δινω; Ειναι οφισιαλ; Γιατι στο παυπαλ λεει 

"Αυτή η συναλλαγή θα εμφανιστεί στο αντίγραφο κινήσεων του λογαριασμού σας ως PayPal* LUZHOUSHIAI". Δεν ειναι λιγο "καπως" αυτο;

Νομίζω έλυσα το μυστήριο. ΄Ή έστω ένα κομμάτι του.

"Luzhou Elephone Tech Co., Ltd is ELEPHONE production base, located in Sichuan Province, China."

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://store.elephone.hk/products/elepods-1-tws-bluetooth-5-0-hfp-hsp-a2dp-avrcp

πέσανε στα 0,83 ευρώ;!;!

edit: Αν το βάλεις στο καλάθι, μετά στο paypal σου βγάζει την κανονική τιμή...

το ίδιο συμβαίνει και με τα υπόλοιπα προιόντα...π.χ. το κινητό Ε10 με 16 ευρώ... έχει πρόβλημα το σύστημα τους... 

Σχόλιο 2020-04-21 231748.png

Επεξ/σία από pntzamilis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, pntzamilis είπε

Τρελάναμε το σύστημα μάλλον με τόσες παραγγελίες. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, pntzamilis είπε

LoL Οχι φιλε απλα εείναι ενεργοποιημενη μαλλον η μετατροπη σε ευρω και κανει λαθος μετατροπη, αμα πας στο checkout θα σου βγαλει την σωστη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...