Προς το περιεχόμενο

Τι πληρώνετε για internet+τηλέφωνο?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω 24αρα σε wind με 21€ το μήνα με ικανοποιητική ταχύτητα (γύρω στα 10-11mbps ) αλλά ψάχνω να φύγω σιγά σιγά γιατί όταν ο μικρός παίζει online σερνομαστε

Κοιτάω προς cosmote vdsl 50 αν και τα 11€ παραπανω το μήνα είναι πολλά 

Ίσως τελικά μείνω στη wind  και απλά να αναβαθμίσω την ταχύτητα μιας και 2 χρόνια σχεδόν που την έχω δεν έχω κάποιο πρόβλημα 

Κινητό καρτοσύνδεση wind με 12.90 ευρώ με 3,5gb 1000' προς wind και 600΄ προς όλους και μία φοιτητική wind με τις γνωστές παροχές

Επεξ/σία από sotosbak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 μέρες με αναβάθμιση στην Wind μετα απο 2 ετη αρχικου συμβολαιου.

Πλέον 100ρα γραμμη και βλέπω στο pc 89-92 απεριοριστα αστικα υπεραστικα,300 λεπτα σε κινητά wind και 300 λεπτά σε όλα τα άλλα κινητά...τελική με φπα κτλπ 35 ευρώ.

Νομίζω μου κατσε καλή η προσφορά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50αρα από cosmote , χωρίς κανένα πρόβλημα , με απεριόριστα σταθερά στα 32 ευρώ το μήνα . 

2 κινητά cosmoκαρτα , με 10 ευρώ ανανέωση το μήνα (το καθένα)  έχω 300 λεπτά προς όλους + 500mb .

Σταθερό και τα 2 κινητά είναι στο cosmote one , κατά συνέπεια έχουν από 1000 λεπτά / μήνα , το καθένα να μιλάνε αναμεταξύ τους  . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Stergios74 είπε

Vodafone vdsl 50 + τηλεφωνία απεριόριστη + Vodafone tv στα 25,5. Με το vdsl κανένα πρόβλημα. Είχα και 2 κινητά που προσφατα τα εκανα cu καρτα. 

Πώς το πέτυχες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, sotosbak είπε

Πώς το πέτυχες;

Όταν με παίρνουν από άγνωστα νούμερα το σηκώνω. Όλο και κάτι προσφέρουν. (φυσικα αν δεν είναι απο Vodafone μετά τρώει φραγη). 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

COSMOTE Double Play Fiberspeed 100 XL  στα 33,90 (λόγω επιδότησης https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/sfbb_plans.html 13,00 € για 24 μήνες)

Απεριόριστα σταθερά + 420' προς κινητά Ελλάδας και προς διεθνή (σταθερά & κινητά) 29 χωρών, 100 Mbps Ευρυζωνική πρόσβαση

3 καρτοκινητά what's up με ανανέωση όποτε χρειάζεται 10,00 ευρώ και χρήση του προγράμματος Combo Call Them All με 8,5€.

Λόγω αλλάγής παρόχου από Νova σε Cosmote μου δίνουν για 12 μήνες 200 λεπτά ομιλίας στα δύο καρτοκινητά δωρεάν (με υποχρέωση όμως αγοράς χρόνου ομιλίας ανά 3 μήνες.

  •  
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cosmote double play small, 50mb, 180΄ σε κινητα και απεριόριστα σταθερα Ελλαδος. 31.90ε. Η Ταχυτητα Ιντερνετ πριν τον Κορονοιο ηταν σταθερα στα 50 συνεχεια, τωρα παιζει ειδικα τα βραδια πεφτει εως και 15.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, CaptainChris είπε

Cosmote double play small, 50mb, 180΄ σε κινητα και απεριόριστα σταθερα Ελλαδος. 31.90ε. Η Ταχυτητα Ιντερνετ πριν τον Κορονοιο ηταν σταθερα στα 50 συνεχεια, τωρα παιζει ειδικα τα βραδια πεφτει εως και 15.

15;;;;; ΟΤΕ σου λέει μετά νταξει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που ολοι είναι μεσα στο σπιτι και συνεχεια στο Ιντερνετ και στο Νετφλιξ, τι περιμενεις, Wind Vodafone ουτε 10 δεν θα εχουν εδώ Θεσσαλονικη Ολυμπιαδος Ανω Πολη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 25/04/2020 at 05:09, heavyrain said:

Cosmote 100down 10 up + 480κινητα και εξωτερικο +σταθερα απεριοριστα     24ε

τζαμας; ceo εισαι; πως; ΔΩΣΕ τηλεφωνα να παρουμε προσφορα.!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Cosmote triple play 100Mbps απεριόριστα σταθερά, 420 προς κινητά και διεθνή, Cosmote Tv full pack OTT (για 4 συσκευές, 2 για ταυτόχρονη παρακολούθηση): 61ευρώ. 

(κλειδώνω ακριβώς στα 100/10 τα τελευταία 2 χρόνια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...