Προς το περιεχόμενο

Vodafone: 20 GB και 1000' ομιλίας προς όλους από 4/5 για 15 μέρες


christos4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 1/5/2020 στις 8:46 ΠΜ, vdanasto είπε

Δεν νομίζω ότι επηρεάζεται από τον τρόπο πληρωμής, εγώ πάντα μέσω Paypal κάνω τις ανανεώσεις.

Θα μπορούσες να μου πεις για ποιο λόγο; Φαντάζομαι είναι άλλοι λόγοι από το να σε κλέψουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, DTsuras είπε

Θα μπορούσες να μου πεις για ποιο λόγο; Φαντάζομαι είναι άλλοι λόγοι από το να σε κλέψουν.

Στο PayPal έχεις νοικοκυρεμένες και ασφαλείς όλες τις συναλλαγές σου και με τη δυνατότητα για refund για οποιαδήποτε συναλλαγή αν ο μη γένοιτο χρειαστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, athanaso77 είπε

Στο PayPal έχεις νοικοκυρεμένες και ασφαλείς όλες τις συναλλαγές σου και με τη δυνατότητα για refund για οποιαδήποτε συναλλαγή αν ο μη γένοιτο χρειαστεί.

Προμήθεια κρατάει το paypal για τέτοιες χρήσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, DTsuras είπε

Προμήθεια κρατάει το paypal για τέτοιες χρήσεις;

Όχι, συνήθως αν υποστηρίζεται επίσημα η χρήση του PayPal από τον πωλητή, δεν έχει προμήθειες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, DTsuras είπε

Θα μπορούσες να μου πεις για ποιο λόγο; Φαντάζομαι είναι άλλοι λόγοι από το να σε κλέψουν.

Συνήθεια, συν το ότι είναι ευκολότερο να κάνω απλά login παρά να γράφω τα στοιχεία της κάρτας κάθε φορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, DTsuras είπε

Προμήθεια κρατάει το paypal για τέτοιες χρήσεις;

Όχι

Κι εγώ με Paypal πληρώνω τους λογαριασμούς για κινητό και σταθερό μέσω του MyVodafone.

Αν τα πληρώσεις διαδοχικά σου δίνει 1 ευρώ έκπτωση στον επόμενο λογαριασμό του σταθερού.(αυτό νομίζω δεν έχει να κάνει με τη μέθοδο πληρωμής)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Doubt είπε

Όχι

Κι εγώ με Paypal πληρώνω τους λογαριασμούς για κινητό και σταθερό μέσω του MyVodafone.

Αν τα πληρώσεις διαδοχικά σου δίνει 1 ευρώ έκπτωση στον επόμενο λογαριασμό του σταθερού.(αυτό νομίζω δεν έχει να κάνει με τη μέθοδο πληρωμής)

Καλησπέρα.Τι εννοείς με το "διαδοχικά";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/4/2020 στις 8:57 ΜΜ, Tsilias77 είπε

Παιζει επίσης προσφορά απο τη voda για όσους έχουν καρτοσυμβόλαιο, μετάβαση σε συμβόλαιο με 1000' προς όλους,1000 sms, 1gb με 18.5 ευρω!

Δεν νομίζω ότι λέει κάτι αυτή η προσφορά . Έμενα μου έδωσε η wind 1500 λεπτά προς όλους 1500 sms  και 5 giga  με 17,90 τον μίνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, eric_in είπε

Καλησπέρα.Τι εννοείς με το "διαδοχικά";

Μόλις κάνεις την πληρωμή του λογαριασμού κινητής σου βγάζει μήνυμα τύπου "πληρώστε τώρα και το σταθερό σας για να έχετε κλπ."

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/4/2020 στις 8:57 ΜΜ, Tsilias77 είπε

Παιζει επίσης προσφορά απο τη voda για όσους έχουν καρτοσυμβόλαιο, μετάβαση σε συμβόλαιο με 1000' προς όλους,1000 sms, 1gb με 18.5 ευρω!

Συγνώμη αλλά αυτό γιατί θεωρείται προσφορά όταν (χωρίς κάποια προσφορά) σε απλό καρτοκινητό σου δίνει 300+300+300 με 10€, 500+500+500 με 12€ ή 700+700+700 με 15€;

Και 500-1000mb από κάθε ανανέωση. Συν ότι αν ενεργοποιήσεις το πακέτο κάθε μήνα πριν λήξει το προηγούμενο τα λεπτά, τα μηνύματα και τα mb μπαίνουν αθροιστικά και δεν μηδενίζουν τα προηγούμενα.

Συν ότι γενικά έχεις ανά πάσα στιγμή την ευχέρεια να ενεργοποιείς ο,τι σε εξυπηρετεί καλύτερα τον κάθε μήνα.

Δεν το αναφέρω για να στην πω, απλά όντως το είχα απορία ποιος είναι ο λόγος πλέον κάποιος να κάνει συμβόλαιο που τον δεσμεύει από εκατό πλευρές όταν την ίδια στιγμή το καρτοκινητό του βγαίνει πιο οικονομικό. Όπως φαίνεται ακόμα και με αυτό που όπως αναφέρεις είναι και προσφορά.

Οκ δεν μιλάμε για επαγγελματικά συμβόλαια και συνδυαστικά εκεί πάει σε άλλη κουβέντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια εγω εκανα σημερα ανανεωση με πιστωτικη online γτ μ ηρθε η προσφορα για διπλασιασμο χρηματων και δεν μου εγινε και ελεγε οτι ηταν μεχρι 4/5 96066445_541791333193026_5109809711167832064_n.png?_nc_cat=106&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=ArICfJhZ8H0AX9ExlMm&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=ba83adb4fb5a03c2c801b2f98370e08a&oe=5ED52E60

Επεξ/σία από Lestat Somewhere I Belong
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MrPanozzz είπε

Συγνώμη αλλά αυτό γιατί θεωρείται προσφορά όταν (χωρίς κάποια προσφορά) σε απλό καρτοκινητό σου δίνει 300+300+300 με 10€, 500+500+500 με 12€ ή 700+700+700 με 15€;

Και 500-1000mb από κάθε ανανέωση. Συν ότι αν ενεργοποιήσεις το πακέτο κάθε μήνα πριν λήξει το προηγούμενο τα λεπτά, τα μηνύματα και τα mb μπαίνουν αθροιστικά και δεν μηδενίζουν τα προηγούμενα.

Συν ότι γενικά έχεις ανά πάσα στιγμή την ευχέρεια να ενεργοποιείς ο,τι σε εξυπηρετεί καλύτερα τον κάθε μήνα.

Δεν το αναφέρω για να στην πω, απλά όντως το είχα απορία ποιος είναι ο λόγος πλέον κάποιος να κάνει συμβόλαιο που τον δεσμεύει από εκατό πλευρές όταν την ίδια στιγμή το καρτοκινητό του βγαίνει πιο οικονομικό. Όπως φαίνεται ακόμα και με αυτό που όπως αναφέρεις είναι και προσφορά.

Οκ δεν μιλάμε για επαγγελματικά συμβόλαια και συνδυαστικά εκεί πάει σε άλλη κουβέντα.

Οκ όσον αφορά το θέμα των mb η προσφορά δεν είναι ότι καλύτερο αλλά σχετικά με το χρόνο ομιλίας μην ξεχνάς ότι σε απλό καρτοκινητό αλλά και σε καρτοπρόγραμμα τα λεπτά ομιλίας που έχεις χρεώνονται τρίλεπτα σε αντίθεση με τα συμβόλαια. Αν έχεις δηλαδή 300 λεπτα ουσιαστικά είναι 100 λεπτα ομιλίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...