Προς το περιεχόμενο

Aliexpress - Doogee κινητά έκπτωση 95% [ΤΕΛΟΣ-ΛΑΘΟΣ]


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Bubs είπε

Ναι αλλα αν στειλεις αυτο, δεν θα δουν οτι κανονικα τα προιοντα κοστολογουνται 300 ευρω, ασχετως αν εκανε ο πωλητης γεναια εκπτωση;

εκει δεν θα πατησουν για να βαρεσουν στο κεφαλι;

Δες το email που σου έστειλε το Ali θα δεις ότι το ποσό είναι σε δολάρια και βγαίνει γύρω στα 25$ ανάλογα πόσα πλήρωσες.

Κοίτα αυτά που έγραψα τα παραπάνω είναι περιττά. Μόνο το αποδεικτικό του transaction χρειάζεται τίποτα άλλο. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 599
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, giannis_al είπε

Αφού έχασα το n20 και το s68 μέσα απ'το καλάθι μου, τσίμπησα 2 s70 και σκέφτομαι να τσιμπήσω κανένα 90c καθαρά για το night vision, και κανένα bl12000 για το reverse charging.

Αλλά ρε παιδιά, όταν παίζει με 60 ευρώ συσκευή, γιατί ξεπερνάτε τα 22; Χίλιες φορές να σπάσετε σε 2 παραγγελίες με δεύτερο τεμάχιο ό,τι φθηνότερο έχει διαθέσιμο, κι αν δεν έχει καμία χρησιμότητα το χρέπι για σας (από cctv, πηγή multimedia ή οτιδήποτε) χαρίστε το σε κάποιον που θα το σκαλίσει.

Έχεις δίκιο .πανω στην ταχύτητα και το άγχος μην τελειώσουν .μετα το κατάλαβα στην δεύτερη παραγγελία το έκανα έτσι και βγήκε 19€ ...εντάξει και να δέσουμε και κανένα 20’αρικο τελωνείο ακόμα για 4 κινητά είναι οκ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, anaplas4 είπε

Λέτε να καταργήσω το 11 pro max ? Αυτό IP68 DOOGEE S90C φαίνεται τρομερό . Πήρα όλο το κιτ με κάμερα νυχτερινής ,ρε πλάκα μας κάνουν ;

Και εγώ το τίμησα αυτό. :D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, anaplas4 είπε

Έχεις δίκιο .πανω στην ταχύτητα και το άγχος μην τελειώσουν .μετα το κατάλαβα στην δεύτερη παραγγελία το έκανα έτσι και βγήκε 19€ ...εντάξει και να δέσουμε και κανένα 20’αρικο τελωνείο ακόμα για 4 κινητά είναι οκ 

Αν συμβιβαζόμουν με το οκ δε θα καθόμουν 4 παρα 20 με το κουμπί στο refresh μήπως ξαναβγει κανα κομμάτι από τα εξαντλημένα που έχω βάλει στο μάτι 🤣

(Μου έγινε 2 φορές με το s70 με bundle charger/gamepad, αλλά επειδή δεν αποθήκευα την κάρτα ο κουτός, μέχρι να συμπληρώσω τα στοιχεία ξεστόκαρε, οπότε πήρα μόνο gamepad να σιγουρέψω την αγορά. Οπότε έχετε το νου, ιιιιισως κάτι ξαναβγει στιγμιαία)

Όπως και να'χει, μακάρι να στείλουν. Θα είναι ληστεία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το S90C πραγματικά φαίνεται καλή φάση! Ολο το κιτ! ΟΚ κι εγώ έκανα λάθος και τα 2 από τα 14 είναι S90C στα 44€, OK με φόρο 24‰ θα βγουν  σχεδόν 55 so what? 😁 Θα πουλήσω το 1 55€! 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, giannis_al είπε

Αν συμβιβαζόμουν με το οκ δε θα καθόμουν 4 παρα 20 με το κουμπί στο refresh μήπως ξαναβγει κανα κομμάτι από τα εξαντλημένα που έχω βάλει στο μάτι 🤣

(Μου έγινε 2 φορές με το s70 με bundle charger/gamepad, αλλά επειδή δεν αποθήκευα την κάρτα ο κουτός, μέχρι να συμπληρώσω τα στοιχεία ξεστόκαρε, οπότε πήρα μόνο gamepad να σιγουρέψω την αγορά. Οπότε έχετε το νου, ιιιιισως κάτι ξαναβγει στιγμιαία)

Όπως και να'χει, μακάρι να στείλουν. Θα είναι ληστεία.

Εγώ ευτυχώς τα έχω αποθήκευση tzak bam και εφυγε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχάσετε να φτιάξετε νεους λογαριασμούς να πάρετε έκπτωση 3-4$😂

Προφανώς κάτι έχει παιχτεί λάθος όπως γράφουν και στο hotukdeals. Σιγά μην δώσουν εκατομμύρια κινητά με 10 ευρώ ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, klainmein είπε

Αυτό το S90C πραγματικά φαίνεται καλή φάση! Ολο το κιτ! ΟΚ κι εγώ έκανα λάθος και τα 2 από τα 14 είναι S90C στα 44€, OK με φόρο 24‰ θα βγουν  σχεδόν 55 so what? 😁 Θα πουλήσω το 1 55€! 😁

Ε ναι μωρέ σιγά klainmein που λέμε ...😂

Μόλις τώρα, Tasosp22 είπε

Μην ξεχάσετε να φτιάξετε νεους λογαριασμούς να πάρετε έκπτωση 3-4$😂

Προφανώς κάτι έχει παιχτεί λάθος όπως γράφουν και στο hotukdeals. Σιγά μην δώσουν εκατομμύρια κινητά με 10 ευρώ ..

Τζάμπα ξενύχτι ; Μας έχουν γαμισει οι Κινέζοι τελευταία ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Tasosp22 είπε

Μην ξεχάσετε να φτιάξετε νεους λογαριασμούς να πάρετε έκπτωση 3-4$😂

Προφανώς κάτι έχει παιχτεί λάθος όπως γράφουν και στο hotukdeals. Σιγά μην δώσουν εκατομμύρια κινητά με 10 ευρώ ..

Θα το δούμε σύντομα πιστεύω. Στην Κίνα η ώρα είναι ήδη 8.55 π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Tasosp22 είπε

Μην ξεχάσετε να φτιάξετε νεους λογαριασμούς να πάρετε έκπτωση 3-4$😂

Προφανώς κάτι έχει παιχτεί λάθος όπως γράφουν και στο hotukdeals. Σιγά μην δώσουν εκατομμύρια κινητά με 10 ευρώ ..

Συμφωνώ, πολύ χλωμό να τα στείλουν. Από αύριο θα αρχίσουν μάλλον τα refund, αλλά εμείς κάναμε την φάση μας! (και χάσαμε τον ύπνο μας) :D 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς ακριβώς κάνουν refund αυτοί;Όπως καταλαβαίνετε εκαναν τσακ μπαμ λογαριασμό και παραγγέλνω πρώτη φορά από ali.

Btw το κουπόνι νέου χρήστη δεν δούλεψε 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, lionheart75 said:

Συμφωνώ, πολύ χλωμό να τα στείλουν. Από αύριο θα αρχίσουν μάλλον τα refund, αλλά εμείς κάναμε την φάση μας! (και χάσαμε τον ύπνο μας) :D 

Φαντασου σεναριο να τα στειλουν, και να σκασουν στα ελτα τσουβαλια με κινητα των 20 ευρω!

Απλα φατσες θα ηθελα να δω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...