Προς το περιεχόμενο

Assassin’s Creed Valhalla [PC]


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 846
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, darkewr είπε

απλα ρωτησα αν αξιζουν 

με συγχωρείς αν το πήρες στραβά, δεν το είπα με κακία καθόλου. offtopic η απάντησή μου μεν, από την άλλη το λέω σοβαρά.. φυσικά δική σου απόφαση! Κυρίως απάντησα εδώ διότι είδα ότι ετοιμάζεσαι για..έξοδα και στο far cry 6 :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 minutes ago, spirit)earth)aflame said:

με συγχωρείς αν το πήρες στραβά, δεν το είπα με κακία καθόλου. offtopic η απάντησή μου μεν, από την άλλη το λέω σοβαρά.. φυσικά δική σου απόφαση! Κυρίως απάντησα εδώ διότι είδα ότι ετοιμάζεσαι για..έξοδα και στο far cry 6 :D 

δεν θυμωσα  απλα με  αυτα τα credits θα ειμαι καλυμενος απο  οπλα κτλ;

Ειναι αρκετα τα λεφτα αυτα  για να αξιοποιησεις τον εξοπλισμο;

Επεξ/σία από darkewr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, optimus prime said:

Eαν θες την γνωμη μου καλυτερα να παρεις ενα ολοκληρωμενο σετακι παρα μεμονωμενα οπλα.

Και ναι σε φτανουν.

τα  6000 credits δεν ειναι αρκετα  λεφτα  για να αγορασω  αντικειμενα; οπλα, πανοπλιες κτλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω τελειώσει το origins και το odyssey και σκέφτομαι για το valhalla, έχω μπερδευτεί λίγο με τις εκδώσεις.

θα ήθελα την complete edition αλλά είναι πολλά τα 60, αν πάρω το βασικό και το seasson pass έχει και το ragnar; 

αξίζουν τα dlc ή να πάρω μόνο το βασικό; ή να αφήσω τα dlc όταν πέσουν πολύ οι τιμές; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, lefstef είπε

έχω τελειώσει το origins και το odyssey και σκέφτομαι για το valhalla, έχω μπερδευτεί λίγο με τις εκδώσεις.

θα ήθελα την complete edition αλλά είναι πολλά τα 60, αν πάρω το βασικό και το seasson pass έχει και το ragnar; 

αξίζουν τα dlc ή να πάρω μόνο το βασικό; ή να αφήσω τα dlc όταν πέσουν πολύ οι τιμές; 

Το season pass δεν έχει το ragnar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά από το Dawn of Ragnarok, είναι μια βλακεία. Το Season Pass έχει ιστοριούλες αλλά δεν θα έλεγα ότι αξίζει ιδιαίτερα εκτός κι αν ξετρελάθηκε κάποιος με το main game Valhalla και θέλει κι' άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, lefstef είπε

έχω τελειώσει το origins και το odyssey και σκέφτομαι για το valhalla, έχω μπερδευτεί λίγο με τις εκδώσεις.

θα ήθελα την complete edition αλλά είναι πολλά τα 60, αν πάρω το βασικό και το seasson pass έχει και το ragnar; 

αξίζουν τα dlc ή να πάρω μόνο το βασικό; ή να αφήσω τα dlc όταν πέσουν πολύ οι τιμές; 

 

10 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Μακριά από το Dawn of Ragnarok, είναι μια βλακεία. Το Season Pass έχει ιστοριούλες αλλά δεν θα έλεγα ότι αξίζει ιδιαίτερα εκτός κι αν ξετρελάθηκε κάποιος με το main game Valhalla και θέλει κι' άλλο.

δεν ειναι καλο το ragnarok?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...