Προς το περιεχόμενο

Assassin’s Creed Valhalla [PC]


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 846
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Ερώτηση, έχω που έχω την ultimate edition πρέπει να αγοράσω κάτι τώρα έξτρα για να παίξω το υλικό του Ραγκναροκ ή το έχω ήδη?

Η ultimate δεν έχει το Ραγκναροκ. Θα πρέπει να αγοράσεις το παρακάτω ώστε να έχεις πρόσβαση σε αυτό 

https://gg.deals/dlc/assassins-creed-valhalla-dawn-of-ragnarok/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Arkin είπε

Η ultimate δεν έχει το Ραγκναροκ. Θα πρέπει να αγοράσεις το παρακάτω ώστε να έχεις πρόσβαση σε αυτό 

https://gg.deals/dlc/assassins-creed-valhalla-dawn-of-ragnarok/

Μάλιστα...Ευχαριστώ.
Πιο πολύ με συμφέρει να πάρω από Τουρκία την complete edition με 17€ στο pc παρώ να δώσω 25€ για το expansion.

9 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Πεταμένα λεφτά το Ragnarok.

Τόσο πολύ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Ναι, δεν έχει καμία απολύτως σχέση με AC, αν θεωρείς τα Origins, Odyssey, Valhalla μη AC, αυτό θα σε ξενερώσει εντελώς. 

Τέλεια, δε το παίρνω καν και κάθομαι στα αυγά μου. Θενξ για το τιπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από τα "νέα" AC, μόνο το Origins μου κάνει έτσι εντύπωση να το δω, μιας και ειναι "τζάμπα" στο GamePass & λόγω του ότι μαρεσει η Αρχαία Αίγυπτος. Δεν τα θεωρώ Original AC πάντως. Έχουν μια άλλη ταυτότητα πλέον. Μεγάλη μ@λακία έκανε η Ubisoft που επειδή έχει ήδη "πελατεία σε αναμονή",δεν ρίσκαρε με μια εντελώς νέα ονομασία. Ακόμα και το "κακό" για πολλούς 3 είχε τρομερή σκηνάρα και απίστευτο Voice Acting από την μεριά του Adrian Hough ως Haytham Kenway  με νοηματάρα μέσα που δύσκολα θα βλέπουμε από δω και πέρα.

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Από τα "νέα" AC, μόνο το Origins μου κάνει έτσι εντύπωση να το δω, μιας και ειναι "τζάμπα" στο GamePass. Δεν τα θεωρώ Original AC πάντως. Μεγάλη μ@λακία η Ubisoft που επειδή έχει ήδη "πελατεία σε αναμονή",δεν ρίσκαρε με μια εντελώς νέα ονομασία. Ακόμα και το "κακό" για πολλούς 3 είχε τρομερή σκηνάρα και απίστευτο Voice Acting από την μεριά του Adrian Hough ως Haytham Kenway  με νοηματάρα μέσα που δύσκολα θα βλέπουμε από δω και πέρα.

 

Δε ξες εσύ, μη μιλάς!

Το Odyssey ήταν το καλύτερο  ac που έχει φτιαχτεί στο σύμπαν και το καλύτερο παιχνίδι μαζί μη σου πω! Δε θα το ξεπεράσει κανείς ποτέ.

Αφού είναι κότες, έτσι ξεκίνησαν το AC από το prince of Persia μέχρι που το ξέχασαν τελείως, έτσι θα μπορούσαν να κάνουν και τώρα με κάποιο νέο IP. Στον αντίποδα έχουμε ένα πολύ μέτριο action RPG που δεν έχει καμία σχέση με τη σειρά.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Το Ragnarok δεν έχει καμία σχέση με Assassin's Creed, αν είστε τρελαμένοι με την Νορβηγική μυθολογία τσιμπήστε το, αλλιώς μακριά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Vigilante1319 είπε

20 ευρω παει με το 20% το ραγκναροκ με δελεαζει να το τσιμπησω?

Εχει και στο humble 20 ευρω αν εχεις 20% discount. Αν δεν θες να χαλασεις 100 ποντους στο uplay παρτο απο εκει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Το Ragnarok δεν έχει καμία σχέση με Assassin's Creed, αν είστε τρελαμένοι με την Νορβηγική μυθολογία τσιμπήστε το, αλλιώς μακριά.

εμενα μου αρεσε γενικα και απο το βαλχαλα μου εχει μεινει μονο αυτο περιμενω ακομα μπας και πεσει στα 10 με καμια προσφορα αλλα βλεπω δν το κατεβαζουν αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/7/2022 στις 2:33 ΜΜ, Vigilante1319 είπε

20 ευρω παει με το 20% το ραγκναροκ με δελεαζει να το τσιμπησω?

Τόσο το πήρα και γω. Για να περάσει η ώρα αν δε σ' αρέσουν τόσο τα 3 τελευταία παιχνίδια (μαζί με αυτό) ως assassin's Creed το θεωρώ καλή τιμή για τις ώρες που προσφέρει.

 

Είναι ένας ευχάριστος τρόπος να περνάει η ώρα αν κάνεις στατικό ποδήλατο σπίτι 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κι ειμαι off topic, τώρα κατεβαζω το Valhalla στο Xbox κι αυτό γιατί το βρήκα στα 11€ (μαζί με taxes), αλλιώς γιοκ. Δυστυχώς, η σειρά έχει χαλάσει πάρα πολύ και δεν αξίζει πάνω από 10€, προσωπικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...