Προς το περιεχόμενο

[TV]LG 32LJ500V €89.70 @KOTSOVOLOS[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, zio10 είπε

Δηλαδή τα 270€ είναι ρεαλιστική τιμή για 32άρα; Τι τόσο ιδιαίτερο έχει και κάνει όσο μια 50άρα;!

Το πατησες το λινκ του σκρουτζ;

image.png.2fbb413258bb03997975a8edfcb336c8.png

και πλεον μονο 1 μαγαζι συν τον κωτσο, ξεστοκαρισμα ειναι και αφου και πριν 9 μερες παλι τοσο ειχε πιστευω οτι θα ....καταφερουν αυτη τη φορα ελεω ινσομνια να ξεστοκαρουν. Το αν δεν παραλαβουν ολοι λογικα θα εχει να κανει με εξαντληση που δε θα προλαβει το συστημα τους να ενημερωσει να μην δεχθει το site αλλη παραγγελια (αν και υποτιθεται οτι μετα το 'update' του site το εχουν βελτιωσει αυτο). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 259
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Και με το φόβο να παλιώσει γρήγορα ο ψηφιακός της δέκτης. 

πως μπορεί να παλιώσει ο δέκτης της; έχει ημερομηνία λήξης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, giorginho είπε

Το πατησες το λινκ του σκρουτζ;

image.png.2fbb413258bb03997975a8edfcb336c8.png

και πλεον μονο 1 μαγαζι συν τον κωτσο, ξεστοκαρισμα ειναι και αφου και πριν 9 μερες παλι τοσο ειχε πιστευω οτι θα ....καταφερουν αυτη τη φορα ελεω ινσομνια να ξεστοκαρουν. Το αν δεν παραλαβουν ολοι λογικα θα εχει να κανει με εξαντληση που δε θα προλαβει το συστημα τους να ενημερωσει να μην δεχθει το site αλλη παραγγελια (αν και υποτιθεται οτι μετα το 'update' του site το εχουν βελτιωσει αυτο). 

Δεν το πάτησα όχι, απλά μου φάνηκε εξωφρενική η τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, katsikoula είπε

Πολύ καλή προσφορά αλλά προσπερνάω γιατί δε καλύπτει τις ανάγκες μου. Δε θέλω να προσθέσω μία extra συσκευή (tv box,...) για Netflix και YouTube και να εξηγώ στη γιαγιά πώς να πηγαίνει στο input και να την επιλέγει.

Να μιλήσεις με την επιτροπή του βιβλίου γκίνες... 

Είμαι απόλυτα σίγουρος ότι θα ενδιαφερθούν να ακούσουν για μια Ελληνίδα γιαγιά που ενώ δεν είναι σε θέση να καταλάβει πως να πατήσει ένα κουμπί για να συνδέσει πχ το tv box, αντίθετα "λιώνει" στο Netflix και στο YouTube... 

13 λεπτά πριν, nvel είπε

πως μπορεί να παλιώσει ο δέκτης της; έχει ημερομηνία λήξης;

Ναι... Αν αλλάξει το πρότυπο μετάδοσης... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, manosfp είπε

Σιγά μη στείλει ο κλασικός, αδιόρθωτος, πρωτόγονος, σταρχιδιστής Κώτσος. Έχω σταματήσει να πιστεύω τις "προσφορές" του. 

Πριν δέκα μέρες έκανα μια ερώτηση μέσω mail και messenger, αν έχουν να αντιπροτείνουν κάτι σε παρόμοια τιμή από "προσφορά" που φυσικά δεν υπήρξε ποτέ.

Έκανα 4 follow up. Στο τέταρτο έλαβα την απάντηση του υπαλλήλου ότι ψάχνει την απάντηση και μόλις την έχει θα ενημερώσει. 

Έγώ περίμενα απάντηση για το αν γίνεται ανακύκλωση συσκευής και πως, και μέχρι να απαντήσουν άλλαξε η τιμή..Και δεν έχασαν λίγα λεφτά...749 ευρώ.. Πλήρης αδιαφορία

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, bromiaris είπε

Να μιλήσεις με την επιτροπή του βιβλίου γκίνες... 

Είμαι απόλυτα σίγουρος ότι θα ενδιαφερθούν να ακούσουν για μια Ελληνίδα γιαγιά που ενώ δεν είναι σε θέση να καταλάβει πως να πατήσει ένα κουμπί για να συνδέσει πχ το tv box, αντίθετα "λιώνει" στο Netflix και στο YouTube... 

Ναι... Αν αλλάξει το πρότυπο μετάδοσης... 

Ο δέκτης που έχει είναι dvb-t2 οπότε και να αλλάξει από dvb-t που είναι τώρα πάλι θα είσαι καλυμμένος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, katsikoula είπε

Θα έλεγα "σε τέτοιες τιμές δεν έχεις τέτοιες απαιτήσεις". Τι εννοώ; Καλά έκανε και το είπε γιατί για εμένα τουλάχιστον ήταν το πρώτο πράγμα που είδα στη περιγραφή του προϊόντος. Άλλοι όμως δεν μπαίνουν στη διαδικασία γιατί θεωρούν ότι όλες οι τηλεοράσεις εν έτη 2020 είναι smart (όπως θα έπρεπε).

Πολύ καλή προσφορά αλλά προσπερνάω γιατί δε καλύπτει τις ανάγκες μου. Δε θέλω να προσθέσω μία extra συσκευή (tv box,...) για Netflix και YouTube και να εξηγώ στη γιαγιά πώς να πηγαίνει στο input και να την επιλέγει.

Ε ναι, σωστά, γιατί η γιαγιά η πρώτη πηγή πληροφόρησης και διασκέδασης που θα έχει στο νου της θα ναι το netflix και το youtube και όχι τα mega, ant1, star, alpha, skai, κτλ.

  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, bromiaris είπε

Ναι... Αν αλλάξει το πρότυπο μετάδοσης... 

οπότε σε φοβίζει όταν σε μερικές δεκαετίες αρχίσουν οι εκπομπές του dvb-t3 που δεν υπάρχει ούτε στα χαρτιά η τηλεόραση που θα είναι ήδη χαλασμένη δεν θα κάνει λήψη και θα έχεις χάσει 90 ευρώ

12 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Διαβασε αυτο να καταλαβεις.

https://texnikos-ipologiston.gr/τι-είναι-το-dvb-t2/

μήπως να διαβάσεις εσύ τι δέκτη έχει μπας και καταλάβεις

Επεξ/σία από nvel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

90€ για επώνυμη 32αρα.Μια χαρά προσφορά το βλέπω και επίσης δεν βλέπω καμιά τρελή τιμή για να μην τις δώσει ο Κωτσος.

Τώρα για όσους δεν τους κανει στα 90€ ε με γεια τους με χαρά τους.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, nvel είπε

οπότε σε φοβίζει όταν σε μερικές δεκαετίες αρχίσουν οι εκπομπές του dvb-t3 που δεν υπάρχει ούτε στα χαρτιά η τηλεόραση που θα είναι ήδη χαλασμένη δεν θα κάνει λήψη και θα έχεις χάσει 90 ευρώ

Εμένα δεν με φοβίζει κάτι... 

Εσύ εξέφρασες μια απορία για το αν έχει ημερομηνία λήξης ένας δέκτης... 

Σου απάντησα ότι Ναι έχει ημερομηνία λήξης όταν αλλάζει το πρότυπο μετάδοσης... 

Έχεις ακόμα απορία ή το αμφισβητείς;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eνα 30€ φτανει για boxaki netflix; Κανα αμαζον fire για γονεις. Πρεπει να συνυπολογιστει στην τιμη και αυτο εν ετη 2020.

καλη η προσφορα νομιζω αν ειναι dvb t2

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...