Προς το περιεχόμενο

[TV]LG 32LJ500V €89.70 @KOTSOVOLOS[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, costacurta είπε

Μάγκες την είχα πάρει για εξοχικό. Στα 90 συγκριτικα με κατι τούβλο Χ και αριανι που δέν ειναι καν fhd είναι κλασεις καλυτερη. Και επώνυμη.Και από πολυκατάστημα. Τώρα αν δέν έχει hdr 120 frames και 4κ στα 90 πάω πάσο. Στα 90......

Ξέρεις αν έχει απλά rca να συνδέσω ένα Nintendo wii που παίζει η μικρή; Στα χαρακτηριστικά βλέπω component και νομίζω είναι διαφορετικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 259
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To σκέφτομαι και εγώ για να αντικαταστήσω μια Sony HD 32" η οποία τελευταία στην αλλαγή καναλιών κολλάει σε μαύρη οθόνη και πρέπει να βγάλω το καλώδιο ρεύματος για να επανέλθει. Λέτε να παραδώσει πνεύμα σύντομα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, pantelikas είπε

Ξέρεις αν έχει απλά rca να συνδέσω ένα Nintendo wii που παίζει η μικρή; Στα χαρακτηριστικά βλέπω component και νομίζω είναι διαφορετικά

https://www.displayspecifications.com/en/model/78e8d13

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, panagiotis54 είπε

εχει τα βασικα netflix timer που ζηταει ο κοσμος?

Τιμερ ειχε μια παλιοτερη LG που ειχα. Αν δεν ειναι τοσο τρομπες να το αφαιρεσαν λογικα θα εχει.

netflix δεν εχει,οποτε αν δεν εχεις υποδοχη κεραιας στο δωματιο, καφετιερα των 90€ θα την κανεις :) αντε για να παιζεις ps4 καλη ειναι στο κρεβατι.

αντε μπλεξε με τα μποξακια.... δεν ειχα ποτε.

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 90 ευρω, 32αρα LG και Full HD? Δεν το σκεφτηκα καν και ας εχω ηδη 32αρα F&U στο δωματιο. Πληρωσα και με καρτα κιολάς για να το σκεφτει 2 φορες να μου ριξει ακυρο.... Και παλι θα μου κανει εντυπωση αν παραλαβω~

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, CaMp3on είπε

Παιδιά αν δεν έχει scart πώς μπορούμε να συνδέσουμε PlayStation 1?

Mε καλωδιο component (που δεν γνωριζω αν στο ps1 λειτουργει το καλωδιο.Στο ps2 λειτουργει)

Η με καποιον ανταπτορα σαν αυτον

https://www.skroutz.gr/s/17282764/Powertech-HDMI-female-3x-RCA-female-CAB-H082.html#reviews

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Τιμερ ειχε μια παλιοτερη LG που ειχα. Αν δεν ειναι τοσο τρομπες να το αφαιρεσαν λογικα θα εχει.

netflix δεν εχει,οποτε αν δεν εχεις υποδοχη κεραιας στο δωματιο, καφετιερα των 90€ θα την κανεις :) αντε για να παιζεις ps4 καλη ειναι στο κρεβατι.

αντε μπλεξε με τα μποξακια.... δεν ειχα ποτε.

Γιατί υπάρχουν τηλεοράσεις που δεν είναι smart, αλλά έχουν κάποιο dummy τρόπο να τρέχουν την εφαρμογή του Netflix;

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Τιμερ ειχε μια παλιοτερη LG που ειχα. Αν δεν ειναι τοσο τρομπες να το αφαιρεσαν λογικα θα εχει.

netflix δεν εχει,οποτε αν δεν εχεις υποδοχη κεραιας στο δωματιο, καφετιερα των 90€ θα την κανεις :) αντε για να παιζεις ps4 καλη ειναι στο κρεβατι.

αντε μπλεξε με τα μποξακια.... δεν ειχα ποτε.

Υπαρχουν ηδη smart τηλεορασεις, που δεν μπορουν να χρησιμοποιησουν νεες εκδοσεις εφαρμογων (ακομα και netflix) ή μερικες νεες εφαρμογες δεν της εχουν καν ή το λειτουργικό σερνεται... Με ενα chromecast εισαι future-proof απο αυτη την αποψη~

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Γιατί υπάρχουν τηλεοράσεις που δεν είναι smart, αλλά έχουν κάποιο dummy τρόπο να τρέχουν την εφαρμογή του Netflix;

Ναι νομιζω εχω δει. Non smart που εχεı 4-5 εφαρμογες μια ειναι το netflix. Σπανιες αλλα υπαρχουν

2 λεπτά πριν, panos4tw είπε

Υπαρχουν ηδη smart τηλεορασεις, που δεν μπορουν να χρησιμοποιησουν νεες εκδοσεις εφαρμογων (ακομα και netflix) ή μερικες νεες εφαρμογες δεν της εχουν καν ή το λειτουργικό σερνεται... Με ενα chromecast εισαι future-proof απο αυτη την αποψη~

Να το στελνεις απο το κινητο δηλαδη σωστα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...