Προς το περιεχόμενο

Μετά το CHAOS έρχεται το νέο hyper car APEIRON με 3.000 ίππους


giorgos4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα αυτο το off-road made in Greece με ολα τα κομματια απο ξενες εταιρειες θυμομουν, Korres Project 4.....Ακομα γελαω.

Επισης ποτε δεν ειχαμε αυτοκινητοβιομηχανια, εκτος αν θεωρουμε την κατασκευη στρατιωτικων οχηματων (νομιζω και Ζασταβα η θυμαμαι λαθος;) αυτοκινητοβιομηχανια. Ασε που μονο συναρμολογηση καναμε εδω, δεν τα "φτιαχναμε" per se. Οποτε δεν ξερω μερικοι τι θελετε να πειτε πραγματικα.

Επεξ/σία από Salvation81
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, agnostos13 είπε

Υπάρχουν και startups βέβαια...

και τι θα γινει με ενα startups? θα ξεφυτρωσουν σε μια μερα οι βιομηχανιες που απαιτουνται για να φτιαχτουν τα εξαρτηματα (τα οποια ισχυριζεται θα ναι ελληνικα, αλλα δε μας λεει ποιος θα τα φτιαξει), θα φτιαχτουν πιστες, αεροτουνελ, δωματια με υπολογιστες με τεραστια υπολογιστικη δυναμη, και οτι αλλο χρειαζεται ΠΡΟΤΟΥ ΚΑΝ σκεφτουν να φτιαξουν προτυπο. και εννοειται μετα πρεπει να δοκιμαστει και σε κανονικο αμαξι, διοτι αν δεν δεις τι προβληματα βγουν στη πραξη προτου το πουλησεις θα χεις προβλημα.

και εγω σου λεω εστω οτι το τελευταιο κομματι το χει. ειναι θεος της ροδας και αμα του δωσεις ενα κομπιουτερακι σου βγαζει αμαξι ετοιμο. ολα τα υπολοιπα που θα τα βρει?

ειχα πει και στο προηγουμενο θεμα, να το φαμε οτι ειναι ΤΟ μυαλο και μπορει να το κανει (καλα αυτο με το 1 ελληνας = 100 αλλοι το αφηνο ασχολιαστο) σιγουρα ομως ΔΕΝ θα ειναι ελληνικο ή δε θα ειναι υπεραμαξι. δεν υπαρχει περιπτωση να ισχυουν και τα δυο αυτη τη χρονικη στιγμη. σε 100 χρονια το ξανασυζηταμε

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κορρές παρουσίασε αυτοκίνητο, το οποίο το είχε φέρει στην Πάτρα και το είχα δει, οπότε δεν μπορούμε επ ουδενί να τον συγκρίνουμε με τον Πανόπουλο.

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, thanasisxask είπε

Ο Κορρές παρουσίασε αυτοκίνητο, το οποίο το είχε φέρει στην Πάτρα και το είχα δει, οπότε δεν μπορούμε επ ουδενί να τον συγκρίνουμε με τον Πανόπουλο.

Σε αυτό εχεις δίκιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σοβαρά θέλω να πετύχει ο Πανόπουλος.
Το θέμα είναι ότι όταν κάποιος βγει και πει είμαι Έλληνας και θέλω να κατασκευάσω κάτι ελληνικό θα πέσετε όλοι να τον φάτε. Ότι είναι εθνικιστής , κλπ τέτοιες ταμπέλες. 
Δώστε μια ευκαιρία στον άνθρωπο να δούμε τι θα φτιάξει.

Αλλα οκ περιμένετε όλοι να κάνετε τους σερβιτόρους των ξένων που έρχονται για διακοπές. Εκεί μας έχουν κατανταντησει.κριμα.

  • Like 3
  • Confused 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, mp123 είπε

Εγω σοβαρά θέλω να πετύχει ο Πανόπουλος.
Το θέμα είναι ότι όταν κάποιος βγει και πει είμαι Έλληνας και θέλω να κατασκευάσω κάτι ελληνικό θα πέσετε όλοι να τον φάτε. Ότι είναι εθνικιστής , κλπ τέτοιες ταμπέλες. 
Δώστε μια ευκαιρία στον άνθρωπο να δούμε τι θα φτιάξει.

Αλλα οκ περιμένετε όλοι να κάνετε τους σερβιτόρους των ξένων που έρχονται για διακοπές. Εκεί μας έχουν κατανταντησει.κριμα.

αφου δεν ειναι παπατζης για δε μας δειχνει τα μηχανικα που (λεει) ειναι ετοιμα? για δε μας αποκαλυπτει που κατασκευαστηκαν? το σασι του αμαξιου το γεννησε?

τουλαχιστον ο σερβιτορος ειναι τιμιο επαγγελμα και πολυ καλυτερο απ το να εισαι παπατζης. δε θα συζητησω ποσο χαμηλα πεφτει στα ματια μου καποιος που ειναι τοσο ξεφτιλας να μειωσει τους αλλους

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, davarisx είπε

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω μερικοί τι ζόρι τραβάτε με το εν λόγο project και ότι είναι όλα Ελληνικά και κράζετε.

Όποιος έχει τα ουμπαλα ας κάνει το ίδιο.

Κάποτε στην Ελλάδα βγάζαμε κινητήρες,τρακτέρ,αυτοκίνητα,αλλά λόγο ανθελληνικών κυβερνήσεων κλείσανε τα πάντα για να βάλουμε  τα καλά Γερμανικά στην πατρίδα μας.

Τα αυτοκίνητα αυτά δεν είναι για τυχαίους ανθρώπους.

Μπράβο σε όλο το team που παλεύουν και για μένα θα πετύχουν όπως και ο Κορρές.

Δεν ξερω αν το εχεις παρει πρέφα, αλλα το προβλημα μας ειναι ότι δεν εχει παρουσιασει το Chaos και μας μιλαει για το επομενο.
Η εχει αυτοκίνητο να παρουσιασει κάποια στιγμη ή μας παρουσιάζει τα παραμυθια της χαλιμας.
Οπως και να έχει αν λέει ψεματα αυτος θα εκτεθει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, mp123 είπε

Εγω σοβαρά θέλω να πετύχει ο Πανόπουλος.
Το θέμα είναι ότι όταν κάποιος βγει και πει είμαι Έλληνας και θέλω να κατασκευάσω κάτι ελληνικό θα πέσετε όλοι να τον φάτε. Ότι είναι εθνικιστής , κλπ τέτοιες ταμπέλες. 
Δώστε μια ευκαιρία στον άνθρωπο να δούμε τι θα φτιάξει.

Αλλα οκ περιμένετε όλοι να κάνετε τους σερβιτόρους των ξένων που έρχονται για διακοπές. Εκεί μας έχουν κατανταντησει.κριμα.

Αν ξέρεις τα βασικά ξέρεις ότι δεν μπορεί να πετύχει.

Δες τα βίντεο του, όλο ανακρίβειες είναι και συνεχώς χρησιμοποιεί το Ελληνικό στοιχείο γιατί έτσι θα βρει κάποιους που δεν γνωρίζουν τίποτα και θα τον ακολουθούν χωρίς να ζητάνε αποδείξεις. Ούτε τον υπολογισμό σωστά δεν έκανε ο πανόπουλος για την δαγκάνα το έγραψα και προηγουμένως. Δες το και μόνος σου.

Επίσης όλες οι καινοτομίες που λέει ότι θα κάνει τίποτα δεν είναι καινοτομία τα έχουν παρουσιάσει άλλες εταιρίες πριν από αυτόν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Και όσο σοβαρά να θες να τον πάρεις σου πετάει τον Σαρημπαλίδη μπροστά και σε ξενερώνει.

Θα μπορούσε ένας σοβαρός επαγγελματίας δημοσιογράφος να αναλάβει την επικοινωνία σε αυτό το "project"? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, lightsout είπε

Θα μπορούσε ένας σοβαρός επαγγελματίας δημοσιογράφος να αναλάβει την επικοινωνία σε αυτό το "project"? 

Άμα δεις τα σχόλια στο YouTube θα καταλάβεις ότι τέτοιον άνθρωπο θέλουνε. Λογικά το κοινό που τον ακολουθεί δεν πρέπει να έχει παραπάνω από 18 χρονών μέσω όρο ηλικίας. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, lightsout είπε

Θα μπορούσε ένας σοβαρός επαγγελματίας δημοσιογράφος να αναλάβει την επικοινωνία σε αυτό το "project"? 

Θα μπορούσε να πλησιάσει κάποιο περιοδικό ή εφημερίδα για να δώσει δημοσιότητα στο project του.Αλλά διάλεξε τα αχαχούχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Την  ωρα   που  γεννηθηκε   στον  κοσμο   ο  πρωτος   αφελης   ταυτοχρονα   γεννηθηκε   και   ο  πρωτος   απατεωνας"

Λαηκυ  παρημυα...:lol:

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
4 λεπτά πριν, zio10 είπε

Κοντά είναι ο Σεπτέμβρης, είπε ότι είναι πιθανό να παρουσιάσει τότε το αυτοκίνητο ή μέρη του σε μια έκθεση στο Ντουμπάι.

εγω καταλαβα οτι θα το παρουσιασει του χρονου στη γενευη, ενω στο ντουμπαι μπορει να παρουσιασει παλι τιποτα μακετες

οχι οτι πιστευω πως στη γενευη θα παρουσιασει αμαξι, αλλα λεμε τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.gitex.com/

Αφήνω αυτό εδώ, πηγαίνεται στο βίντεο στο 3:50 και βρείτε το λάθος Νο.2.

Επίσης έχει και την λίστα των καλεσμένων αν βρείτε την panopoulos automotive πείτε το και σε μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...