Προς το περιεχόμενο

Μετά το CHAOS έρχεται το νέο hyper car APEIRON με 3.000 ίππους


giorgos4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, vampira είπε

Βέβαια αν πας να μου τις βουτήξεις εννοείται ότι θα πλακωθώ και με εσένα!

Λέει ότι οι παλιές ζάντες θα δωθούν σε 4 τυχερούς. Τώρα τι ακριβώς θα κάνει κάποιος με μία ζάντα δεν ξέρω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Λέει ότι οι παλιές ζάντες θα δωθούν σε 4 τυχερούς. Τώρα τι ακριβώς θα κάνει κάποιος με μία ζάντα δεν ξέρω. 

παίζει να είναι το μόνο αληθινό και λειτουργικό από το όλο ΄΄project΄΄ οι ζάντες αυτές :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ζάντες είναι κατά πάσα πιθανότατα ακριβές ζάντες εμπορίου που απλά σκάλισε τις δικές του ανοησίες επανω, τις πέρασε μια ανοδιωση και ένα βερνίκι και presto Πανόπουλος ζάντες. Αυτή την απάτη κάνει εδώ και χρόνια...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, saintinos είπε

Οι ζάντες είναι κατά πάσα πιθανότατα ακριβές ζάντες εμπορίου που απλά σκάλισε τις δικές του ανοησίες επανω, τις πέρασε μια ανοδιωση και ένα βερνίκι και presto Πανόπουλος ζάντες. Αυτή την απάτη κάνει εδώ και χρόνια...

Πιο πολυ με νημα 3d printer φαινεται παρα για πραγματικο.

https://www.google.com/search?q=shining+petg+3d+printing+gold&client=firefox-b-d&sxsrf=AOaemvInxduxFJTkuEQm3YA2d4rv8w-w_A:1636740429972&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwigiKuftZP0AhWUhP0HHbsxBgEQ_AUoAXoECAEQAw&biw=2048&bih=982&dpr=1.25#imgrc=kouHfVPM5uuh0M

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, NTC Labs είπε

Έχει φωτό από το πίσω μέρος και φαίνεται legit. Κάνει αυτή τη δουλειά χρόνια, και έχει ξεβρακωθει πολλές φορές γι'αυτό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι ακόμη ένα καλό πρότζεκτ π αποδυκνυει την πλειοψηφικη νοημοσύνη ενός λαού.. όσο πιο μεγάλο ψέμα τόσο μεγ.αποδοση..π.χ. δεν είναι τυχαίο π έγιναν πρωθυπουργοί με μοτό "λεφτά υπάρχουν" "θα βαράμε το νταούλι κ οι αγορές θα χορεύουν" "ήρθε ο Αντρέας κ έφαγε ο κόσμος κρέας" κ άλλες τέτοιες μλκς... 

SP.jpg

Αν θα έπρεπε να επέμβει αυτεπάγγελτα εισαγγελέας στυλ διασπορά ψευδών ειδησεων..🤷🏽εφόσον είναι ιδιωτικά κεφάλαια μπορεί κ οχι .αν πάει η μλκ σύννεφο ναι 😛

Επεξ/σία από kage
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, kage είπε

Είναι ακόμη ένα καλό πρότζεκτ π αποδυκνυει την πλειοψηφικη νοημοσύνη ενός λαού.. όσο πιο μεγάλο ψέμα τόσο μεγ.αποδοση..π.χ. δεν είναι τυχαίο π έγιναν πρωθυπουργοί με μοτό "λεφτά υπάρχουν" "θα βαράμε το νταούλι κ οι αγορές θα χορεύουν" "ήρθε ο Αντρέας κ έφαγε ο κόσμος κρέας" κ άλλες τέτοιες μλκς... 

SP.jpg

Αν θα έπρεπε να επέμβει αυτεπάγγελτα εισαγγελέας στυλ διασπορά ψευδών ειδησεων..🤷🏽εφόσον είναι ιδιωτικά κεφάλαια μπορεί κ οχι 

Περίσσευε προσωπικό από τους 9 Έλληνες, οπότε στον ελεύθερο χρόνο μιας και τελείωσαν με τα ... 3υπεραυτοκίνητα (+1συμβατικό δώρο στα 3), είπαν να αφιερώσουν εργατοώρες σε aviation, aerospace, automotive, navy, defence και medical. Τι Lockheed και Groupe Dassault και αηδίες...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με λίγο έρευνα βρήκα και τις ζάντες.... Μου έκανε εντύπωση το μικρό center lock που έχουν...

 

https://m.rimstyle.com/alloywheels/wheel_by_size/20inch/zito_zs05_ssm

 

Λοιπόν: Σε ένα review στην extreme tuners βρήκα review από ένα άτομο πολύ κοντά στο Πανόπουλο. Αν δείτε το βίντεο με το ρεκορ θα καταλάβετε... Φαίνεται στο thumbnail. 

Στη φωτογραφία παρακάτω φαίνονται πριν από δύο χρόνια σε γκρί. 

Το άτομο που τις έχει ανεβάσει έχει μάλλον κάποια οικογένειακη επιχείρηση επισκευής ζαντών και τις ποσταρε στο review του πριν από 4 χρόνια.

Άρα υπάρχει στενή σχέση του ατόμου με το review με το Πανοπουλο. Το επιβεβαίωσα και μέσω FB στο προφίλ του έχει φωτό από το Dubai. 

Άρα υπάρχει άμεση πρόσβαση σε cnc ή αυτοματοποιημένο τορνο να κάνει τις οποιες προσθεσοαφαιρεσεις υλικού και υπηρεσίες βαφής, αφού μιλάμε για συγγενικό σχεδόν πρόσωπο. 

Λύθηκε και το μυστήριο με τις ζάντες. Όχι τις 3Δ. Τις κανονικές τις clopy "Panopoulos Automotive and some other cr@p".

Όλες τις πληροφορίες της βρήκα free στο διαδίκτυο. Είναι δημόσια και επώνυμα ποστ. 

Screenshot_20211113-234402~3.png

Screenshot_20211113-234411~3.png

Επεξ/σία από saintinos
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Aυτές είναι οι ζάντες; 

https://www.ebay.co.uk/itm/234276647238

Αυτες. Μάρκας Zito

Σχετικά άγνωστη εταιρεία. Για κάποιους πολυυυυ ψαγμενους ιιισσως να είναι ακουστή. Ιδανικές για monkey business αφού είναι κόπιες από κόπιες Ω κόπιες από porsche 

https://m.rimstyle.com/alloywheels/wheel_by_size/20inch/zito_zs05_ssm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω καταλήξει στο ότι κάτι θα παρουσιάσει αλλά θα είναι πολύ μακριά από αυτό που είπε αρχικά.

Κάποιο μοντέλο με καλές επιδόσεις, custom σχεδιασμό, κάποια custom εκτυπωμένα κομμάτια και συναρμολόγηση εδώ.

Αλλά έταξε τόσα πολλά που είναι αδύνατο να είναι συνεπής...

  • Like 5
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παντως ξεκινησα την κατασκευη ειδικων μπουλονιων M6 για τα διαφορα μερη του ΧΑΟΥΣ .

Μην τα βλεπετε ετσι ειναι απο κραμα τιτανιου, γραφενιου, και διαμαντιου ΜΑΖΙ.

Κατασκευασμενα απο ΕΛΙΝΑ για το ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΧΑΟΣ.

ο Παπαροπουλος μου τα ζηταει ισα με 100κ εουρος το ενα.

Αντε και εγινε αποσβεση του εκτυπωτη!

IMG_20211114_204422.jpg

Επεξ/σία από NTC Labs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...