Προς το περιεχόμενο

Nokia 9 PureView TA-1082 6GB/128GB 230€ @eglobalcentral


Blackyy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 303
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έψαχνα να το βρω σε χαμηλή τιμή πριν 2 μήνες αλλά μάταια. Η τιμή του σκρουτζ δεν είναι αντιπροσωπευτική, θα έπρεπε να ήταν τουλάχιστον στα 350 και κάτω.
Απ' ότι είχα ψάξει πριν λίγο καιρό, το κινητό βγάζει τις καλύτερες raw φωτογραφίες στην αγορά, πιστεύω πως ισχύει ακόμα. Αν εξαιρέσεις σε αυτό τη μικρή μπαταρία του αλλά προσθέσεις την μεγάλης ανάλυσης οθόνη είναι τρελό vfm, ειδικά για όποιον ασχολείται με τη φωτογραφία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά από το κατάστημα. 

Είναι τζόγος η φάση με το αν θα σου στείλουν το τηλέφωνο μέσα σε ένα μήνα και αν θα απαντάνε στα mails. Εκτός και αν έχετε βίτσια με PayPal και dispute 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντελώς αδιάφορο τηλέφωνο, μπαταρία χάλια, sd card, radio, ακουστικά δεν έχει και σε αυτά τα λεφτά πολλά του είναι, άσε που δεν θα αγόραζα από αυτό το κατάστημα. 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, panos7 είπε

Δεν έχει την 800αρα. Το διευκρινίζω για κάποιον που ενδιαφέρεται 

Στο  network compatibility παντως την αναφερει.

Chios στα 230 μπορεις να προτεινεις καποιο καλυτερο;

Επεξ/σία από morfeas-dsl-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, chios είπε

Παντελώς αδιάφορο τηλέφωνο, μπαταρία χάλια, sd card, radio, ακουστικά δεν έχει και σε αυτά τα λεφτά πολλά του είναι, άσε που δεν θα αγόραζα από αυτό το κατάστημα. 

Πολλά τα 230 ευρώ για κάμερα σε επίπεδα dslr και οθόνη 1440p;  Οκ.

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αγοράζω τηλέφωνο αποκλειστικά για την κάμερα κοιτάω το σύνολο και τι απαιτήσεις έχω που το Nokia δεν μου κάνει, σε αυτά τα λεφτά χίλιες φορές κάποιο xiaomi. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, chios είπε

Δεν αγοράζω τηλέφωνο αποκλειστικά για την κάμερα κοιτάω το σύνολο και τι απαιτήσεις έχω που το Nokia δεν μου κάνει, σε αυτά τα λεφτά χίλιες φορές κάποιο xiaomi. 

Τότε δεν αρέσει σε σένα, αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι για τα λεφτά του δεν είναι καλό κινητό. 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, thodoris5321 είπε

Πολλά τα 230 ευρώ για κάμερα σε επίπεδα dslr και οθόνη 1440p;  Οκ.

Επίπεδα "dslr" από ποιά άποψη; Στις νυχτερινές για παράδειγμα, από δείγματα που έχω δεί, είναι αρκετά μέτριο

Κατά τα άλλα, για τη τιμή αυτή μια χαρά ειναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, chios είπε

Παντελώς αδιάφορο τηλέφωνο, μπαταρία χάλια, sd card, radio, ακουστικά δεν έχει και σε αυτά τα λεφτά πολλά του είναι, άσε που δεν θα αγόραζα από αυτό το κατάστημα. 

Γιαυτο το λογο και του ριξανε την τιμη του ομως 😉

Το κινητο στα χρηματα αυτα ειναι γενικα πολυ καλο. Το καταστημα που το πουλαει βεβαια ειναι ενα μικρο ερωτηματικο κυριως στο κομματι εγγυησης.

Α και κατι ψιλο ασχετο,good luck να βρειτε πολλες θηκες για κινητο με τοσες καμερες στην πλατη :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...