Προς το περιεχόμενο

Kuo: Τα iPhone 12 δεν θα περιλαμβάνουν στη συσκευασία Earpods αλλά και φορτιστή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, AtiX είπε

Καταλαβαίνεις ότι τόση ώρα μιλάω, μιλάς, μιλάμε υποθετικά και με βάση τις φήμες... γιατί εσύ να το κάνεις και όχι εγώ????

γιατι προφανως δεν θα αγορασει iphone οποτε σου λεει κραξε τωρα που μπορεις πριν βγει και πεσουνε παλι σαγονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AtiX είπε

Καταλαβαίνεις ότι τόση ώρα μιλάω, μιλάς, μιλάμε υποθετικά και με βάση τις φήμες... γιατί εσύ να το κάνεις και όχι εγώ????

Δεν είπα ποτέ να μην μιλήσεις... Αυτός είναι και ο λόγος ύπαρξης του φόρουμ κουβέντα να κάνουμε, απλά θεώρησα άστοχο το προηγούμενο επιχείρημα που έκανα quote. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Κοίτα να δεις που για τα power bricks (που με τον καιρό θα τα κόψουν κι άλλες εταιρίες) θα γίνει επανάσταση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, TopicStrarter είπε

Δεν είπα ποτέ να μην μιλήσεις... Αυτός είναι και ο λόγος ύπαρξης του φόρουμ κουβέντα να κάνουμε, απλά θεώρησα άστοχο το προηγούμενο επιχείρημα που έκανα quote. 

Οπότε κρίνεις άστοχο το δικό μου επιχείρημα ενώ το δικό σου εύστοχο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, SeaLion είπε

Κοίτα να δεις που για τα power bricks (που με τον καιρό θα τα κόψουν κι άλλες εταιρίες) θα γίνει επανάσταση!

ε, ναι ...για τους φορτιστες και για τον καφε θα γινει ο τριτος παγκοσμιος.😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To iPhone 13 θα μας το σερβιρουν σε λαδοκολλα.....

Ακομη κι ετσι παντως πουλανε ρε παιδι μου...

Λες και οσο πιο μισητοι γινονται στα media τοσο πιο πολυ πουλανε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, andreaseto είπε

Ελπίζω σε κάτι ψήγματα ακοής όπως με το πληκτρολόγιο στο MacBook Pro 16 που γύρισαν στο παλιό μηχανισμό, έστω και αν τους πήρε κάτι χρόνια.

Αυτο ηταν εξαιρεση...που δεν εχει καμια σχεση με αυτο που μπορει να γινει με το φορτιστη.

Σε καθε περιπτωση αυτοι που γραφουν εδω δεν υπαρχει περιπτωση να αγορασουν το iPhone και το φορτιστη να εχει μεσα...ο λογος προφανης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vagosd είπε

Καλά και ακουστικά είχαμε στο σπίτι και πριν βγουν τα airpods αλλά ευτυχώς τα είχε μέσα η συσκευασία. 🤣

Σταματήστε να δικαιολογείτε τα αδικαιολογητα μπας και σας συμπεριφερθουν σαν ενσυνειδητους καταναλωτές.

Ποια αδικαιολόγητα ρε μεγάλε .

 Ελληναρες όλοι σας . Που έχει γεμίσει ο κόσμος άχρηστα σκουπίδια από καλώδια και φορτιστές ούτε που σας αγγίζει να υποθέσω ε;
 Ε ναι γιατί να σας αγγίξει ! Πλερωνω και τα θέλω όλα να ουμ.

 Λοιπόν με τις τιμές που φημολογείται πως θα τα λανσάρει καλώς να μην έχει φορτιστή .

 Και δεν το λέω καθόλου ειρωνικά .

 Μιλάω για τα δεδομένα τιμής της Apple .Και μακάρι να ακολουθήσουν και οι άλλες εταιρίες με την ανάλογη μείωση τιμής .

 Έχεις φορτιστή σπιτι ;; Είσαι οκ . Δεν έχεις αγοράζεις .

 Υ.Γ Για ρίξτε μια ματια στις αγγελίες εδώ μέσα των περισσότερων I phone όπου με υπερηφάνεια ο ιδιοκτήτης γράφει :ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΑ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ .

 Αλλά είπαμε περιβαλλοντική συνείδηση 0 στην μπανανία . Εγώ πλερωνω και το θέλω να ουμ...

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, stiflerakos said:

To iPhone 13 θα μας το σερβιρουν σε λαδοκολλα.....

Ακομη κι ετσι παντως πουλανε ρε παιδι μου...

Λες και οσο πιο μισητοι γινονται στα media τοσο πιο πολυ πουλανε !

Μα γίνονται μισητοί μόνο σε όσους δεν θα αγόραζαν τα προϊόντα τους ούτως ή άλλως. Οπότε δεν τους απασχολεί και πολύ! :) 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, ScorpioX777 είπε

Αυτο ηταν εξαιρεση...που δεν εχει καμια σχεση με αυτο που μπορει να γινει με το φορτιστη.

Σε καθε περιπτωση αυτοι που γραφουν εδω δεν υπαρχει περιπτωση να αγορασουν το iPhone και το φορτιστη να εχει μεσα...ο λογος προφανης.

δηλαδη,ποιος ειναι ο λογος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, billdanos είπε

Ναι δεν το ξερα, να προσαρμοστώ στα μέτρα σου για να ταιριάξουν οι θεωρίες μας! Την επόμενη φορά δεν θα μιλάω για μένα αλλά θα κάνω εκτιμήσεις για το γείτονα. Οκ τώρα? :) 

 

Really?

Μα δεν μίλησε για τον γείτονα ή για συγκεκριμένο άτομο, στην συντριπτική πλειοψηφία αναφέρθηκε που δεν διαθέτει USB μπρίζες στα σπίτια της και δεν υπάρχει αμφιβολία περί αυτού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Chris_BMW είπε

Ποια αδικαιολόγητα ρε μεγάλε .

 Ελληναρες όλοι σας . Που έχει γεμίσει ο κόσμος άχρηστα σκουπίδια από καλώδια και φορτιστές ούτε που σας αγγίζει να υποθέσω ε;
 Ε ναι γιατί να σας αγγίξει ! Πλερωνω και τα θέλω όλα να ουμ.

 Λοιπόν με τις τιμές που φημολογείται πως θα τα λανσάρει καλώς να μην έχει φορτιστή .

 Και δεν το λέω καθόλου ειρωνικά .

 Μιλάω για τα δεδομένα τιμής της Apple .Και μακάρι να ακολουθήσουν και οι άλλες εταιρίες με την ανάλογη μείωση τιμής .

 Έχεις φορτιστή σπιτι ;; Είσαι οκ . Δεν έχεις αγοράζεις .

 Υ.Γ Για ρίξτε μια ματια στις αγγελίες εδώ μέσα των περισσότερων I phone όπου με υπερηφάνεια ο ιδιοκτήτης γράφει :ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΑ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ .

 Αλλά είπαμε περιβαλλοντική συνείδηση 0 στην μπανανία . Εγώ πλερωνω και το θέλω να ουμ...

Ναι ρε φιλε αυτό είναι, το κάνει καθαρά από οικολογικούς λόγους. Πέσανε οι haters αμέσως να την φάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...