Προς το περιεχόμενο

Kuo: Τα iPhone 12 δεν θα περιλαμβάνουν στη συσκευασία Earpods αλλά και φορτιστή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Ρε μην φέρνετε ως επιχείρημα το καλώδιο (που πάντα θα περιέχεται) γιατί είναι αστείο.

Το καλώδιο χαλάει. φθείρεται με την καθημερινή χρήση, όλοι το έχουμε ζήσει.
Power adapter έχω ακόμα κι από το iPhone 3G κι ακόμα δουλεύει.

In other news, δεν είστε αναγκασμένοι από κανέναν να χρησιμοποιήσετε Apple power adapter. Αν αποφύγετε τους φορτιστές των 3€ από τα πανηγύρια μια χαρά θα είστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Superuser3 είπε

Ας αγοράσει αυτός που είναι από android.οι περισσότεροι είναι παλιοί χρήστες iPhone και έχουν ήδη καλώδιο.

Σιγα μην καταλαβουν αυτο που λες...αγοραζεις μια συσκευη που η πλειονοτητα θα την κρατησει πανω απο δυο χρονια και στην χειροτερη περιπτωση που δεν βαλει φορτιστη θα πρεπει να δωσουν αλλα 35.

Μιλαμε για την απολυτη σπαταλη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Superuser3 είπε

Ας αγοράσει αυτός που είναι από android.οι περισσότεροι είναι παλιοί χρήστες iPhone και έχουν ήδη καλώδιο.

Εγώ δεν έχω πρόβλημα σε αυτό, και καλώδια έχω άπειρα... Lightning, micro usb, usb-c τα πάντα... Καλύτερα να πάρω το καινούριο iPhone στην ίδια τιμή με πέρσι, παρά να δώσω παραπάνω λόγω 5g κτλ. Η διαφορά τιμής απορροφάται από τα λιγότερα μπιχλιμπίδια στο κουτί, μικρότερο κουτί, μικρότερο κόστος μεταφοράς κτλ κτλ. I am fine with it!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, haHa είπε

2 λοιπον και οχι 1-2-5-10. Και εισαι η εξαιρεση, οι περισσοτεροι δεν εχουν ουτε εναν usb-c φορτιστη στο σπιτι.

 

18 λεπτά πριν, AtiX είπε

Δεν έχω πάει σε σπίτι που να μην έχει φορτιστή USB και μάλιστα με αποσπώμενο καλώδιο... εσύ πχ στο σπίτι πόσους έχεις???

 

13 λεπτά πριν, haHa είπε

Ουτε εναν φορτιση usb-c δεν εχω σπιτι μου, οπως και η πλειονοτητα των σπιτιων που εχω παει.

Ποσους φορτιστες εχεις σπιτι σου που να εχουν υποδοχη usb-c

Εγω την απαντηση ποσους φορτιστες usb-c εχω σπιτι μου την εδωσα. Εσυ οχι, για προφανεις λογους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, haHa είπε

Εγω την απαντηση ποσους φορτιστες usb-c εχω σπιτι μου την εδωσα. Εσυ οχι, για προφανεις λογους...

Έναν έχω στο σπίτι και έναν στην δουλειά... ικανοποιήθηκες???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

αφου ξεδωσαμε ας πουμε και τιποτα που να εχει αξια.

θα ειναι λαθος να μην δωσει φορτιστες, αν το κανει. ειδικα στην αρχη θα γινει μπερδεμα.

τι χρειαζομαι , ποιος ειναι καλος , που τον πουλανε, πρεπει να ειναι απο την apple, απο ποιον κατασκευαστη εκτος apple καλυπτει η εγγυηση αν συμβει κατι κλπ.

αν ομως αντεξει την πρωτη φουρτουνα και δεν ψαρωσουνε να βαλουνε μεσα ενα κομματι των 2 ευρω, (5 W) και αντεξουνε στην πιεση της αγορας και εννοειται οτι ριξουνε γρηγορα ασυρματους φορτιστες τοτε δεν θα υπαρξει προβλημα.

το εχω ξαναπει , η apple δουλευει σαν τον Χοτζα.

στο τελος σου βγαζει το αλογο απο το δωματιο και λες τι καλα που ειναι .

πολλοι την μισουνε και πολλοι την αγαπανε.

εγω απλα την παω σαν εταιρια γιατι εχει κανει τζακποτ στην επιτυχια.

και σε ζοριζει και σε χτυπαει σαν χταποδι , αλλα απο την αλλη σε κανει να θες παντα να εισαι κοντα της.

εχω εδω κοντα ενα apple store.

περναω καθε δυο τρεις φορες την εβδομαδα και τα χαζευω ολα αυτα στα ωραια ξυλινα τραπεζια τους...

νταξ , χαζευω και τα μωρα με τις μπλε μπλουζες αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα...😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, AtiX είπε

Έναν έχω στο σπίτι και έναν στην δουλειά... ικανοποιήθηκες???

Αρα καμια σχεση με πολλαπλους οπως λενε μερικοι και σιγουρα ισχυει αυτο που γραφτηκε: οτι τα περισσοτερα σπιτια δεν εχουν usb-c φορτιστη.

Επισης, δεν ειναι θεμα να ικανοποιηθω εγω, εσυ εκανες πρωτος την ερωτηση για ποσους φορτιστες usb-c εχω σπιτι μου.

Επεξ/σία από haHa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το ότι προετοιμάζονται για την αλλαγή που θα φέρουν τόσο η Ευρωπαϊκή Ενωση όσο και η Αμερική (με το πρόσχημα της περιβαλλοντικής ρύπανσης) δεν σας λέει κάτι.. Και ότι φυσικά θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι. Το έχουν δηλώσει επισημα ότι θα απαγορευτούν τα περιφερειακά να είναι μέσα by default, αν θυμάμαι καλά μέσα στο 2021 θα γίνει αναγκαστικό. Αλλά apple λέει το θέμα, ας κράξουμε, καιρό είχατε εξάλλου..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαμαρτυρήθηκε το σύμπαν πέρυσι ότι δεν είχε γρήγορο φορτιστή

και φέτος αφαιρούν τελείως το φορτιστή....

υπάρχει ενα τραγούδι του μηλιώκα ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ ΚΑΙ ΜΑΚΑΚΕΣ....

1) μας είχε με το ίδιο μενου τοσα χρόνια (2008) και τώρα το αλλάζει αντιγράφοντας windows phone + android

2) πουλάει ροδάκια για σταθερο στα 700 ευρώ...

3) αλλάζει κάθε χρόνο  πληκτρολόγια επιστρέφοντας φετος  στα παλιά (που αλλαξε ως αχρηστα)

 στα μακμπουκ και κυκλοφορεί νεο μοντέλο οχι με επεξεργαστές 10ης γενιάς αλλά 8ης

4) ανακοινώνει οτι φεύγει απο ιντελ χωρισ να υπολογίζει νέους και παλιούς πελάτες της

 για τα επόμενα δύο έτη.. (βάζω αγγελία το προ που έχω ή το κρατάω γιατί τα Νεα δεν θα τρέχουν windows)

5) σε χρεώνει 500 ευρώ για να δανειστείς ένα μακ μινι και να  αναπτύξεις εφαρμογές της 

6)κυκλοφορεί Νεα ασύρματα ακουστικά 250 ευρώ ελλαττωματικά.... 

Εχει κάνει  τόσα εγκλήματα τα τελευταία δύο χρόνια που αυτό το φημολογούμενο με το φορτιστή 

μοιαζει πταίσμα...

Το κανει γιατι ξέρει οτι λογω παγκοσμιας ύφεσης με φήμες για δεύτερο κύμα

θέλει να κάνει οικονομία κλίμακας...

Περιμενω να δώ τι αλλό θα κάνει ο μάγειρας  απο το κουπερτινο...

 

 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, blendizzy5000 είπε

Κουτί θα έχει η τα δίνουν έτσι χύμα;;


Καλώς τον. Καφεδάκι; Να κεράσουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, haHa είπε

Nαι, θα ηθελα να μου βγαλεις.
Ειμαι σιγουρος οτι δεν παραθεσεις φωτογραφια, γιατι απλα δεν ξερεις τι λες.

Παρε μια βαθια ανασα, ηρεμησε και προσπαθησε ξανα.

Έλα δυο Α και έναν C.

 Στο σπιτι ζει ΜΟΝΟ η μάνα μου και για να σε προλάβω και εγώ και η γυναίκα μου χρησιμοποιούμε I phone ..

 Το ντεκόρ πίσω θα σε βοηθήσει να πιστέψεις πως είναι όντως το σπιτι της μάνας μου στην επαρχία .

 Τα φιλία μου και τα χαιρετίσματα μου 

8B725CA0-113D-49C2-9CA7-91B3E799E67B.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Chris_BMW είπε

Έλα δυο Α και έναν C.

 Στο σπιτι ζει ΜΟΝΟ η μάνα μου και για να σε προλάβω και εγώ και η γυναίκα μου χρησιμοποιούμε I phone ..

 Το ντεκόρ πίσω θα σε βοηθήσει να πιστέψεις πως είναι όντως το σπιτι της μάνας μου στην επαρχία .

 Τα φιλία μου και τα χαιρετίσματα μου 

8B725CA0-113D-49C2-9CA7-91B3E799E67B.jpeg

Παρε ξανα μια βαθια ανασα και προσπαθησε να καταλαβεις οτι δεν ισχυει τελικως η ανακριβεια που εγραψες:

42 λεπτά πριν, Chris_BMW είπε

Το λες ρε μεγάλε ; Ούτε έναν ε!

 Θέλεις να σου βγάλω ΤΩΡΑ φωτό από το σπιτι της μάνας μου δυο τρεις ;

 Τα θέλετε και τα λέτε αυτά ;Που ζείτε 

Μιλησες για 2-3 και τωρα λες για 1. Τα φιλια μου και τα χαιρετισματα μου.

 

--------------------------------

Επισης, αν βλεπω καλα, δεν ειναι κανενας usb-c στην υποδοχη.

Μιλαμε εξαρχης για usb-c φορτιστες στην υποδοχη τους, οχι στην ακρη που μπαινει στο κινητο.

Επεξ/σία από haHa
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...