Προς το περιεχόμενο

[smartphone] HUAWEI P20 Pro Μαύρο 309€(+ και άλλα) @germanos[ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χτύπησα το p20 Pro , πήρα στα κεντρικά το duos είναι (έτσι μου είπαν τουλάχιστον), πιστεύω σε αυτά τα χρήματα είναι ότι καλύτερο με δύο χρόνια εγγύηση και με φοβερές φωτογραφίες, thanks ts

Επεξ/σία από arma1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To p20 pro παίρνει αυτό το διάστημα το emui 10, android 10, είναι η καλύτερη έκδοση λογισμικού που έχει πάρει από την κυκλοφορία του, (από τότε το έχω), απλά σήμερα θα κοιτούσα αλλού στα χρήματα που ζητάει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που υπάρχει κάτω από την τιμή του p20 pro το Nova 5t και το black shark γιατί κάποιος να επιλέξει το πρώτο ; 

Ανεβαίνοντας κατηγορία υπάρχουν τα Mi 10 Lite , Galaxy Note 10 Lite 

Zte axon 10 Pro ,  Poco F2 Pro . 

Και όχι μόνο αυτά φυσικά απλά παραθέτω πρώτα που μου ήρθαν στο μυαλό .

Οπότε δεν πιστεύω ότι αξίζει κάποιος από τα παραπάνω τηλέφωνα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mate 20 Pro αξίζει για μένα. Κινητό 1050 ευρώ είναι όσο πιο premium γίνεται και ο kirin 980 κρατάει ακόμα γερά. Το είχα δουλέψει στα Public όταν είχε βγει ήταν απίστευτο και σε οθόνη και σε εμπειρία χρήσης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, ssof είπε

ζαχάρωνα το mate 20 pro μέχρι που διάβασα τις 1 αστέρι κριτικές https://www.skroutz.gr/s/16154513/Huawei-Mate-20-Pro-Dual-128GB-Black.html#reviews

Αλήθεια τώρα; Υπάρχει πρόβλημα με τέτοια έκταση;🤕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To p20 pro το είχα μέχρι το black friday που μας πέρασε,όπου και το άλλαξα με το p30 pro. Γενικά με έχει κερδίσει απίστευτα η huawei με την ποιότητα της,σε βαθμό που δεν κοιτάζω (και πολύ) τι καινούργια κινητά βγαίνουν στην αγορά,αλλά τι κάνει αποκλειστικά και μόνο η huawei. Έχει σπουδαία κάμερα ακόμα και σήμερα το p20 pro,απίστευτη ποιότητα κατασκευής αλλά εδώ δεν είμαι να σας πλέξω το εγκώμιο. Θα πήγαινα σε κάτι ανώτερο από τον kirin 970,καθώς σε 2 χρόνια δεν θα περπατάει άνετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

To p20 pro το είχα μέχρι το black friday που μας πέρασε,όπου και το άλλαξα με το p30 pro. Γενικά με έχει κερδίσει απίστευτα η huawei με την ποιότητα της,σε βαθμό που δεν κοιτάζω (και πολύ) τι καινούργια κινητά βγαίνουν στην αγορά,αλλά τι κάνει αποκλειστικά και μόνο η huawei. Έχει σπουδαία κάμερα ακόμα και σήμερα το p20 pro,απίστευτη ποιότητα κατασκευής αλλά εδώ δεν είμαι να σας πλέξω το εγκώμιο. Θα πήγαινα σε κάτι ανώτερο από τον kirin 970,καθώς σε 2 χρόνια δεν θα περπατάει άνετα.

Διαφορες με το p30 εχει πολλες και σημαντικες  φιλε;

ενταξει ,ακομη και σε 2 χρονια μια χαρα θα ειναι αν δεν παιζεις παιχνιδια ,αλλα ποιος κραταει 2 χρονια κινητο; εγω παντως οχι , φαντασου κοιτουσα να χτυπησω μεταχειρισμενο στα 250 περιπου ,ευτυχως για μενα βγηκε αυτη η προσφορα μιας και το παρακολουθουσα αρκετο καιρο πριν

Επεξ/σία από arma1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...