Προς το περιεχόμενο

Ακυρωνω ή οχι;


Zerg13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, Χλωριούχο Αμμώνιο είπε

Ωραια παιδιά χαίρομαι που παραλάβατε..Αυτό δείχνει την αξιοπιστία του καταστήματος. Γιατί όμως στο trustpilot.com οι αρνητικές πέφτουν βροχή, έχει να κάνει με τα κούριερ των άλλων χωρών;;;;

Το εχω απορία και θα εχω μια καχυποψία και δυσπιστία μέχρι να παραλάβω.

Εντέλει εμένα τίποτα ακόμα... Λογικά μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας θα το εχω στα χέρια μου.

Μια ερώτηση ήταν σφραγισμένα τα κινητά και είχαν και ευρωπαϊκό αντάπτορα ρεύματος;;;;

 

Μια ερώτηση ήταν σφραγισμένα τα κινητά και είχαν και ευρωπαϊκό αντάπτορα ρεύματος;;;;

Πιστεύω ότι οι αρνητικές είναι κυρίως λόγο των τεραστίων καθυστερησεων, ο περισσότερος κόσμος δεν έχει την υπομονή και όταν σου λέει 6-8 εργάσιμες και φτάνεις να περιμένεις 15+ είναι λογικό να εκνευρίζεσαι και να πιστεύεις ότι έχει χαθεί κάπου το δέμα. 

Πλέον και εγώ θα ξανά αγόραζα αν ήταν κάτι σε αρκετά χαμηλότερη τιμή από τον ανταγωνισμό.

Ναι είχε αντάπτορα το δικό μου και ήταν και σφραγισμένο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 167
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 ώρες πριν, Χλωριούχο Αμμώνιο είπε

Ωραια παιδιά χαίρομαι που παραλάβατε..Αυτό δείχνει την αξιοπιστία του καταστήματος. Γιατί όμως στο trustpilot.com οι αρνητικές πέφτουν βροχή, έχει να κάνει με τα κούριερ των άλλων χωρών;;;;

Το εχω απορία και θα εχω μια καχυποψία και δυσπιστία μέχρι να παραλάβω.

Εντέλει εμένα τίποτα ακόμα... Λογικά μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας θα το εχω στα χέρια μου.

Μια ερώτηση ήταν σφραγισμένα τα κινητά και είχαν και ευρωπαϊκό αντάπτορα ρεύματος;;;;

 

Μια ερώτηση ήταν σφραγισμένα τα κινητά και είχαν και ευρωπαϊκό αντάπτορα ρεύματος;;;;

το δικο μου ηταν σφραγισμενο κ επειδη πηρα αιφον το τσεκαρα αν ειναι γνησιο η οχι και ειναι οντως 
τωρα ανταπτορα εγω δεν ειχα στο κουτι χαχα

11 ώρες πριν, darkrider93 είπε

Πιστεύω ότι οι αρνητικές είναι κυρίως λόγο των τεραστίων καθυστερησεων, ο περισσότερος κόσμος δεν έχει την υπομονή και όταν σου λέει 6-8 εργάσιμες και φτάνεις να περιμένεις 15+ είναι λογικό να εκνευρίζεσαι και να πιστεύεις ότι έχει χαθεί κάπου το δέμα. 

Πλέον και εγώ θα ξανά αγόραζα αν ήταν κάτι σε αρκετά χαμηλότερη τιμή από τον ανταγωνισμό.

Ναι είχε αντάπτορα το δικό μου και ήταν και σφραγισμένο. 

ειχα μπει και εγω σε αλλα σαιτ να δω κριτικες και οντως οι αρνητικες ηταν παρα μααααα παρα πολλες παρα πολες κυριολεκτικα αλλα στη τελικη μπηκα και εδω κ ειδα απο το παρελθον οτι ειναι αξιοπιστο  το καταστημα τωρα μπορει να σου τυχει και αναλογα με την διανομη να σου χαθει το προιον ειναι μια πιθανοτητα κ αυτη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στο θρεντ...

Παρέλαβα σήμερα με Γενική ταχυδρομική...Όπως το είχα προβλέψει τελικά πήγε η χρονική διαδικασία.

Επισης έλαβα ευρωπαϊκή συσκευή σφραγισμένη οπότε δεν χρειάστηκε να μου προσθεσουν και αντάπτορα στο πακέτο.

Όλα καλά..Τώρα απομένει να δούμε σε περίπτωση που χρειαστούμε μελλοντική εγγύηση πως θα συμπεριφερθεί το κατάστημα.

 

 

849665563_Screenshot_2021-03-05FedExCrossBorder.png.e4aacf1e480ff4a48a2d6238ebd0ee80.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...