Προς το περιεχόμενο

Ακυρωνω ή οχι;


Zerg13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, ScooterSuzas είπε

κράτησα το film που αν και περίμενα να το πετάξει η spigen τελικά έκατσε μια χαρά 

Δηλαδη; Αγορασες κατι; Ή το ειχε μεσα;

παρελαβα και εγω σημερα. Το μονο ηταν σπασμενο το μαυρο αυτοκολητο το seal πως το λενε. Το τηλεφωνο ηταν οκ μεσα. Τι κανω;

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Δηλαδη; Αγορασες κατι; Ή το ειχε μεσα;

παρελαβα και εγω σημερα. Το μονο ηταν σπασμενο το μαυρο αυτοκολητο το seal πως το λενε. Το τηλεφωνο ηταν οκ μεσα. Τι κανω;

Τι εννοείς; Αν δε κάνω λάθος έχει δύο τέτοια αυτοκόλλητα. Ένα σε κάθε πλευρά, εκεί που έρχεται σε επαφή το καπάκι με τη βάση της συσκευασίας.

Ήταν κομμένα και τα δύο η έχω καταλάβει λάθος;

Επεξ/σία από Green Dragon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Τι εννοείς; Αν δε κάνω λάθος έχει δύο τέτοια αυτοκόλλητα. Ένα σε κάθε πλευρά, εκεί που έρχεται σε επαφή το καπάκι με τη βάση της συσκευασίας.

Ήταν κομμένα και τα δύο η έχω καταλάβει λάθος;

Ενα εχει στο κατω μερος του μαυρου κουτιου.  Σπασμενο ναι. Να φανταστεις ανοιξε το κουτι στα 2 και επεσε το τηλεφωνο κατω ευτυχως πανω στο ποδι μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Ενα εχει στο κατω μερος του μαυρου κουτιου.  Σπασμενο ναι. Να φανταστεις ανοιξε το κουτι στα 2 και επεσε το τηλεφωνο κατω ευτυχως πανω στο ποδι μου.

Ε ρε φίλε. Τώρα είδα ένα unboxing video και πραγματικά έχει ένα αυτοκόλλητο. Δεν θα ήθελα να είναι κομμένο, αλλά δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό και αν μπορείς να κάνεις κάτι.

Δεν πιστεύω να λείπει κάτι από το περιεχόμενο. Είχε άλλος παρόμοιο πρόβλημα;

Εγώ θα το παραλάβω αύριο που επιστρέφω Αθήνα και θα ποστάρω, αν διαπιστώσω το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Ε ρε φίλε. Τώρα είδα ένα unboxing video και πραγματικά έχει ένα αυτοκόλλητο. Δεν θα ήθελα να είναι κομμένο, αλλά δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό και αν μπορείς να κάνεις κάτι.

Δεν πιστεύω να λείπει κάτι από το περιεχόμενο. Είχε άλλος παρόμοιο πρόβλημα;

Εγώ θα το παραλάβω αύριο που επιστρέφω Αθήνα και θα ποστάρω, αν διαπιστώσω το ίδιο.

Ολα μεσα ειναι. Πεσμου μονο αν βρεις μεσα προστατευτικη ζελατινα για την οθονη, γιατι δεν βρηκα. Βρηκα μονο μια διαφανη θηκη σιλικονης για το,πισω μερος.

μαλλον μονο σε μενα ετυχε, πες και εσυ οταν μπορεις.

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Ολα μεσα ειναι. Πεσμου μονο αν βρεις μεσα προστατευτικη ζελατινα για την οθονη, γιατι δεν βρηκα. Βρηκα μονο μια διαφανη θηκη σιλικονης για το,πισω μερος.

μαλλον μονο σε μενα ετυχε, πες και εσυ οταν μπορεις.

Αν έχει film προστασίας, μπορεί να το φοράει και να μην είναι ξεχωριστά.

Υπάρχει περίπτωση να μην το πρόσεξες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το φιλμ το φορά ήδη, άμα προσέξει κάποιος το notch φαίνεται η διαφορά του φιλμ με το γυαλί επισης η ταινία που σφραγίζει το κουτί είναι πολύ ευαισθητη και εμένα ήταν κομενη η μισή και φαινόταν έτοιμη να κοπεί τελειως

Επεξ/σία από ScooterSuzas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Αφαιρουμενες ζελατινες δεν ειχε μπροστα καθολου σωστα;
Μονο μια πισω και μια γυρω γυρω στο ασιμι. Την δευτερη με τα βιας την ειδα.

Σωστά δεν είχε μπροστά.... είναι και σένα η έκδοση 8/128?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, ScooterSuzas είπε

Σωστά δεν είχε μπροστά.... είναι και σένα η έκδοση 8/128?

Ναι. Με Ευρωπαϊκο φορτιστη που δεν το περιμενα ετσι,. Ο τολμων νικα :)

Επεξ/σία από Zerg13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στους έχοντες και κατέχοντες😄

Χρειαζόμαστε θήκη προστασίας και tempered glass, αφού η θήκη που υπάρχει στη συσκευασία δεν κάνει, ενώ δεν έχει και φίλμ προστασίας στην οθόνη.

Για θήκη καταλήγω στη Spiegen που είπαμε παραπάνω. Για glass τι μου προτείνετε; Να μην επηρεάζει το δακτυλικό αποτύπωμα και να μην την κλωτσαει η Spiegen.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Καλημέρα στους έχοντες και κατέχοντες😄

Χρειαζόμαστε θήκη προστασίας και tempered glass, αφού η θήκη που υπάρχει στη συσκευασία δεν κάνει, ενώ δεν έχει και φίλμ προστασίας στην οθόνη.

Για θήκη καταλήγω στη Spiegen που είπαμε παραπάνω. Για glass τι μου προτείνετε; Να μην επηρεάζει το δακτυλικό αποτύπωμα και να μην την κλωτσαει η Spiegen.

Δεν εχει tempered glass, αλλα εχει μια ζελατινα προστασιας. Δες το λιγο απο την ακρη θα την δεις. Ρωτα το καταστημα, ισως πρεπει να βγει αυτη μονο αν βαλεις κατι αλλο, για να αλλαζει ειναι. Καποιοι σε αλλα forum πηγαν στο irepair και βαλαν αλλη ζελατινα μετα απο καποια χρηση.

tempered glass θα ηθελα και εγω. Δεν ξερω αν η nillkin ή η hofi εχουν καλα.

Επεξ/σία από Zerg13
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...