Προς το περιεχόμενο

Far Cry 6 [PC]


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 643
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βάζω αγγελία τώρα την 3080Ti για να πάρω 6800XT :D

Τσέκαρε κανείς άλλος αν έχει πρόσβαση στο FC6 με ληγμένο ubisoft+ ?

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Βάζω αγγελία τώρα την 3080Ti για να πάρω 6800XT :D

Τσέκαρε κανείς άλλος αν έχει πρόσβαση στο FC6 με ληγμένο ubisoft+ ?

Τσεκαρες αν σε έχει χρεώσει καταλάθος για 2ο μήνα; Είχε συμβεί σε έναν γνωστό μου ,που παρότι είχε ακυρώσει τη συνδρομή, του χρεωσανε κ τον επόμενο μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, xartemporas είπε

Τσεκαρες αν σε έχει χρεώσει καταλάθος για 2ο μήνα; Είχε συμβεί σε έναν γνωστό μου ,που παρότι είχε ακυρώσει τη συνδρομή, του χρεωσανε κ τον επόμενο μήνα.

Ναι, είναι cancelled. Δεν μπορώ να παίξω τίποτα από ubisoft+, αλλά το FC6 βρίσκεται στο ''My Games'' και μπορώ να το κατεβάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Ναι, είναι cancelled. Δεν μπορώ να παίξω τίποτα από ubisoft+, αλλά το FC6 βρίσκεται στο ''My Games'' και μπορώ να το κατεβάσω.

Τον είχαν χρεώσει, χωρίς να έχει πρόσβαση στα παιχνίδια σκέψου.. και μετα από emails κτλπ κτλπ του τα επιστρέψανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσες ώρες έχω κλείσει, δεν είδα κάποιο θέμα με τα textures, να γίνεται ξαφνικά metro exodus ξέρω γω, ίσα ίσα έχει από τα καλύτερα textures που έχω δει σε open world game.

Τα μόνα που με ενοχλούν είναι το έντονο stuttering και η χαμηλή ανάλυση στα explosion/fire particles.

Σαν game, yolo του κερατά, χαρακτήρες που η μόνη επανάσταση που θα έκαναν είναι angry tweets γιατί τελείωσε στο deli, η βιολογική κινόα και τα γνωστά που βλέπουμε πλέον σε όλα τα games, νομίζουν εκεί στο Μόντρεαλ, στα βουνά της κούβας οι αντικαθεστωτικοί είναι μέλη της LGBTQ+ κοινότητας και ακούνε zoo radio.

Από gameplay τίποτα το σπουδαίο, έχει πλάκα, αλλά μηδέν challenge, ένα sniper 6-10x scope για μακριά, ένα rifle για κοντά και τα δύο με armor break και απλά καθαρίζεις one shot headshots σχεδόν τα πάντα, το AI είναι πιο καθυστερημένο και από το cyberpunk, κατεβάζεις την μισή βάση μέχρι να πάρουν χαμπάρι τα πτώματα.

Ελικόπτερα και tanks τα καθαρίζεις με emp grenade launcher, εντελώς γελοίο, κυρίως για τα ελικόπτερα που απλά είναι διακοσμητικά, τα tanks θέλουν και hijack.

Anyway για 15€ να παίξεις καμιά 30-40 ώρες σε fastpath αξίζει οριακά, για αγορά ούτε λόγος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Razor333 είπε

Τόσες ώρες έχω κλείσει, δεν είδα κάποιο θέμα με τα textures, να γίνεται ξαφνικά metro exodus ξέρω γω, ίσα ίσα έχει από τα καλύτερα textures που έχω δει σε open world game.

Τα μόνα που με ενοχλούν είναι το έντονο stuttering και η χαμηλή ανάλυση στα explosion/fire particles.

Σαν game, yolo του κερατά, χαρακτήρες που η μόνη επανάσταση που θα έκαναν είναι angry tweets γιατί τελείωσε στο deli, η βιολογική κινόα και τα γνωστά που βλέπουμε πλέον σε όλα τα games, νομίζουν εκεί στο Μόντρεαλ, στα βουνά της κούβας οι αντικαθεστωτικοί είναι μέλη της LGBTQ+ κοινότητας και ακούνε zoo radio.

Από gameplay τίποτα το σπουδαίο, έχει πλάκα, αλλά μηδέν challenge, ένα sniper 6-10x scope για μακριά, ένα rifle για κοντά και τα δύο με armor break και απλά καθαρίζεις one shot headshots σχεδόν τα πάντα, το AI είναι πιο καθυστερημένο και από το cyberpunk, κατεβάζεις την μισή βάση μέχρι να πάρουν χαμπάρι τα πτώματα.

Ελικόπτερα και tanks τα καθαρίζεις με emp grenade launcher, εντελώς γελοίο, κυρίως για τα ελικόπτερα που απλά είναι διακοσμητικά, τα tanks θέλουν και hijack.

Anyway για 15€ να παίξεις καμιά 30-40 ώρες σε fastpath αξίζει οριακά, για αγορά ούτε λόγος.

 

Άρα περιμένουμε να πέσει στο δεκαρικάκι και μετά αγορά όπως το περίμενα...😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, Razor333 είπε

Τόσες ώρες έχω κλείσει, δεν είδα κάποιο θέμα με τα textures, να γίνεται ξαφνικά metro exodus ξέρω γω, ίσα ίσα έχει από τα καλύτερα textures που έχω δει σε open world game.

Τα μόνα που με ενοχλούν είναι το έντονο stuttering και η χαμηλή ανάλυση στα explosion/fire particles.

Σαν game, yolo του κερατά, χαρακτήρες που η μόνη επανάσταση που θα έκαναν είναι angry tweets γιατί τελείωσε στο deli, η βιολογική κινόα και τα γνωστά που βλέπουμε πλέον σε όλα τα games, νομίζουν εκεί στο Μόντρεαλ, στα βουνά της κούβας οι αντικαθεστωτικοί είναι μέλη της LGBTQ+ κοινότητας και ακούνε zoo radio.

Από gameplay τίποτα το σπουδαίο, έχει πλάκα, αλλά μηδέν challenge, ένα sniper 6-10x scope για μακριά, ένα rifle για κοντά και τα δύο με armor break και απλά καθαρίζεις one shot headshots σχεδόν τα πάντα, το AI είναι πιο καθυστερημένο και από το cyberpunk, κατεβάζεις την μισή βάση μέχρι να πάρουν χαμπάρι τα πτώματα.

Ελικόπτερα και tanks τα καθαρίζεις με emp grenade launcher, εντελώς γελοίο, κυρίως για τα ελικόπτερα που απλά είναι διακοσμητικά, τα tanks θέλουν και hijack.

Anyway για 15€ να παίξεις καμιά 30-40 ώρες σε fastpath αξίζει οριακά, για αγορά ούτε λόγος.

Δεν έχει κανένα θέμα με τα textures δεν περνά ποτέ η χρήση της vram τα 9,5 gb, στην αρχή ανέβαινε μέχρι τα 11,5gb σχεδόν στο όριο της 3080Τi, ούτε θαμπώνουν τα textures ούτε τίποτα....

Βtw είμαι ακόμα το isla santuario δεν καταλαβαίνω που να πάω και πως  κάνει progress, έχω τελειώσει τα missions σε αυτό όλα όσα δείχνει ο χάρτης είναι μπλέ και αυτό τίποτα άλλο έχω δει διαβάσει walkthroughs αλλά δεν βγάζω άκρη, εκτός αν θέλει crafting οπωσδήποτε σε οπλα, και να μαζεύεις πράγματα από εδώ και απο εκεί αλλά πραγματικά αυτό ούτε καν είναι που είναι τέρμα βαρετό και επαναλαμβανόμενο έ μέχρι εκεί 

Επεξ/σία από itanium
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

 

Άρα περιμένουμε να πέσει στο δεκαρικάκι και μετά αγορά όπως το περίμενα...😁

Αν πέσει κάνα 20αρικο, αξίζει, να σου μείνει κιόλας. Στα 10 δεν θα πέσει σύντομα, ζήτημα αν το δεις στα 30 πριν βγει ο χρόνος.

5 λεπτά πριν, itanium είπε

Δεν έχει κανένα θέμα με τα textures δεν περνά ποτέ η χρήση της vram τα 9,5 gb, στην αρχή ανέβαινε μέχρι τα 11,5gb σχεδόν στο όριο της 3080Τi, ούτε θαμπώνουν τα textures ούτε τίποτα....

Βtw είμαι ακόμα το isla santuario δεν καταλαβαίνω που να πάω και πως  κάνει progress, έχω τελειώσει τα missions σε αυτό όλα όσα δείχνει ο χάρτης είναι μπλέ και αυτό τίποτα άλλο 

Στο journal δεν σου βγάζει τίποτα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Οχι απολύτως τίποτα, δεν ξέρω αν παίζει κάποιο bug γιατί χρόνο να κοιτώ σε forum σχετικά δεν έχω αφιερώσει παίζω περιστασιακά και μόνο, αλλά  έχει όλα τα Updates που έχουν βγει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, itanium είπε

'Οχι απολύτως τίποτα, δεν ξέρω αν παίζει κάποιο bug γιατί χρόνο να κοιτώ σε forum σχετικά δεν έχω αφιερώσει παίζω περιστασιακά και μόνο, αλλά  έχει όλα τα Updates που έχουν βγει 

Μάλλον σου bugαρε, θα έπρεπε να βγάζει κάτι στο journal/operations. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, itanium είπε

Δεν έχει κανένα θέμα με τα textures δεν περνά ποτέ η χρήση της vram τα 9,5 gb, στην αρχή ανέβαινε μέχρι τα 11,5gb σχεδόν στο όριο της 3080Τi, ούτε θαμπώνουν τα textures ούτε τίποτα....

Με 4 ώρες σερί gameplay αρχίζει το πρόβλημα περίπου..Στις 2 ωρίτσες δεν βλέπεις τίποτα, μόνο περισσότερα micro-stutters σε σχέση με το HD pack off. Στο resetera είναι confirmed από πάρα πολλούς ότι το παιχνίδι θέλει 16GB VRAM για τα HD textures.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Με 4 ώρες σερί gameplay αρχίζει το πρόβλημα περίπου..Στις 2 ωρίτσες δεν βλέπεις τίποτα, μόνο περισσότερα micro-stutters σε σχέση με το HD pack off. Στο resetera είναι confirmed από πάρα πολλούς ότι το παιχνίδι θέλει 16GB VRAM για τα HD textures.

Πάω πάσο 4 ώρες  σερί gaming δεν έχω κλείσει ποτέ οπότε οκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, xartemporas είπε

Τον είχαν χρεώσει, χωρίς να έχει πρόσβαση στα παιχνίδια σκέψου.. και μετα από emails κτλπ κτλπ του τα επιστρέψανε.

Όχι στο λογαριασμό που κοιτάω δεν έχουν τραβήξει ξανά χρήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...