Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, kosath είπε

Αν είναι έτσι μήπως συμφέρει το Protergia Οικιακό ΣΤΑΘΕΡΟ?

κατέβασε το excel της υπογραφής μου

_________________________________________________--

έγιναν αλλαγές και έβαλα τις νέες τιμές , στο πεδίο "Το Πρόγραμμά σας" είναι το παλιό online

(με το enter είχαν μικρή διαφορά)

13 λεπτά πριν, kosath είπε

Άρα δεν πληρώνω ρήτρα διακοπής;

ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 λεπτά πριν, kosath είπε

από 1/1/2022 σε όλους είπε κάποιος, ακόμη και στους πριν 2/12...

Δεν ξερω τι λενε.....ο καθενας λεει οτι του κατεβει στο κεφαλι εδω μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, giochousm είπε

Καλησπέρα σε όλους! Συγχαρητήρια για τα φύλλα excel! Είμαι πελάτης ΔΕΗ ανέκαθεν Γ1Ν Οικιακό Τιμολόγιο, εάν επιλέξω τώρα μέσα απο την σελίδα e bill το πρόγραμμα myHome Enter θα προλάβω να εξασφαλίσω τις νέες τιμές; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

1 λεπτό πριν, giochousm είπε

Το αίτημα σας για το ΔΕΗ myHome Enter είναι υπό εξέταση

3 εργάσιμες ημέρες μετά την κατάθεση του αιτήματος σας μπορείτε να συνδεθείτε ξανά στο ebill και σε αυτό το σημείο θα δείτε την επιβεβαίωση ότι το προϊόν έχει ενεργοποιηθεί.

Ενεργοποίηση τσακ μπαμ σε 4 λεπτά... δε πρόλαβε κάποιος να σε ρωτήσει... έχεις ΚΟΤ;

Επεξ/σία από ekrepali
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις μήπως έχει κάποιος καμία εμπειρία από volton ; ειμαι κανα 8 μηνο αλλα ειμαι παντελώς απογοητευόμενος και σκεφτομαι να αλλάξω... γνωρίζετε τι παιζει με ρήτρες αποδέσμευσης συμβολαίου; ΥΓ δεν βρισκω το συμβολαίου μου και δεν μου σηκώνουν τα τηλ να ρωτήσω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Sklrk είπε

Ρε σεις μήπως έχει κάποιος καμία εμπειρία από volton ; ειμαι κανα 8 μηνο αλλα ειμαι παντελώς απογοητευόμενος και σκεφτομαι να αλλάξω... γνωρίζετε τι παιζει με ρήτρες αποδέσμευσης συμβολαίου; ΥΓ δεν βρισκω το συμβολαίου μου και δεν μου σηκώνουν τα τηλ να ρωτήσω....

κατέβασε το excel της υπογραφής μου , βάλε τετράμηνα στην καρτέλα με τα προγράμματα χωρίς ρήτρα και βλέπεις το "Πρόγραμμά σας"(παλιό online)  τελική με ΦΠΑ

στην άλλη καρτέλα βάλε ετήσια και κάνε σύγκριση της Τελικής με ΦΠΑ

μετά το ξανασκέφτεσαι αφού βρεις στο site το πρόγραμμα που έχεις και καταβάσεις τους όρους και δεις ρήτρα αποχώρησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να ενεργοποιήσω για τ πατέρα Μ το χομ Έντερ. Του κλείνω Δευτέρα ονλαιν ραντεβού.Μετα θα πρέπει ν τ ενεργοποιήσω μεσω ιμπιλ? Η πάει στο γ1 πρώτα ;σορυ για τ πρηξιμο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, giochousm είπε

Καλησπέρα σε όλους! Συγχαρητήρια για τα φύλλα excel! Είμαι πελάτης ΔΕΗ ανέκαθεν Γ1Ν Οικιακό Τιμολόγιο, εάν επιλέξω τώρα μέσα απο την σελίδα e bill το πρόγραμμα myHome Enter θα προλάβω να εξασφαλίσω τις νέες τιμές; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Αν το κανεις τωρα κομπλε θα εισαι πιστευω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Sklrk είπε

Ρε σεις μήπως έχει κάποιος καμία εμπειρία από volton ; ειμαι κανα 8 μηνο αλλα ειμαι παντελώς απογοητευόμενος και σκεφτομαι να αλλάξω... γνωρίζετε τι παιζει με ρήτρες αποδέσμευσης συμβολαίου; ΥΓ δεν βρισκω το συμβολαίου μου και δεν μου σηκώνουν τα τηλ να ρωτήσω....

Βρες οποιαδήποτε τους όρους, ποιο πρόγραμμα υπέγραψες για να δεις τι μπορείς να κάνεις έστω κ τώρα εκτός από το σταυρό σού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν έχω ΚΟΤ και γι'αυτό επέλεξα το ΔΕΗ myHome Enter. Επίσης δεν ήθελα πάγια εντολή. Σας ευχαριστώ για τις συμβουλές σας. Θα ειδοποιήσω και άλλα απολωλότα πρόβατα να επιστρέψουν στη ΔΕΗ. Εάν προλάβουν.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΟΚ πάλι καλά.

---------

Παιδιά πριν συμβουλέψετε κάποιον να πέσει βουρ σε όποιο πρόγραμμα βρει μπροστά του, ρωτήστε αν έχει ΚΟΤ.

Επεξ/σία από ekrepali
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, billyst είπε

Θέλω να ενεργοποιήσω για τ πατέρα Μ το χομ Έντερ. Του κλείνω Δευτέρα ονλαιν ραντεβού.Μετα θα πρέπει ν τ ενεργοποιήσω μεσω ιμπιλ? Η πάει στο γ1 πρώτα ;σορυ για τ πρηξιμο

 

Πολυ διαβασμα τις τελευταιες 50 σελιδες να μαθεις τι γινεται και τι παιζει γενικοτερα και θα παρεις ολες τις απαντησεις σου.

Αν μπορει καποιος αλλος να σου κανει την ιδια αναλυση που γινεται σε καθε σελιδα ας το κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, billyst είπε

Θέλω να ενεργοποιήσω για τ πατέρα Μ το χομ Έντερ. Του κλείνω Δευτέρα ονλαιν ραντεβού.Μετα θα πρέπει ν τ ενεργοποιήσω μεσω ιμπιλ? Η πάει στο γ1 πρώτα ;σορυ για τ πρηξιμο

έχει ΚΟΤ? είναι σε άλλο πάροχο να υποθέσω?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...