Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Τι να το κανεις το ebill σε παλιο ονομα δεν σε βοηθαει.Λογικα κανεις αλλαγη ονοματος και μετα εγγραφη και νεο ebill με τα καινουρια στοιχεια αν θες να βαλεις το online.

Δυσκολο πολυ να προλαβεις για μενα.

Δοκιμασε μηπως μπορεσεις και προλαβεις να βαλεις τον enter.

Θα επιχειρήσω να κάνω ταυτόχρονα αλλαγή ονόματος και enter στο κατάστημα. Ελπίζω να πέσω σε καλό υπάλληλο. Θα πληρώσω πάγιο για την αλλαγή μήπως ξέρεις; 

Επεξ/σία από Rattlehead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, satsok2 είπε

Σε αιτήσεις enter μέσω e-bill που έγιναν σήμερα, λέτε να μας τρενάρουν για τις 3.12 και να φάμε το 18λεπτο την κιλοβατώρα;

Δεν νομιζω αλλα ολα παιζουν.

Λογικα θα εισαι με τις παλιες τιμες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, korakios είπε

θες κωδικό εταίρου και να γίνει το ebill , δε νομίζω αυθημερόν οτι θα σου έχουν την καρτέλα έτοιμη

Είχαμε ebill όσο ήμασταν και μπήκα σήμερα και το τσέκαρα και ισχύει ακόμα , απλά πριν ήταν στο όνομα της μητέρας μου ο αριθμός παροχής και όταν πήγαμε στην W&V το γυρίσαμε στο δικό μου. Δεν ξέρω αν με το καινούργιο συμβόλαιο στο δικό μου πλέον όνομα θα ισχύει ή αν θα πρέπει να ανοίξουν καινούργιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια απλή διευκρίνηση επειδή το μυαλό μου έχει πήξει όλη τη μερα με τα δικαιολογητικά και αναγνωση όρων για να ειμαι ετοιμος τη δευτερα. εχω 3 παροχές να μεταφέρω.

το online έχει ρήτρα? και συνδυάζεται με το κοτ? και αν ενεργοποιηθεί το κοτ ενεργοποιείται ρήτρα?

στο enter το λέει ξεκάθαρα στο site στο online όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Rattlehead είπε

Θα επιχειρήσω να κάνω ταυτόχρονα αλλαγή ονόματος και enter στο κατάστημα. Ελπίζω να πέσω σε καλό υπάλληλο. 

Δεν υπαρχει καλος υπαλληλος μονο τυχη χρειαζεσαι.Ειναι οπως το τζοκερ.

1 λεπτό πριν, arcadian27 είπε

Είχαμε ebill όσο ήμασταν και μπήκα σήμερα και το τσέκαρα και ισχύει ακόμα , απλά πριν ήταν στο όνομα της μητέρας μου ο αριθμός παροχής και όταν πήγαμε στην W&V το γυρίσαμε στο δικό μου. Δεν ξέρω αν με το καινούργιο συμβόλαιο στο δικό μου πλέον όνομα θα ισχύει ή αν θα πρέπει να ανοίξουν καινούργιο. 

Λογικα θα πρεπει να γινει ebill με τα δικα σου στοιχεια γιατι αλλαζει ο αριθμος συμβολαιου(ο παλιος με τα στοιχεια της μητερας σου) εκτος απο το ονομα.

2 λεπτά πριν, baladisk είπε

το online έχει ρήτρα? και συνδυάζεται με το κοτ? και αν ενεργοποιηθεί το κοτ ενεργοποιείται ρήτρα?

Σοβαρα τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, baladisk είπε

το online έχει ρήτρα? και συνδυάζεται με το κοτ? και αν ενεργοποιηθεί το κοτ ενεργοποιείται ρήτρα?

 

Να ξεκουραστούν λίγο τα παιδιά..

όχι-ναι-όχι, την κουρτίνα 2 και ζυγός με ωροσκόπο αιγόκερω. 

Επεξ/σία από Dante80
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

Έχω ebill σε παλιό όνομα. Έκλεισα ραντεβού για Δευτέρα να αλλάξω όνομα και να κάνω αίτηση για το enter. Τι να προσέξω; να αναγράφονται ημερομηνίες και τιμές;

ναι , τιμές παρανόμως δε δίνουν , αυτοσχεδίασε με τον υπάλληλο

21 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

; αν δεν με εξυπηρετήσει και κάνω αίτηση από το ebill για το online θα μετρήσει από τη στιγμή της αίτησης; 

εννοείς να υπογράψεις Γ1 , το online θα μετρήσει απο τη στιγμή που το ενεργοποιήσεις εσύ

αν η ΔΕΗ (παράνομα) χρεώσει βάσει ημερομηνίας που θα το ενεργοποιήσει η ίδια , άγνωστο

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, satsok2 είπε

Σε αιτήσεις enter μέσω e-bill που έγιναν σήμερα, λέτε να μας τρενάρουν για τις 3.12 και να φάμε το 18λεπτο την κιλοβατώρα;

άγνωστο , μετά καταγγελίες , φυσικά αγνοείτε οτιδήποτε λένε τηλεφωνικά οι υπάλληλοι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, VirusX2gr είπε

Απο 1/1/22 θα εφαρμοστούν σε όλους οι νέες τιμες δυστυχώς..

Είδα το έγγραφο…

Σιγά

Επεξ/σία από satsok2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, VirusX2gr είπε

Απο 1/1/22 θα εφαρμοστούν σε όλους οι νέες τιμες δυστυχώς..

Είδα το έγγραφο…

Μπορεί, αλλά αυτοί που κάνουν τώρα με τις φθηνές έχουν ένα εξάμηνο καβάτζα κλειδωμένη την τιμή. Και είναι αυτό το εξάμηνο που θα γίνει της πόπης με τις ρήτρες. 

Επεξ/σία από Dante80
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Dante80 είπε

Μπορεί, αλλά αυτοί που κάνουν τώρα με τις φθηνές έχουν ένα εξάμηνο καβάτζα κλειδωμένη την τιμή. Και είναι αυτό το εξάμηνο που θα γίνει της πόπης με τις ρήτρες. 

για το 6μηνο γίνεται η όλη φάση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...