Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

33 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Κανε αυτό που σου είπα με το ebill, αν καταφέρεις να μπεις ενεργοπιησε το enter. Διαφορετικά κλείσε ραντεβού σε κατάστημα σήμερα μέχρι τις 1900 και στείλε τον κάτοχο της παροχής με όλα τα δικαιολογητικά να υπογράψει enter. Η αν έχουν e-banking μπορείς να εξουσιοδοτήσεις τον εαυτό σου στο gov να πας εσύ εκ μέρους τους. Μη κάνεις αίτηση τηλεφωνικά, θα μπλέξεις.

Η εξουσιοδότηση ισχύει για την μέρα που τη βάζεις η και για επόμενες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, archiezulu είπε

Η εξουσιοδότηση ισχύει για την μέρα που τη βάζεις η και για επόμενες ;

η εξουσιοδότηση γράφει για πόσες μέρες ισχύει είτε επάνω της είτε εκεί που την έκανες συμπλήρωση και έκδοση.

ρε παίδες σοβαρά τώρα.....από τα πιο βασικά πράγματα γραφειοκρατίας δεν έχετε μάθει; πλήρης άγνοια μιλάμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Σημερα αν μπορείς, όχι τελευταία στιγμή γιατί λένε οι υπάλληλοι μαλακίες του στυλ έληξαν δε προλαβαίνετε. 

Δεν έχει σήμερα διαθέσιμο ραντεβού επίσης έβγαλα εξουσιοδότηση σήμερα από gov θα ισχύει και αύριο η πρέπει να έκδοση καινούρια ;

6 λεπτά πριν, greekfragma είπε

η εξουσιοδότηση γράφει για πόσες μέρες ισχύει είτε επάνω της είτε εκεί που την έκανες συμπλήρωση και έκδοση.

ρε παίδες σοβαρά τώρα.....από τα πιο βασικά πράγματα γραφειοκρατίας δεν έχετε μάθει; πλήρης άγνοια μιλάμε....

Online έγινε δεν αναφέρει το ψηφιακό έγγραφο ισχύ μονο ημερομηνία υπογραφής τη σημερινή , λογικά μέχρι ανάκλησης της 

Επεξ/σία από archiezulu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ebill δεν δουλευει σημερα? Δεν μπορω να κανω εγγραφη.

Εκανα χτες 2 αιτησεις για enter. Το ενα σπιτι εχει νυχτερινο μετρητη και βλεπω πολλοι εδω μεσα εχουν στο συμβολαιο το myHome Enter N... Εμενα λεει σκετο myHome Enter, παιζει να κανανε λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, spocky είπε

Το ebill δεν δουλευει σημερα? Δεν μπορω να κανω εγγραφη.

Εκανα χτες 2 αιτησεις για enter. Το ενα σπιτι εχει νυχτερινο μετρητη και βλεπω πολλοι εδω μεσα εχουν στο συμβολαιο το myHome Enter N... Εμενα λεει σκετο myHome Enter, παιζει να κανανε λαθος?

Γενικα καθυστερεί τρομερα. Μπηκα και εγω για ενεργοποίηση μηνιαίου και μου πεταξε 2 φορες error.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

24 λεπτά πριν, herosp77 είπε

Καλημέρα σε όλους, εγώ είμαι τώρα μέσα στο site της ΔΕΗ και θέλω να ενεργοποιήσω ένα από τα τρία προγράμματα, αλλά οι τιμές που αναγράφονται στον Αναλυτικό Τιμοκατάλογο τους δεν έχει τις τιμές μέχρι 2/12 αλλά αυτές που θα ισχύσουν μετά. Μάλλον τον ηπι@μ3;  Αλλά είναι ακόμα 30/11...

Παιδια εχω την ίδια απορία. Ισχύει η ημερομηνία αίτησης ή η ημερομηνία ενεργοποίησης (η οποία μπορεί να ειναι σε μια μέρα, μπορεί και σε 10) ?

 

image.png.e4dd7c730d845c55a0159f880c3f2b8c.png

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sphinxgr είπε

 

Παιδια εχω την ίδια απορία. Ισχύει η ημερομηνία αίτησης ή η ημερομηνία ενεργοποίησης (η οποία μπορεί να ειναι σε μια μέρα, μπορεί και σε 10) ?

  

51 λεπτά πριν, korakios είπε

Πες την Τασία να σου ρίξει χαρτιά , αλλά αν πίνεις ελληνικό η Μέλω λέει απίθανο φλιτζάνι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sphinxgr είπε

 

Παιδια εχω την ίδια απορία. Ισχύει η ημερομηνία αίτησης ή η ημερομηνία ενεργοποίησης (η οποία μπορεί να ειναι σε μια μέρα, μπορεί και σε 10) ?

Εμενα με την αίτηση πήρε και την έγκριση ίδια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sphinxgr είπε

 

Παιδια εχω την ίδια απορία. Ισχύει η ημερομηνία αίτησης ή η ημερομηνία ενεργοποίησης (η οποία μπορεί να ειναι σε μια μέρα, μπορεί και σε 10) ?

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΣ ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΟΕΟΕΟ

share discover GIF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

έγινε το συμβόλαιο στο enter μετά από επίσκεψη στο κατάστημα για αλλαγή παρόχου. 100€ εγγύηση η οποία επιστρέφεται μετά τον ορισμό πάγιας πληρωμής.

 

Προς το παρόν δεν μπαίνει στο ebill με τους παλιούς μου κωδικούς, ώστε να ενεργοποιήσω πάγια, μηνιαίο και ηλεκτρονικό λογαριασμό. Αναφαίρει το παρακάτω:

Παρακαλώ διορθώστε τα ακόλουθα και προσπαθήστε ξανά:

  • Ο χρήστης έχει διαγραφεί. Για να έχετε πρόσβαση στην υπηρεσία ebill θα πρέπει να προβείτε σε νέα εγγραφή.

 

Για νέα εγγραφή λέει ότι απαιτείται λογαριασμός, ίσως να γίνεται και με τα στοιχεία της σύμβασης.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο λογαριασμος ειναι διμηνιαιος σαν default ετσι?

Οσοι τον αλλαζετε σε μηνιαιο μεσω του ebill, το κανετε επειδη εχει καποια πλεονεκτηματα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, greekfragma είπε

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΣ ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΟΕΟΕΟ

share discover GIF

Το θέμα είναι πόσο καταχωρημένοι είμαστε γιατί το ίδιο θα έπρεπε να ισχύει και για τα econtract. Σήμερα έχω ραντεβού στις 5μμ υποτίθεται. Για να είμαι ειλικρινής δεν γουστάρω να πάω μέχρι εκεί, να σκάσω ένα 100αρικο για εγγύηση όταν στο online δεν έχει και να έχω και μεγαλύτερες τιμές χρέωσης σε κιλοβατώρες από αυτές που έχω κάνει ήδη αίτηση μόνο και μόνο γιατί αργούν από τη ΔΕΗ να επεξεργαστούν μια αίτηση και στον φόβο μη κάνουν τη λαμογια. Έχω λίγες ώρες ακόμα να αποφασίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ενεργοποίησα και εγω το ebill , χτες εκανα την αίτηση σε καταστημα γιατι ηλεκτρονικα δεν εβγαζα ακρη.

Σας ευχαριστώ ολους για τη βοήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, liakjim είπε

Το θέμα είναι πόσο καταχωρημένοι είμαστε γιατί το ίδιο θα έπρεπε να ισχύει και για τα econtract. Σήμερα έχω ραντεβού στις 5μμ υποτίθεται. Για να είμαι ειλικρινής δεν γουστάρω να πάω μέχρι εκεί, να σκάσω ένα 100αρικο για εγγύηση όταν στο online δεν έχει και να έχω και μεγαλύτερες τιμές χρέωσης σε κιλοβατώρες από αυτές που έχω κάνει ήδη αίτηση μόνο και μόνο γιατί αργούν από τη ΔΕΗ να επεξεργαστούν μια αίτηση και στον φόβο μη κάνουν τη λαμογια. Έχω λίγες ώρες ακόμα να αποφασίσω.

 

ρε παιδιά σοβαρά τώρα....τη νομοθεσία για συναλλαγές την έχετε διαβάσει ποτέ;

οι όροι που διέπουν μια συναλλαγή τίθονται σε ισχύ την ημερομηνία ΣΥΝΑΨΗΣ/ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ.

αν είναι δυνατόν να πρέπει να φτάσουμε στην άλφα βήτα για πράγματα που στα 18 σας χρόνια ως ενήλικες θα έπρεπε να τα έχετε εμπεδώσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...