Προς το περιεχόμενο

Ερωτικές σχέσεις, στρατηγικές δικτύωσης και dating sites


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, aizensama24 είπε

Σκέφτομαι καιρό τώρα την ενασχόληση με κάποια επιχειρηματική/επαγγελματική δραστηριότητα στο φυσικό κόσμο συνδιαστικά με ότι κάνω στο διαδίκτυο. Το διαδίκτυο δεν είναι αναγκαίο να μου τρώει τόσο χρόνο, αυτό γίνεται επειδή το θέλω. 

Μπορεί να οδηγήσει σε μία καλύτερη κοινωνική κατάσταση αλλά δεν είμαι σίγουρος τι να δώσω.

Σκέφτεσαι ορθώς. Και νομίζω πως είναι ευκαιρία τώρα που βρίσκεσαι σε νέο περιβάλλον να το εκμεταλλευτείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

2 λεπτά πριν, aizensama24 είπε

Σκέφτομαι καιρό τώρα την ενασχόληση με κάποια επιχειρηματική/επαγγελματική δραστηριότητα στο φυσικό κόσμο συνδιαστικά με ότι κάνω στο διαδίκτυο. Το διαδίκτυο δεν είναι αναγκαίο να μου τρώει τόσο χρόνο, αυτό γίνεται επειδή το θέλω. 

Μπορεί να οδηγήσει σε μία καλύτερη κοινωνική κατάσταση αλλά δεν είμαι σίγουρος τι να δώσω.

γενικα εισαι εσωστρεφείς? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, APPLEGEEK είπε

γενικα εισαι εσωστρεφείς? 

Δε ξέρω.

Αν δεν γνωρίζω καλά τον άλλον δε πολυμιλάω. Κομπλάρω κοινωνικά αρκετές φορές. Εξαρτάται με ποιον είμαι.

Στο θέμα της εργασίας δεν έχω πρόβλημα πάντως ειδικά αν είμαι ανεξάρτητος.

Επεξ/σία από aizensama24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, aizensama24 είπε

Δε ξέρω.

Αν δεν γνωρίζω καλά τον άλλον δε πολυμιλάω. Κομπλάρω κοινωνικά αρκετές φορές. Εξαρτάται με ποιον είμαι.

τα ιδια και εγω

θελει πολυ δουλεια - εγω ασχολουμε μονο με ονλινε dating

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, APPLEGEEK είπε

τα ιδια και εγω

θελει πολυ δουλεια - εγω ασχολουμε μονο με ονλινε dating

Ναι σε ένα chat μπορώ να πω πολύ περισσότερα από ότι από κοντά ή τηλεφωνικός. Μπορεί να με βοηθούσε να να ξεκομπλάρω για να είμαι πιο έτοιμος όταν θα είμαι κοντά.

Γενικά ξέρω τι άνθρωπος είμαι και τι θέλω, έχω τι φιλοσοφία μου για τη ζωή και έχω δουλέψει σε ότι θεωρούσα σημαντικό και συνεχίζω να δουλεύω. Στο κομμάτι των σχέσεων είμαι καινούργιος, εκεί δε μπορώ να πω ότι ξέρω τον εαυτό μου αλλά κάπου πρέπει να αρχίσω, στη πράξη μαθαίνονται όλα καλύτερα. Προφανώς δε περιμένω ότι θα έχω μόνο επιτυχίες, όλο και κάτι θα πάει λάθος. Μπορεί και τραγικά λάθος.

Επεξ/σία από aizensama24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, aizensama24 είπε

Για πείτε δικές σας στρατηγικές/κόλπα  για την αναζήτηση σχέσης. 

Το μόνο που κάνω πριν βγώ για εξόρμηση ερωτικού συντρόφου,είναι να βάλω σε μία τσέπη ένα κομμάτι τούβλο.

 

Επεξ/σία από momotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, JohnGTA είπε

Περίμενα κάτι καλύτερο φίλτατε @aizensama24

Μετα το ξυλο που εφαγε απο τον Κουροσακι μην περιμενεις πολλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τέτοιου είδους περιπτώσεις χρήζουν βοήθειας από επαγγελματία Ψυχικής Υγείας, περισσότερο Ψυχολόγο για αρχή και αν χρειάζεται Ψυχίατρο για λήψη φαρμακευτικής αγωγής. Οι καλύτερες τεχνικές Ψυχοθεραπείας είναι η Γνωστική και η Συνθετική ψάξε για τέτοιου είδους θεραπευτές, σε χρονικό διάστημα 6 μήνων θα δείς μεγάλη διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...