Προς το περιεχόμενο

Με περισσότερες αναβαθμίσεις σε βάθος χρόνου επιλεγμένες συσκευές της Samsung


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 8/8/2020 στις 2:10 ΠΜ, paris_chav είπε

Τα s9 ωστοσο εχουν αναβαθμιστει σε android 10 οποτε κατι αλλο συμβαινει. Μηπως εκανες κατι μεσω Odin ; Ειδικα τα γερμανικα ειναι απο τα πρωτα που παιρνουν καθε φορα το update.

Ωπα, τωρα ειδα το 2018. Νομιζα μιλουσαμε για 2019. Οποτε σιγουρα κατι συμβαινει φιλε. Δεν ειναι λογικο να ειναι τοσο πισω.

Btw τα S9 εχουν παρει και το security update του Αυγουστου.

@Socratis_g @tommy^Πότε δεν πείραξα κάτι. Κανονικά official rom έχει. Απλά μου είπαν πήγαινε σε ένα επίσημο service να σου κάνουν update, επομένως να περάσουν και android 10, και δεν ξέρω αν πρέπει λόγω μπαταρίας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 ώρες πριν, AtiX είπε

Πραγματικά αν εσένα δεν σε ενοχλεί να ξεχνάει την συσκευή και να την θεωρεί κατεργημένη, εμένα δεν με ενοχλεί...

Μπορώ όμως σαν καταναλωτής, ΕΓΩ να θέλω καλύτερη υποστήριξη γιατί τις τα έσκασα χοντρά???

Ξανά γιατί δεν απάντησες. Πως ειναι ελλειπης και πως ειναι κατεργημενη; Εχω το S8+. Βρες μου ΕΝΑ feature του Android που δεν το ειχε 3-4 γενιές πριν. Security Updates λαμβάνει ακόμα. Προχθές πήρε. Οπότε ξανά. Πως ακριβώς ειναι ελλειπης η υποστηριξη; Τοσο σημαντικό ειναι για σενα να γράφει διαφορετικό αριθμό στα settings και ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NamelessDead είπε

Ξανά γιατί δεν απάντησες. Πως ειναι ελλειπης και πως ειναι κατεργημενη; Εχω το S8+. Βρες μου ΕΝΑ feature του Android που δεν το ειχε 3-4 γενιές πριν. Security Updates λαμβάνει ακόμα. Προχθές πήρε. Οπότε ξανά. Πως ακριβώς ειναι ελλειπης η υποστηριξη; Τοσο σημαντικό ειναι για σενα να γράφει διαφορετικό αριθμό στα settings και ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ;

Αν δεν μπορείς να καταλάβεις την διαφορά μεταξύ του, το κάνει μόνο του το λειτουργικό από το κάνει μέσω έξτρα "εφαρμογής" ή το ακόμα καλύτερο παίρνω οπότε δεήσει, τρίμηνο ή τετράμηνο, η Χ εταιρία security updete, εγώ δεν μπορώ να κάνω κάτι και να πω την αλήθεια ούτε και θέλω...

Οπότε... εσύ εχεις κάθε δικαίωμα να είσαι ικανοποιημένος με αυτή τη συμπεριφορά, μπορώ εγώ να μην είμαι και να επικροτώ εταιρίες που το κάνουν???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός είναι ο λόγος που έφυγα από το Android και πήγα σε IOS...και αυτός θα είναι ένας λόγος για να ξαναγυρίσω στην Samsung

Η Apple δίνει για πενταετία+ για  μεγάλες αναβαθμίσεις...

Επιτέλους ξύπνησαν λίγο....(και το τρία χρόνια είναι λίγο)

Είναι κοροιδία να δίνεις 800+ για μόνο δυο χρόνια μεγάλο update και μετά τα δυο χρόνια να το ''χαρίζεις''...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...