Προς το περιεχόμενο

Το Xiaomi Mi 10 Ultra φέρνει 120W γρήγορη φόρτιση και 120x υβριδικό zoom


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, Bil79 είπε

Αποκλειστικό! Η πρώτη φωτογραφία του Μ10 ultra με 120Χ zoom!

IMG_PixelCam_Plus_20200810_135709-picsay.jpg

https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-10-ultra-camera-review/

Top 13 =11 κινεζικές συσκευές 

 

Screenshot_20200811_194232.jpg

Επεξ/σία από One+
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

τα 16g ραμ εκτός απο πουλ μουρ κάνουν όντως κάτι σε ένα τηλέφωνο? Ξέρω οτι η κάμερα τραβάει μπόλικη αλλα 16γ?!?

16GB ram στην Miui, σημαίνει 10 ανοιχτά apps στο παρασκήνιο, χωρίς reload, στην καλύτερη των περιπτώσεων, με τόσο επιθετική διαχείριση μνήμης που κάνει η Miui.

  • Like 1
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό φαίνεται αλλά θα περιμένουμε να δούμε και τις λεπτομέρειες. Πιστοποίηση IP68, σταθεροποίηση κάμερας, 5G, dual SIM, ανάλυση οθόνης, υλικό κατασκευής κτλ. Αν πάντως έχει σώμα αλουμινίου και ικανοποιητικά specs μπορεί να το προτιμήσω από το Note 20. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είναι το πιο όμορφο εμφανισιακά module κάμερας σε κινητό που έχω δει, και μόνο για αυτό θα το έβαζα στην λίστα των υποψηφίων. Η curved οθόνη όμως το σκότωσε για εμένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, AtiX είπε

Ναι ξέρουμε την αξιοπιστία του συγκεκριμένου site...

κοίτα δεν έχεις δίκιο. όταν έβγαζαν τα iphone και τα pixel πρώτα δεν έλεγε κανένας τίποτα τώρα γιατί δλδ χάσανε ξαφνικά την αξιοπιστία τους? 
Απλά οι κινέζοι πλέον επενδύουν και τολμάνε. 
κάτοχος iphone 11 pro και όχι δεν θεωρώ ότι έχει καλή φωτογραφική κάμερα το κινητό μου, ιδιαίτερα σε σύγκριση με άλλες συσκευές βλέπε p30 p40 pro pixel ktl  😕

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, AtiX είπε

Ναι ξέρουμε την αξιοπιστία του συγκεκριμένου site...

Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Από τα πιο αξιόπιστα site το οποίο είναι σημείο αναφοράς. 

Μπορείς να δεις τις εικονίτσες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, tamis είπε

κοίτα δεν έχεις δίκιο. όταν έβγαζαν τα iphone και τα pixel πρώτα δεν έλεγε κανένας τίποτα τώρα γιατί δλδ χάσανε ξαφνικά την αξιοπιστία τους? 
Απλά οι κινέζοι πλέον επενδύουν και τολμάνε. 
κάτοχος iphone 11 pro και όχι δεν θεωρώ ότι έχει καλή φωτογραφική κάμερα το κινητό μου, ιδιαίτερα σε σύγκριση με άλλες συσκευές βλέπε p30 p40 pro pixel ktl  😕

 

7 λεπτά πριν, One+ είπε

Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Από τα πιο αξιόπιστα site το οποίο είναι σημείο αναφοράς. 

Μπορείς να δεις τις εικονίτσες 

Για να γίνει ξεκάθαρο, ποτέ δεν το θεωρούσα αξιόπιστο, ειδικά μετά από την κυκλοφορία κινητών με δύο ή τρεις κάμερες που έβγαζε πρώτα αυτά, άσχετα αν οι κάμερες τους ήταν λίγο κατώτερες από ένα κινητό που είχε μία...

Ένα άλλο πράγμα που με ενοχλεί είναι οτι βασίζεται σε κινητά που τα στέλνουν οι εταιρίες, αυτό σημαίνει ότι η κάθε εταιρία είναι σε θέση να ελέγξει τι και πώς θα λειτουργεί η εφαρμογή της κάμερας και τι αποτελέσματα θα δώσει... αν αγόραζε μια τυχαία συσκευή και έκανε το τεστ, έστω και μετά από δύο ή τρεις μήνες, ποιος μου λέει ότι δεν θα είχε διαφορετικά αποτελέσματα?

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...