Προς το περιεχόμενο

HP Laser εκτυπωτής LaserJet Pro M15a ~ 36,9€ ΓΕΡΜΑΝΟΣ [ΤΕΛΟΣ]


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και σε μένα. Μικρούλης αλλά βαρύς. Είχαν 2 καλώδια ρεύματος μέσα, ένα EU και ένα UK αλλά κανένα USB...

Τον κότσαρα στο μόντεμ μου (tplink 8970) στο usb, κατέβασα το USB printer controller app, δουλεύει μια χαρά και από δίκτυο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Con_stantine είπε

Ήρθε και σε μένα. Μικρούλης αλλά βαρύς. Είχαν 2 καλώδια ρεύματος μέσα, ένα EU και ένα UK αλλά κανένα USB...

Τον κότσαρα στο μόντεμ μου (tplink 8970) στο usb, κατέβασα το USB printer controller app, δουλεύει μια χαρά και από δίκτυο.

Η έκδοση με wifi (M15w) έχει μέσα usb. Βγάλε άκρη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Con_stantine είπε

Τον κότσαρα στο μόντεμ μου (tplink 8970) στο usb, κατέβασα το USB printer controller app, δουλεύει μια χαρά και από δίκτυο.

Σήμερα παρέλαβα και εγώ, έχω το ίδιο μόντεμ και έκανα ακριβώς την ίδια σύνδεση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, liverpoolman είπε

Παιδιά προσοχή δεν έχει εκτύπωση διπλής οψης

 

8 ώρες πριν, fagoura είπε

Οχι ρε γατωτο και περιμενα διπλης οψης στα 37 ευρω.

ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΓΧΡΩΜΗ ΕΚΤΥΠΩΣΗ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΚΑΝΕΡ, ΔΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΦΑΞ ΚΑΙ ΔΕΝ ΨΗΝΕΙ ΚΑΦΕ! ΔΙΑΔΩΣΤΕ!1!!

Αν ειναι δυνατον λειζερ εκτυπωτης στα 37 ευρω να μην τα κανει ολα αυτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, axi100 είπε

Σήμερα παρέλαβα και εγώ, έχω το ίδιο μόντεμ και έκανα ακριβώς την ίδια σύνδεση!

Με αυτη την σύνδεση βλέπεις τον εκτυπωτή και από το κινητό ή μόνο από pc? Δυσκολα απο κινητό λογικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, foler79 είπε

Με αυτη την σύνδεση βλέπεις τον εκτυπωτή και από το κινητό ή μόνο από pc? Δυσκολα απο κινητό λογικά...

Για να συνδεθείς στον εκτυπωτή πρέπει να τρέξεις μια εφαρμογή πρώτα (και να είναι στο ίδιο subnet κ.α.). Δε νομίζω να υπάρχει διαθέσιμη αυτή η εφαρμογή σε android/IOS. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, fagoura είπε

Οχι ρε γατωτο και περιμενα διπλης οψης στα 37 ευρω.

Είναι σκουπίδι αν εν έτει 2020 δεν υποστηρίζεται αυτό βασικό χαρακτηριστικό, αν ότι κερδίζετε από κατανάλωση μελανιών το δίνετε στο χαρτί... Μόνοι σας αυτοαναιρειστε... Με 50ευρω φίλε επίσης έχω πάρει ένα θηρίο ref που κάνει παπάδες... Οποτε...

Επεξ/σία από liverpoolman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, liverpoolman είπε

Είναι σκουπίδι αν εν έτει 2020 δεν υποστηρίζεται αυτό βασικό χαρακτηριστικό, αν ότι κερδίζετε από κατανάλωση μελανιών το δίνετε στο χαρτί... Μόνοι σας αυτοαναιρειστε... Με 50ευρω φίλε επίσης έχω πάρει ένα θηρίο ref που κάνει παπάδες... Οποτε...

Δεν εχει αυτόματη εκτύπωση διπλής όψης αλλα εχει χειροκίνητη. Εκτυπώνει πρώτα τις μονες σελίδες και μετά τις ζυγές. Οποτε αυτο που λες με το χαρτί δεν ισχύει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, liverpoolman είπε

Με 50ευρω φίλε επίσης έχω πάρει ένα θηρίο ref που κάνει παπάδες.

Και ποιο είναι αυτό;

6 ώρες πριν, liverpoolman είπε

εν έτει 2020 δεν υποστηρίζεται αυτό βασικό χαρακτηριστικό, αν ότι κερδίζετε από κατανάλωση μελανιών το δίνετε στο χαρτί... Μόνοι σας αυτοαναιρειστε

Δεν αναιρούμε τίποτα.

Δεν είναι το κόστος μελανιού ανά σελίδα που προβληματίζει, αλλά το κόστος αλλαγής μελανιών επειδή ξεραίνονται από την αχρηστία και γι'αυτό αξίζει να το επιλέξεις αντί για κάποιο συνονθύλευμα πλαστικών που λέγεται inkjet printer ή inkjet πολυμηχάνημα.

Επεξ/σία από Doubt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...