Προς το περιεχόμενο

Σύνταξη χηρείας και αναδρομικά


airtrelomike13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 551
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, GREGORYMO είπε

Μήπως ο φίλος εννοεί ΑΦΟΥ πληρωθούμε !!!

φεξε μου και γλιστρησα ....Ολα τα λεφτά ένα δικηγορικό γραφείο που έχει αναλάβει την υπόθεση μαζικά και ο συγγενής μας ειχε απευθηνθεί σε αυτους. Ζητάει την αμοιβή του, χωρις να εχουμε πάρει φράγκο και ηταν μάλιστα έκπληκτοι οταν τους ειπαμε οτι ακομα δεν μας έχουν στειλει τιποτε.

Μέχρι την αιτηση τους έστειλα για να δουν αν έγινε σωστά :P :P 

Θέμα τυχης καθαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eurobank τίποτα...με το ΙΚΑ που μίλησα,με τον ίδιο που μου ζήτησε το χαρτί, μου λέει τα έστειλα την επόμενη όλα κομπλε τώρα πότε θα πληρωθείς δε ξέρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, GREGORYMO είπε

Μήπως ο φίλος εννοεί ΑΦΟΥ πληρωθούμε !!!

Μαλλον ,γιατι τωρα μπηκα να δω εκει που γραφει στοιχεια πληρωμης ,αλλα αυτο εφοσον εχουμε δει τα λεφτα στους λογαριασμους μας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα...πετυχα γραμμή στον εφκα και είπαν όσοι είναι με διαθήκη θα μπαίνουν χρήματα ανα τακτά διαστήματα είναι πολλές οι αιτήσεις και θα πάρει καιρο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Κοπέλια σορυ, προσπαθώ να βγάλω άκρη από αυτά που γράφεται για το δικό μου θέμα...αν ξέρει κάποιος να με βοηθήσει ...

Ο πατέρας μου πέθανε, είχε εγκριθεί σύνταξη και πήρε ένα μικρό ποσό για κάθε μήνα από τους 4 που πρόλαβε να πάρει. Επίσης δικαιούνταν και αναπηρική...έχω σκοπό να.κανω αποποίηση κληρονομιάς λόγω χρεών... Τα υπόλοιπομενα χρήματα από τη σύνταξη του που δε πρόλαβε να πάρει θα μπούνε στο λογαριασμό του? Τα δικαιούμαι εγώ παρόλο που θα κάνω αποποίηση? Και με την αναπηρική που δε πρόλαβε να.παρει καθόλου??

Υ.Γ ήταν χωρισμένος οπότε δεν υπάρχει σύζυγος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, Eulogison είπε

Κοπέλια σορυ, προσπαθώ να βγάλω άκρη από αυτά που γράφεται για το δικό μου θέμα...αν ξέρει κάποιος να με βοηθήσει ...

Ο πατέρας μου πέθανε, είχε εγκριθεί σύνταξη και πήρε ένα μικρό ποσό για κάθε μήνα από τους 4 που πρόλαβε να πάρει. Επίσης δικαιούνταν και αναπηρική...έχω σκοπό να.κανω αποποίηση κληρονομιάς λόγω χρεών... Τα υπόλοιπομενα χρήματα από τη σύνταξη του που δε πρόλαβε να πάρει θα μπούνε στο λογαριασμό του? Τα δικαιούμαι εγώ παρόλο που θα κάνω αποποίηση? Και με την αναπηρική που δε πρόλαβε να.παρει καθόλου??

Υ.Γ ήταν χωρισμένος οπότε δεν υπάρχει σύζυγος

Μπούνε δεν μπουν, δεν μπορεις να τα πάρεις από τον λογαριασμό αφού θα κάνεις αποποίηση, ακόμα και αν είσαι συνδικαιουχος.

Αν σηκώσεις λεφτά ΜΕΤΑ τον θάνατο από το κοινό βιβλιάριο, την πάτησες.

Επεξ/σία από GREGORYMO
Συμπληρώμα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...