Προς το περιεχόμενο

Το Netflix δίνει 10 ταινίες & σειρές δωρεάν σε όλους


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, lostregr123 είπε

μετα χρείαζεται να βλέπεις με VPN?

πχ στην τηλεοραση μετα βλέπω κανονικα;

κανεις τα εξής βήματα
πρώτα θέλει να είσαι συνδρομητής
μετά να κανεις ακύρωση συνδρομής δηλαδή να μην ανανεωθεί αυτόματα.
δεύτερον κατεβάζεις το Windscribe VPN στον υπολογιστή σου.
μετά μπαίνεις στον server τις τουρκίας.
μετά μπαίνεις στο netflix και στον λογαριασμό σου.
και κάπου εκεί όταν θα έχεις πάει στα πακέτα συνδρομής θα πρέπει να στα έχει βγάλει σε τιμή τουρκικης λίρας.
έπειτα ξανά επιλεγεις το πρόγραμμα που είχες και χρεώνεσαι.
μετά βγάζεις το VPN και τέλος δεν χρειάζεται να κανεις τίποτα ξανά.
βάζεις τους κωδικούς σου παντού.
εγώ προσωπικά το έχω με άλλους 3 φίλους μου και δίνουμε από 1,5 ευρώ έκαστος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Mclatrin είπε

κανεις τα εξής βήματα
πρώτα θέλει να είσαι συνδρομητής
μετά να κανεις ακύρωση συνδρομής δηλαδή να μην ανανεωθεί αυτόματα.
δεύτερον κατεβάζεις το Windscribe VPN στον υπολογιστή σου.
μετά μπαίνεις στον server τις τουρκίας.
μετά μπαίνεις στο netflix και στον λογαριασμό σου.
και κάπου εκεί όταν θα έχεις πάει στα πακέτα συνδρομής θα πρέπει να στα έχει βγάλει σε τιμή τουρκικης λίρας.
έπειτα ξανά επιλεγεις το πρόγραμμα που είχες και χρεώνεσαι.
μετά βγάζεις το VPN και τέλος δεν χρειάζεται να κανεις τίποτα ξανά.
βάζεις τους κωδικούς σου παντού.
εγώ προσωπικά το έχω με άλλους 3 φίλους μου και δίνουμε από 1,5 ευρώ έκαστος.

ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mclatrin είπε

κανεις τα εξής βήματα
πρώτα θέλει να είσαι συνδρομητής
μετά να κανεις ακύρωση συνδρομής δηλαδή να μην ανανεωθεί αυτόματα.
δεύτερον κατεβάζεις το Windscribe VPN στον υπολογιστή σου.
μετά μπαίνεις στον server τις τουρκίας.
μετά μπαίνεις στο netflix και στον λογαριασμό σου.
και κάπου εκεί όταν θα έχεις πάει στα πακέτα συνδρομής θα πρέπει να στα έχει βγάλει σε τιμή τουρκικης λίρας.
έπειτα ξανά επιλεγεις το πρόγραμμα που είχες και χρεώνεσαι.
μετά βγάζεις το VPN και τέλος δεν χρειάζεται να κανεις τίποτα ξανά.
βάζεις τους κωδικούς σου παντού.
εγώ προσωπικά το έχω με άλλους 3 φίλους μου και δίνουμε από 1,5 ευρώ έκαστος.

 

Μπορεί να χρησιμοποιήσει και holavpn από το κινητό. Τουλαχιστον παλιοτερα δουλευε.

 

Όλα καλα τα είπες..... η τελευταια γραμμή όμως προσωπικα με ξενερωσε. Υπάρχουν και όρια.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη η κουτο-πονηραδα του Ελληνα που και τσαμπα να ειναι παντα θα βρει τροπο να το παρει ακομα πιο τσαμπα,πραγματικα ειναι τραγικη...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fingolfingr είπε

Όλα καλα τα είπες..... η τελευταια γραμμή όμως προσωπικα με ξενερωσε. Υπάρχουν και όρια.

Εδώ ο άλλος πιο πίσω αλλάζει κάθε μήνα mail και κάρτα και ξενέρωσες (what?) που ο άλλος κάνει account share ενώ πληρώνει; Μετοχές στο Netflix έχεις;

1 ώρα πριν, jimmy1973 είπε

αυτη η κουτο-πονηραδα του Ελληνα που και τσαμπα να ειναι παντα θα βρει τροπο να το παρει ακομα πιο τσαμπα,πραγματικα ειναι τραγικη...

Ναι ενώ έξω δεν τα κάνουν αυτά είναι υπεράνω 🤫. Για ψάξε σε κανά Reddit να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, fingolfingr είπε

Μπορεί να χρησιμοποιήσει και holavpn από το κινητό. Τουλαχιστον παλιοτερα δουλευε.

Μα πως λειτουργεί αφου χρειάζεται τούρκικη κάρτα για να τραβήξει τα χρήματα.
Πχ με ελληνική ή revolut δεν προχωρά στην ολοκλήρωση συνδρομής σε TL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, garfield39gr είπε

Από κάρτες όσες θες δηλώνεις και καμία απώλεια 3 χρόνια free βλέπω 

 Το περίεργο είναι ότι αυτό που κάνεις το θεωρείς εξυπνάδα και το λες με καμάρι.... Εγώ προσωπικά τους τζαμπατζιδες ούτε στα 5

15 ώρες πριν, garfield39gr είπε

Από κάρτες όσες θες δηλώνεις και καμία απώλεια 3 χρόνια free βλέπω 

 Το περίεργο είναι ότι αυτό που κάνεις το θεωρείς εξυπνάδα και το λες με καμάρι.... Εγώ προσωπικά τους τζαμπατζιδες ούτε στα 5 χιλιόμετρα δεν τους θέλω διότι γίνεται εμμονή μετά αυτό

Γράφει ο ένας πληρώνω σύνολο 1.5 ευρώ ο άλλος βλέπει δωρεάν 3 χρόνια.... Σιγά ρε παιδιά  πολλά τα εκατομμύρια στο τραπέζι ... Το θέμα είναι ότι το νετφλιξ είναι το καλύτερο αξίζει τα χρήματα του αλλά το ακύρωσα διότι έχανες πολύ χρόνο . Πέρα από αυτό νομιζεται ότι το νετφλιξ δεν ξέρει τι γίνεται και ότι το μεγάλο μέρος το μοιράζεται? Η δε ξέρει το vpn  απλά το αφήνει κάνει αυτό που έκανε και η Xiaomi ήθελε να μπει σε κάθε σπίτι με τιμές κόστους.. έτσι και το νετφλιξ ο ένας να πει στον άλλον είδα μια ταινία στο νετφλιξ φτάνει σου δημιουργεί τν αίσθηση ότι αξίζει και σε βάζει σε σκέψεις να το αποκτήσεις και εσύ .... Βλέπει και τν ανταγωνισμό  και το αφήνει ακόμα έτσι αλλά σε 4-5 χρόνια δεν θα υπάρχει αυτό .. με λίγα λόγια το νετφλιξ  αγαπά τους τζαμπατζιδες και ειδικά στην Ελλάδα έχουμε πολλούς....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, aromeo είπε

Εδώ ο άλλος πιο πίσω αλλάζει κάθε μήνα mail και κάρτα και ξενέρωσες (what?) που ο άλλος κάνει account share ενώ πληρώνει; Μετοχές στο Netflix έχεις;

Ναι ενώ έξω δεν τα κάνουν αυτά είναι υπεράνω 🤫. Για ψάξε σε κανά Reddit να δεις.

οπως και να εχει,χαζομαρα ειναι απο την στιγμη που με-ουτε-4 ευρω,εχεις κανονικη συνδρομη.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, _filippos_ είπε

Μα πως λειτουργεί αφου χρειάζεται τούρκικη κάρτα για να τραβήξει τα χρήματα.
Πχ με ελληνική ή revolut δεν προχωρά στην ολοκλήρωση συνδρομής σε TL.

Όπως είπα... Παλαιότερα δούλευε. Για τώρα δεν ξέρω. Εγω μια κάρτα viva έχω περασμένη εδώ και ένα χρόνο (μπορεί και παραπάνω) και λειτουργεί ακόμα κανονικά.

Επεξ/σία από fingolfingr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εαν θεωρειτε προβλημα τα 3,5€ το μηνα που βγαινει το netflix, τοτε καποιο αλλο ειναι το πραγματικο προβλήμα στη ζωη σας, και ισως να ξεκινησετε να λυσετε πρωτα εκεινο και μετα το netflix.

Επεξ/σία από Radiatedsoul
  • Like 6
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ευρώ για Netflix είναι ένας καφές τον μήνα...OK. Άλλα τόσα για το Spotify άλλος ένας καφές. Ε να πληρώσεις και NOVA να βλέπεις αγώνες νόμιμα, άλλοι 5-6 καφέδες. Να έχεις και ένα cloud ή κάποιο VPN να θυσιάσεις άλλους 3-4 καφέδες. Και για τα προγράμματα ποτέ σπασμένα, να πληρώνεις Lightroom κτλ, απλά άλλοι 4-5 καφέδες. Και παιχνίδια να πληρώσεις το Steam κανονικά, 5-6 καφέδες το ένα είναι.

Το πρόβλημα το δικό μου είναι ότι έχω κόψει τον καφέ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, fingolfingr είπε

Μπορεί να χρησιμοποιήσει και holavpn από το κινητό. Τουλαχιστον παλιοτερα δουλευε.

Όλα καλα τα είπες..... η τελευταια γραμμή όμως προσωπικα με ξενερωσε. Υπάρχουν και όρια.

σε πείραξε το γεγονός ότι μοιράζομαι το  με άλλους 3 ακόμα ἡ ότι δίνουμε από 1,5 ευρώ ο καθένας λες και είναι εξευτελιστικό.
καλά θα μου πεις ο καθένας έχει τα δικά του όρια και για κάποιους κάτι τέτοιο θα ήταν τραγικό.lol

2 ώρες πριν, Radiatedsoul είπε

Εαν θεωρειτε προβλημα τα 3,5€ το μηνα που βγαινει το netflix, τοτε εχετε σοβαρο προβλήμα στη ζωη σας, και ισως να ξεκινησετε να λυσετε πρωτα εκεινο και μετα το netflix.

είπε ο άπλας που πληρώνει το foul πακέτο.

προσωπικά δεν είχα αλλα προβλήματα τώρα που έλυσα και αυτό είμαι σε απόγνωση.

3 ώρες πριν, jimmy1973 είπε

οπως και να εχει,χαζομαρα ειναι απο την στιγμη που με-ουτε-4 ευρω,εχεις κανονικη συνδρομη.

χαζομάρα είναι που καθόμαστε και το συζητάμε αν είναι χαζό η όχι το τι πληρώνει ο καθένας και αν είναι αυτό αρεστό στον κάθε ένα εδώ μέσα. 
τραγικό

 

Υ.Γ.    προς όλους τους δικαστές εδώ μέσα να πω πως η όλη διαδικασία είναι καθόλα νόμιμη.

Επεξ/σία από Mclatrin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...