Προς το περιεχόμενο

Απο που βγηκε το nick σας .....


The_player

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το δικο μου αποτελειται απο 2 μερη.

το disco,boy και το minimal.

το πρωτο ηταν το παρατσουκλι μου οταν ημουν μικρος, καπου κοντα στη 2α γυμνασιου.

επιασα δουλεια σε μια καβα για το χαρτζιλικι τα καλοκαιρια, ετυχε να παμε ποτα σε ενα μπαρακι, με ειδε το αφεντικο του μπαρ και οπως ημουν καμενος απο τον ηλιο και βρομικος, με μαλλι να πεταει μπουκλα σας περουκα με εβγαλε discoboy αλλα μου εδωσε και δουλεια(πολυ χρημα εχω να πω για εκεινη την ηλικια :P)

 

τωρα το minimal ειναι απο την μουσικη που μου αρεσει και δυστηχως σε καποια username account θελει λιγα παραπανω γραμματα..

ετυχε και μπηκε και στο insomnia αυτο! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδώ και πολλά χρόνια χρησιμοποιώ το gvarth που είναι αρχικά από το όνομα και το επώνυμό μου .

 

Το ίδιο έκανα και με το webmail που άνοιξα στο in.gr και στο gmail ώστε να το θυμάμαι εύκολα...  :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το δικο μου ειναι αντιγραφη απο τον καποτε κολλητο..εχει καναλι στο Youtube και λεει XSaiyanDeath..το συνδυασα λοιπον με τον αγαπημενο μου saiyan απο το dragonball (vegeta) και rο rise ηταν εμπνευση στιγμης, δεν λεει να κλεψω ολοκληρο το ονομακαι  ιδου το αποτελεσμα.. XVegetaRise

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Προ 15ετίας από ένα Μίκυ Μάους, που τα ανιψάκια του Ντόναλντ τραγουδούσαν "Καπετάν Αντρέα Ζέππο". Έκλασα τόσο πολύ στο γέλιο (χωρίς μάλιστα να έχω ακούσει και το ομώνυμο άσμα), που τελικά έμεινε το παρατσούκλι ισοβίως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...