Προς το περιεχόμενο

Απο που βγηκε το nick σας .....


The_player

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο το ζωδιο μου (ιχθεις) και απο λιγη φαντασια (ιχθεις, ψαρι, αγριοψαρο, καρχαριας) τα 3 s προεκυψψαν επειδη τα 2 και το 1 ηταν κατηλειμμενα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Εγώ μια μέρα που καθόμουν στο γραφείο το 1870 και έγραφα το Twenty Thousand Leagues Under the Sea με ήρθε η επιφώτιση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Στο γυμνασιο ειχα κολλημα με τα αεροπλανα .Σχεδιαζα μοντελα υπαρκτων και μη ,μια περιοδο σχεδιαζα μια ατομικη στολη πτησης (κατι σαν ironman ) την ειχα ονομασει high sky .Ετσι εμεινε το ονομα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Στο γυμνασιο ειχα κολλημα με τα αεροπλανα .Σχεδιαζα μοντελα υπαρκτων και μη ,μια περιοδο σχεδιαζα μια ατομικη στολη πτησης (κατι σαν ironman ) την ειχα ονομασει high sky .Ετσι εμεινε το ονομα 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Όταν ήμουν μικρός και μ' αναζητούσε η μάνα μου έλεγε στον αδελφό μου: Φώναξε το Νίκο μας ή αντίστοιχα σε μένα: Φώναξε το Γιάννη μας.

Έτσι έμεινε σε μένα το "Νίκομας" και στον αδελφό μου το "Γιάννημας".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπασιστας των metallica . βεβαια στην εικονα ειναι ο mustaine των megadeth που ξαναξεκινησα να τους ακουω φανατικα , αλλα ειναι πολυ αργα να αλλαξω nickname

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο γυνμασιο οι κολλητοι μου με φωναζαν βιλλιωτη (επωνυμο μου) και μια μερα για συντομια  ενας ειπε ''βιλλω'' και απο τοτε εμεινε μεχρι και σημερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τον "πρότερο έντιμο βίο μου" - πάνω από 20 μεγάλου μήκους ταινίες σαν τεχνικός.

 

Τότε ίσως θα μπορούσες να μου απαντήσεις σε δύο ερωτήματα:

1) Ποιά είναι τα tips που πρέπει να ξέρω για ένα επιτυχημένο chroma key effect με premiere pro ή sony vegas και μια ερασιτεχνική κάμερα full HD;

2) Με ποιό software ή συσκευή μπορώ να έχω συνδεμένες 2-3 κάμερες, να κάνω εναλλαγή πλάνων, να πετάω κανένα logo από πάνω και να το στέλνω κάπου; Ουσιαστικά για live

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...