Προς το περιεχόμενο

Απο που βγηκε το nick σας .....


The_player

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γραφτηκα για να ρωτησω πως να πάρω κατι δεδομενα απο το διαλυμένο τηλεφωνο μου (αφης κτλ) την ημέρα που χώρισα με τον τοτε φίλο μου(εξου και το σπασμενο τηλ :P ).

Εβαζα διαφορα nick αλλα ηταν πιασμένα ,λίγο λόγω νεύρων,λίγο λόγω του οτι πάντα με ελεγε κολλημενη και προκατειλημμένη με τους μπάτσους μου βγήκε κάπως αντιδραστικά το acab.

Συνεχιζει όμως να με εκφραζει. B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα οταν ειμουν μικρος με φωναζαν στον χωριο γιγαντα εξου και το (giga).Η καταγωγη απο την πλευρα του πατερα μου ειναι απο μεσσηνια οπου και πηγαινα τα καλοκαιρια,το πασχα και τα χριστουγεννα.(mes).Τελος επειδη πρεπει να ειμαστε μεσα στα τεχνολογικα θεματα διαλεξα το (in)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Η αληθεια ιδεα δεν εχω πως προεκυψε και πως μου ηρθε στο μυαλο.Νομιζω ειχα ακουσει ενα τραγουδι που λεγοταν cannabis(η κατι παρομοιο με αυτο) οταν ημουν μικρος και φυσικα δεν ειχα ιδεα τι ειναι και σκεφτηκα το cannabiero μου ακουγοταν σαν κανονιερης η κατι τετοιο :devil:  :devil: ,το εβαλα σε κανα 2 φορουμ και games και εμεινε! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προ 15ετίας από ένα Μίκυ Μάους, που τα ανιψάκια του Ντόναλντ τραγουδούσαν "Καπετάν Αντρέα Ζέππο". Έκλασα τόσο πολύ στο γέλιο (χωρίς μάλιστα να έχω ακούσει και το ομώνυμο άσμα), που τελικά έμεινε το παρατσούκλι ισοβίως.

καλα ανεκδοτα δεν προκειτε να σου πω γιατι θα βρωμιση το ινσομνια απο το κλασιμο

 

 

 

salt(as) jo(h)n  απο το ονοματεπωνυμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

απο ενα φυτο με "πεντε" φυλλα και ενθεογεννη υποσταση , αλλα μου αρεσει /μου ταιραζει και η μεταφραση ως αγριοχορτο (ζιζανιο - παρασιτο ) , η αγγλικη εκδοχη εχει παρθει απο την εισαγωγη του  κομματιου των cypress hill 

now this some baaad weed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...