Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, GhostRiderLSOV είπε

Χρόνια ζήταγα να βάλουν σωστές βόμβες (όχι τις βλακείες τις JDAM του 4) στα jets και τελικά τις έβαλαν στα stealth choppers.
It's something. :P

 

Όταν λες σωστές βόμβες τι εννοείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Όταν λες σωστές βόμβες τι εννοείς;

Dumbfire bombs που να κάνουν ζημιά. :P
Και η JDAM ζημιά έκανε, αλλά έπεφτε μία και όταν την διάλεγες σου έβαζε το view από την MFD που έδειχνε τον χάρτη, ενώ εδώ ρίχνει 4 και το bomb-sight (αν θελήσεις να το χρησιμοποιήσεις) είναι πιο καλό.
Αλλά επειδή προτιμώ να μην κάθομαι ώρα να κοιτάω, τις ρίχνω ενώ πετάω. Έχω βρει πού πέφτουν σχεδόν και δεν χρειάζεται να στοχεύσω με το bombsight.

Και σκοτώνουν πεζούς ωραία. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GhostRiderLSOV είπε

Dumbfire bombs που να κάνουν ζημιά. :P
Και η JDAM ζημιά έκανε, αλλά έπεφτε μία και όταν την διάλεγες σου έβαζε το view από την MFD που έδειχνε τον χάρτη, ενώ εδώ ρίχνει 4 και το bomb-sight (αν θελήσεις να το χρησιμοποιήσεις) είναι πιο καλό.
Αλλά επειδή προτιμώ να μην κάθομαι ώρα να κοιτάω, τις ρίχνω ενώ πετάω. Έχω βρει πού πέφτουν σχεδόν και δεν χρειάζεται να στοχεύσω με το bombsight.

Και σκοτώνουν πεζούς ωραία. ^_^

 

Εγώ πιο πολύ infantry type είμαι οπότε ελπίζω να μην σε συναντήσω.😁 Btw, σας πετάει στο menu κάποιες φορές; Ενώ παίζω διακόπτεται το παιχνίδι και με πετάει εκεί. Πάνω στο φόρτε της μάχης. Σπαστικό...😑

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Btw, σας πετάει στο menu κάποιες φορές; Ενώ παίζω διακόπτεται το παιχνίδι και με πετάει εκεί. Πάνω στο φόρτε της μάχης. Σπαστικό...😑

 Δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο ακόμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, _Theo_ είπε

Γνωρίζει κάποιος αν έχουν αφαιρέσει το όχημα Bolte (εκείνο το γρήγορο) ; Δεν το έχω πετύχει πουθενά.

Εμένα δεν μου αρέσει, δεν παίζω καλά εκεί, η χαρά του sniper είναι. Αυτό που του λείπει τώρα πάντως είναι 2-3 νέες πίστες και άλλα τόσα όπλα. Γενικά όσο προσθέτουν τόσο το καλύτερο.

Ε την χαρα του sniper δεν θα την ελεγα, και μαλιστα σε συγκριση με τις υπολοιπες, αλλα γουστα ειναι αυτα. Εγω τουλαχιστον που παιζω breakthrough, μου αρεσει.

Συμφωνω μαζι σου οτι λειπει content αλλα τουλαχιστον να φτιαξουν τα core mechanics, που απο οτι ειδα τα βασικα τα καναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exposure και breakthrough οτι καλυτερο για infantry. Παζεις με οτι θες και δεν ασχολεισαι με οχηματα. Απο την πρωτη μερα ημουν μονο με NTW soflam  και stinger. Τωρα μονο το soflam ειναι απαραιτητο , λογο spotting , 15 χρονια συνηθεια δεν κοβεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/6/2022 στις 11:21 ΜΜ, Πέτρος είπε

Τί έγινε...τόσο συγκλονιστικό έγινε το παιγνίδι που πήρε την ανηφόρα στα κλειδάδικα?

Άκου 40€ από τα 18 σχεδόν...

Οχι, τωρα ειναι που αξιζει για 18-20. (Πριν ηταν για λιγοτερο)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα η αληθεια ειναι οτι το παιχνιδακι εχει στρώσει αρκετα και με την σωστη παρεα (γιατι battlefield και να παιζεις μονος σου δεν παει) γινετε αρκετα καλο , θελει ακομα δουλεια ??? σιγουρα θελει αλλα νομιζω οτι παμε καλα .  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...